Įkraunama...
Įkraunama...

Sausų akių sindromas

Girdejau toki buda - ypac kai ir ryte atsikelus jau kaip smeliu uzpiltos akys jaucias, patepti seilemis vokus.
Atsakyti
Sveiki girdėjau kad reikia naudoti omega 3 rūkštis. Geriausiai tai linų sėmenų aliejų (užsienio spaudoje rašo kad net išgydo nuo sausų akių sindromO). Jis nebrangus aliejaus parduotuvėje 100 g. 4 su centais kainuoja.
O nakčiai juk tepalus pasitepti išrašo daktarai.
Atsakyti
man ta pati beda buna nuo kondicionieriu. nesvarbu kur - ar ofise, ar net uzejus i parduotuve kur jis veikia. akys pasidaro sausos, atrodo kad pilnos smelio. persti ir niezti. jokie lasiukai nepadejo, daktare siule naturalu buda - stipriai uzsimerkt ir kuo dazniau mirkset. nepadeda..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nedote @ 2011 05 24, 16:15)
Sveiki girdėjau kad reikia naudoti omega 3 rūkštis. Geriausiai tai linų sėmenų aliejų (užsienio spaudoje rašo kad net išgydo nuo sausų akių sindromO). Jis nebrangus aliejaus parduotuvėje 100 g. 4 su centais kainuoja.
O nakčiai juk tepalus pasitepti išrašo daktarai.




Ar padėjo linų sėmenų aliejus jums bandėte? 4u.gif Man padėjo
Tik va tinkamų kontaktinių lęšių nešiojimui neberandu doh.gif
Atsakyti
mano 16-metis sunus jau antri metai vargsta nuo issausejusiu akiu.buvom pas gydytoja ,labai kruopsciai istyre ,dare testus ,bet nieko blogo nerado.ir tik patare nuolat akiu asaras lasinti.bet ,kad ne velnio jos nepadeda doh.gif schmoll.gif .nebeismanau ko mums imtis. doh.gif doh.gif g.gif
Atsakyti
sveikutes
mano akiu sausejimas baiges tuo kad dabar vargstu su akiu uzdegimu verysad.gif
kiek jis gali trukti? as jau penkias dienas lasinu antibiotiku lasus verysad.gif
Atsakyti
radau toki :

Kai pajuntame akyse karštį ir lyg prasidedantį uždegimą, švariais pirštais paimame kelis lašus medaus, užvarviname virinto vandens ir tokį atskiestą medų įlašiname už akies apatinio voko. Stumiame medų į akies vidinį kampą. Pamirksime ir pabūname su tuo medumi 0,5 - 1 val. Tada nuplauname.

gal verta pamegint? unsure.gif g.gif
Atsakyti
jeigu žiemą lauke ašaroja akys ar tai gali būti dėl sausų akių sindromo? ax.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad yra tokia autoimunine liga, šogreno sindromas (sjogren's syndrome), kur pasireiskia sausomis (isibegejus ligai, laabai sausomis) akimis, ypac ryte.

Nenoriu cia nieko gasdinti, tiesiog standartine ligos nustatymo trukme yra 7-10 metu, o ja galima sutrumpinti jei zmones yra geriau informuoti, ligos progresija lengva sustabdyti vaistais, gydyma pradejus laiku.

Daromas kraujo testas, ieskoma Anti-SSA Anti-SSB antikuniu.

O siaip pirmiausia reiktu pasirupinti dehidratacija (dirbant ofisuose su ventiliatoriais ypac budinga), pvz., kava keisti arbata. Dirbant prie kompo reguliariai nusukti/uzmerkti akis, nes zmogus ziuredamas i kompa mirksi kelis kart reciau nei ziuredamas i pasauli.

Buna lasiuku, kurie padeda formuoti tvirtesni/ilgiau issilaikanti apsaugini sluoksni, hial drop atrodo vadinsis.



Atsakyti
tema kaip ir apmirusi, tad bandau kelti į viršų.
Gal merginos pasidalinsit savo patirtim, kaip sprendžiat, o gal ir pavyko išspręsti sausų akių bėdas.
Iki šiol neturėjau šios problemos, bet jau du mėnesiai kaip kankinuosi - tai geriau, tai blogiau, bet be kokių nors lašų būti negaliu... Gydytojai bėdą verčia viską uždaroms patalpoms, šildymo sezonui ir pan. Ar pavyko kam šią būklę pakeisti? Gal čia "šuo pakastas" kur giliau, tik reikia tinkamą gydytoją rasti?
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2016 04 05, 09:47)
tema kaip ir apmirusi, tad bandau kelti į viršų.
Gal merginos pasidalinsit savo patirtim, kaip sprendžiat, o gal ir pavyko išspręsti sausų akių bėdas.
Iki šiol neturėjau šios problemos, bet jau du mėnesiai kaip kankinuosi - tai geriau, tai blogiau, bet be kokių nors lašų būti negaliu... Gydytojai bėdą verčia viską uždaroms patalpoms, šildymo sezonui ir pan. Ar pavyko kam šią būklę pakeisti? Gal čia "šuo pakastas" kur giliau, tik reikia tinkamą gydytoją rasti?


Man akiu gyd aiskino kad sausu akiu sindromas nebuna kaip savarankiska liga. Tai pasekme. Ieskokit gero gydytojo. Kaitalioju lasiukus. Gelis nepatinka, ilgai islieka plaukiantis vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 04 05, 10:16)
Man akiu gyd aiskino kad sausu akiu sindromas nebuna kaip savarankiska liga. Tai pasekme. Ieskokit gero gydytojo. Kaitalioju lasiukus. Gelis nepatinka, ilgai islieka plaukiantis vaizdas.


Tai taip pastoviai ir naudojat? ir kiek laiko?
žiūriu kolegė iš širdies bėdelių smile.gif
tai ir aš kaitalioju, bet tai negi iki gyvenimo pabaigos reiks ir naudoti?
Atsakyti