Įkraunama...
Įkraunama...

Akyčių problemos.Tema Nr.8

QUOTE(stiprybe_02 @ 2017 02 22, 22:39)
Aga tik viena akyte. Buvom pas keli gydytojus ir visiskai isskyre nupmones del operacijos.. pas mus kaip suprantu zvairumas nepastovus, gali istisai buti, gali kelias dienas nebuti. O jei blogoji diena, akinukai nieko netaiso. O Jusu sunelis gerai mato? Ar daugiau nebus operaciju? Koks liko zvairumo kampas?:/



Mano sūnus diagnozę paveldėjo iš manęs, nes aš taip pat pradėjau žvairuoti tokio paties amžiaus.
Pradžioje jis žvairavo viena akyte, todėl klijavome nežvairuojančią akį, kad ir žvairuojanti imtų dirbti. Jeigu nuolat žvairuoja viena akis tai nėra gerai, nes su laiku ji viena labai nusilps, kadangi ji visai nedirba. Mums gydytoja sakė, kad operacija daroma tik tuomet, kai žvairuoja abi akytės pasikeisdamos, todėl prieš operaciją maždaug pusmetį vaikas buvo stebimas ar nepsikeitė situacija.
Regėjimas jo šiek tiek nusilpęs, bet gydytoja sako kad minimaliai ir akinukai reikalini gydyti žvairumui. Beje, akiniai jam labai patiko nuo pat pirmos dienos smile.gif
Po operacijos praėjo dar tik metai ir kolkas rezultatu esame patenkinti, nes žvairumo kampas tikrai ryškiai mažesnis, o su akiniais tai išvis akytės abi gražiai žiūri. Kažkada gyvenime reikės dar vienos operacijos, tačiau kolkas dar neaišku kada.
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2017 02 24, 10:18)
Mano sūnus diagnozę paveldėjo iš manęs, nes aš taip pat pradėjau žvairuoti tokio paties amžiaus.
Pradžioje jis žvairavo viena akyte, todėl klijavome nežvairuojančią akį, kad ir žvairuojanti imtų dirbti. Jeigu nuolat žvairuoja viena akis tai nėra gerai, nes su laiku ji viena labai nusilps, kadangi ji visai nedirba. Mums gydytoja sakė, kad operacija daroma tik tuomet, kai žvairuoja abi akytės pasikeisdamos, todėl prieš operaciją maždaug pusmetį vaikas buvo stebimas ar nepsikeitė situacija.
Regėjimas jo šiek tiek nusilpęs, bet gydytoja sako kad minimaliai ir akinukai reikalini gydyti žvairumui. Beje, akiniai jam labai patiko nuo pat pirmos dienos smile.gif
Po operacijos praėjo dar tik metai ir kolkas rezultatu esame patenkinti, nes žvairumo kampas tikrai ryškiai mažesnis, o su akiniais tai išvis akytės abi gražiai žiūri. Kažkada gyvenime reikės dar vienos operacijos, tačiau kolkas dar neaišku kada.


Smagu girdet, jog situacija pagerejo. O pries operacija akytes zvairuodavo su akinukais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stiprybe_02: 28 vasario 2017 - 22:23
[quote=Roga,2017 02 07, 21:51]Sveikos,
Turiu klausimą, kur perkate vaikams akinukus?
Ar kas domėjotės, kokia diagnoze ligonių kasos kompensuoja?
Šiandien pravažiavau kelias optikas, tai žinokit baisu pasidarė, kiek reiks sumokėti už akinius minmum mums pasakė 240 eurų. Ir tai mums keisti reikia, kas pusmetį. Pernai su viskuo mokėjom 100 eurų.
Priėjau išvados, kaip galima gaunant minimuma atlyginimą, galima nupirkti akinius?
[/quote]

Su tom kompensacijom tai pas mus sunku Lietuvoje. Kompensuoja tik akinių stiklus kiek žinau, ir tik tos optikos kur sudarę sutartis su Ligonių kasomis. Mūsų atveju mergaitei 10 metų ir yra pirmo laipsnio trumparegystė. Tai gydytoja sanatorijoje minėjo jog kai išrašys akinukus su -2,75 ( šiuo metu pirkome -2,25) tai turėtų kompensuoti. Bet paklausiau optikoje kurioje daromės akinius tai konsultantės pasakė, kad kompensuotų stiklus turi būti beveik aklas vaikas. Kiek tiesis nežinau. Mes akinius keičiam kas 6 mėn. Rėmelius pirkus Lenkų firmos vadinasi ZYZY by DG, mokėjom 45 eurus. Pasirinkimas jų gamos nemažas, spalvoti, gražūs. Stikliukus perku paprastus. Kuo didesnis minusas tuo brangesni stikliukai. Šį mėn pirkau naujus tai vienas stikliukas 6 e ir dar 4,5 už įdėjimą reikė mokėti.
[/quote]

radau straipsnį apie akinių kompensaciją
[url=http://www.mamairvaikas.lt/tvs/kada-kompensuojama-uz-akinukus]

http://www.vilniaust...dex.php?id=1884
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hifi: 16 kovo 2017 - 16:29
QUOTE(Milk @ 2017 02 22, 15:40)
Mano sūnus žvairuoti pradėjo prieš antrą gimtadienį, kai ėmė labiau domėtis knygutėmis ir akytėms teko daug fokusuoti žiūrint iš arti. Atsirado taip pat staiga. Darėm operaciją, kuri ženkliai sumažino žvairumo kampą. Šiuo metu gydom akinukais, bet aš suprantu, kad mūsų atveju ši prblema deja liks visam gyvenimui. Šiuo metu stengiamės vaikui parodyti, kad akinumai jam netrukdys gyvenime užsiimti jokia veikla.

Ar jūsų sūnus žvairuoja tik viena akyte ar abiem?

Negi nieks negali padeti ir zvairumas liks visam gyvenimui ? unsure.gif
Mano vaikas irgi zvairuoja. Akinuku nededa. Gydytojai sako, kad jo atveju tik operacija. Operacijos l.bijau, bet net nemaniau, kad gali buti taip, kad zvairumo kazkiek liks visam likusiam gyvenimui unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Noriu pasiklausti, gal ką patarti galėsite.
Mano mažiukei 9,5 men - kiekvieną dieną turime dengti vieną akyte apie 1 val., nes kita pažvairuoja į išorę. Jau dengiam 1,5 men. Dengiu klijuodama spec. pleistrą okluderį iš vaistinės (Medrull firmos), bet jį nuėmus matau kad oda sudirginta, kartais net atrodo iki žaidelės net odelė nuplėšta, todėl mažylė labai nesileidžia užklijuojant - matyt skauda jai verysad.gif
Turėjome pleistrus iš Fielman brangius - bet nuo jų irgi tas pats verysad.gif turbūt labai jautri odelė pasidarius.

Galvoju kokiu dar būdu galima būtų uždengti akyte, pirato raištis nepadeda - nes nusiplešia/nukrapšto : (

Gal kas turit kokių pasiūlymų ar patarimų, nes dengti turime, bet nesugalvoju kaip...
Akinukų nešioti nereikia kol kas
Atsakyti
karueta, nusipirkit saules akinukus, is ju labai lengvai išsiima stikliukai, ir dengit su tokiais remukais. Įdedu foto, cia saulės akinukai spalvingi pirkti, stiklikai išimti biggrin.gif ir uždengimas uždėtas biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(karueta @ 2017 04 30, 11:57)
Sveikos mamytės,

Noriu pasiklausti, gal ką patarti galėsite.
Mano mažiukei 9,5 men - kiekvieną dieną turime dengti vieną akyte apie 1 val., nes kita pažvairuoja į išorę. Jau dengiam 1,5 men. Dengiu klijuodama spec. pleistrą okluderį iš vaistinės (Medrull firmos), bet jį nuėmus matau kad oda sudirginta, kartais net atrodo iki žaidelės net odelė nuplėšta, todėl mažylė labai nesileidžia užklijuojant - matyt skauda jai verysad.gif
Turėjome pleistrus iš Fielman brangius - bet nuo jų irgi tas pats verysad.gif turbūt labai jautri odelė pasidarius.

Galvoju kokiu dar būdu galima būtų uždengti akyte, pirato raištis nepadeda - nes nusiplešia/nukrapšto : (

Gal kas turit kokių pasiūlymų ar patarimų, nes dengti turime, bet nesugalvoju kaip...
Akinukų nešioti nereikia kol kas

kaip skirtingai su zvairumais. Mano vaiko l.mazai zvairuoja ir grieztai neklijuoti ir jokiu akinuku.
Eisim kita menesi vel pasirodyti pas gydytoja. Man lyg pagerejusi ta akyte.
Siaip tai labai neramu.
Atsakyti
Sveikos mamytes, kur Jus perkate tuos gražius uzdengimus??? LABAI REIKIA... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
SOS mamos! Šiandien sužinojau, kad Sologubienė Klinikose nebedirba verysad.gif Kokią/į dar gyd. galite patarti??? Abiems vaikams didelė toliaregystė.
Atsakyti
Labai gaila, kad Sologubienė jau klinikose nedirba, gal kas žinosite kur ji dirba ( petrausko Optikoj žinau) ax.gif
o dėl uždengimų tai juos galima rasti čia Uždengimai
Atsakyti
QUOTE(Mamute3 @ 2017 05 11, 13:43)
Labai gaila, kad Sologubienė jau klinikose nedirba, gal kas žinosite kur ji dirba ( petrausko Optikoj žinau) ax.gif
o dėl uždengimų tai juos galima rasti čia Uždengimai


Man Klinikų reg. telefonu sakė, kad Petrausko optikoj ji tebedirbs, tai su mažiuku kol dar nereikia į kompiuterį žiūrėti ir švieselių gaudyti, tai tinka ten. O va didžiąją pas ką registruoti klinikose ir nebežinau.
Atsakyti
Sveikos,
Mums tas pats, vėl reikia kito gydytojaus ieškoti. Ką rinktis, nei vieno nežinau. Ir du vyrai dirba, gal žinot ką ir patarti. Pas ką vykti.
Atsakyti