Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIX Tema)

Užuojauta Sim@i.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sim@,užuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2013 09 12, 11:02)
Sim@,užuojauta  verysad.gif

verysad.gif as irgi prisidedu su gilia uzuojauta.
Atsakyti
Sima, uzuojauta tau ir stiprybes.
Atsakyti
Užuojauta, Sim
Atsakyti
Sima uzuojauta tau,stiprybes.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 09 12, 00:42)
laba visoms,
vakar apie 22 val.mire mano mama:(


Uzuojauta...
Atsakyti
Laba. Kaip cia tyku ir ramu mastau.gif

Pagaliau pabaigiau ziuret (tai ka jau dauguma matet) ''Стальная бабочка'' /2012/ Man laaabai patiko. Pagrindine aktore saunuole, puikiai ir itikinamai vaidina. Manau toli keliaus ir skins laurus profesinej srity.

Jei dar yra tokiu kaip as, kurie dar nemate, paziurekit. Demesio tikrai vertas.

Trumpai: siauteja jaunu mergaiciu zudikas-maniakas. Problematisko elgesio nepilnamete is vaiku globos namu patenka i nuovada (ji gatves vaikas: bega is vaiku namu, vagia, zargonas gatvinis, yra 'stogas' savo kompanijoje ir t.t). Policijos kapitonas pasiulo kompromisa jai- pabuti masalu ju gaudomam zudikui maniakui.

Truputi sukrete mane, kai filmo pradzioje tas policijos kapitonas praso nepilnameciu inspektores, kad jam 'atiduotu' ta mergaite vykdomai operacijai talkinti, ir pasako_,,na maza beda jei ja nuzudys, ji gi gatvinis rizikos grupes vaikas, niekas jos ir nepasiges, nepergyvenk, atiduok man ja''.
Brrr...

клип 1
клип 2
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1032421

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 13, 17:56)
Laba. Kaip cia tyku ir ramu mastau.gif

Pagaliau pabaigiau ziuret (tai ka jau dauguma matet) ''Стальная бабочка'' /2012/ Man laaabai patiko. Pagrindine aktore saunuole, puikiai ir itikinamai vaidina. Manau toli keliaus ir skins laurus profesinej srity.
Jei dar yra tokiu kaip as, kurie dar nemate, paziurekit. Demesio tikrai vertas.

aciu,jau siunciu 4u.gif po tokiu atsiliepimu-esu isitikinus,kad patiks smile.gif
Atsakyti
Sim@ uzuojauta, laikykis...
Atsilikau nuo visu, net 17 puslapy doh.gif Prabegau susirinkau ka rekomendavot, aciu aciuks.gif Man laiko vis mazyn, mat mokslo metai prasidejo, tai ilgesniems paziurejimams tik savaitgaliai lieka ax.gif Draugauju su Internais bigsmile.gif
QUOTE(Sim@ @ 2013 09 01, 20:49)
paziurejau_Наследница (2013), bet nepatiko...kazkoks perdaug istemptas..
user posted image
kaip sakoma_pilstymas is tuscio i kiaura cool.gif

nu man tas nea schmoll.gif Dar ilgai kentejau gal 5 serijas doh.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif
Siandien startavau su Простая жизнь ax.gif Man patinka, antra serija lukstenu, aktoriai gana neblogi surinkti bigsmile.gif
Atsakyti