Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIX Tema)

QUOTE(Vilioja @ 2013 09 26, 11:13)
O aš pas savo Dječenką tai gal niekad nenuvažiuosiu verysad.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
Rekomenduoju
Голоса (17 seriju), 2013 m.
detektyvas su melodrama. Apie psichoanalitike, kurios dukra buvo psichologiniu tyrimu dalyve ir kuri viena diena dingo.
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2013 09 26, 22:43)
Rekomenduoju
Голоса (17 seriju), 2013 m.

aciu uz rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
Nemačiusioms rekomenduoju Вангелия (2013) - 12 serijų - http://www.kino-teat...s/100961/annot/
Labai patiko Елена Яковлева pagrindiniame vaidmenyje.

Ir užsikabinusi esu už serialo Ясмин (2013), nors stengiuosi nežiūrėti ilgų serialų, bet jis užkabino. Tikiuosi pavyks įveikti visas 200 serijų. blush2.gif


QUOTE(Ingaja @ 2013 09 25, 17:17)
Labos  4u.gif Kaip supratau Internai baigesi  unsure.gif


Baigės tik eilinis sezonas, šiuo metu naujas serijas filmuoja. Vakar mačiau specialią laidą skirtą Internams, pasakojo apie praėjusių serijų filmavimus ir sakė, kad ateityje lauks dar įdomesnių siužeto vingių. Kiek supratau į serialą grįš Светлана Пермякова, kuri vaidina vyr. seselę Liubą.


Atsakyti
QUOTE(Wellona @ 2013 09 27, 10:00)
Nemačiusioms rekomenduoju Вангелия (2013) - 12 serijų -

dekui uz rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Ramsiau maladec! Apturėjai visakeriopos naudos- pasikultūrinai įvairiom prasmėm: ir miestą pamatei, ir spektaklyje buvai, ir pabendravai, ir prezentus įteikiai, vienu žodžiu vienu šūviu daug zuikių nušovei smile.gif
Svarbiausia, kad grįžai euforijoj, t.y. nenusivylusi ir nenuvilta.
O kas gi svarbiausia tikslo siekiui? Kryptingumas, entuziazmas ir motyvacija (be šitų komponentų joks tikslas nepasiekiamas). Tu viso to neišbarstei ir įgyvendinai savo sumanymą. Galiu pasakyt tik Valio! Bravisimo!

Beje, aš žinok pamąstydavau apie tave ir tą šakotį, vis pagalvodavau_ ir kaip gi ji jį nutarabanys nenulaužus tų visų atsikišimų mastau.gif Baisiai jau didelis išbandymas leistis į kelionę su dovanotinu šakočiu biggrin.gif Bet svarbu viskas gerai, ir patiko, ir skanu.
O visgi Švyturys (Extra (?)) tiko? Mėgiamas? Pataikei į dešimtuką?

user posted image

Aš užvakar ir vakar laidotuvėse buvau (jeigu galima taip pasakyti, nes daugiau tai šoferiu buvau), iškeliavo anapylin tolima giminaitė (iš mamos mamos pusės), jau kaip ir vos ne paskutinė iš savo giminės dinastijos ir labai garbaus amžiaus ta moterytė.
--------------------------------
Kažkokia pavargusi šį savaitė buvo man. Miego trūkumas pastovus, į laiką vis neišsitenku, tai penktadienio laukiu kaip kokio nušvitimo, o jau šeštadienis tai rooojus smile.gif o sekmadienis tai nervina, nes jau apie pirmadienį galvoju doh.gif
Jėgų turiu tik pažiūrėti Paskutinis iš Mohikano ir vsio. Tikiuosi savaitgalį atgausiu jėgas ir pasidžiaugsiu Bobų Vasara (jei ji dar nesibaigs), tik kažkaip jau šaltoka ta B.Vasara, šilumos norėtųsi.

O dabar ne į temą.

Ar pamenat dar iš tolimos vaikystės kas turkų serialą Kоролек-птичка певчая? Maloniai nustebau, kad bando jį atgaivinti
анонс ‘’Королек – птичка певчая’’ /2013/

user posted image

Ir dar

трейлер ''Росомаха: Бессмертный'' /2013; Светлана Ходченкова покоряет Голливуд

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 27, 10:50)


Ar pamenat dar iš tolimos vaikystės kas turkų serialą Kоролек-птичка певчая? Maloniai nustebau, kad bando jį atgaivinti


Pamenu pamenu tą Feridė smile.gif Ir kaip ta Feridė įsikorus į medžius Kemraną erzino (vardų atrodo nepainioju) lotuliukas.gif
O dar į turišką temą: aš jau prieš kokius 6-7 metus internete bsusipažinau,tiksliau mane užkalbino vienas turkas. Leidausi su juo į bendravimus.Labai atgaivinau savo anglų kalbą thumbup.gif Kai su vyru buvom Turkijoj,ir jis atvažiavo ,nors gyvena pačiam šiauriasiam Turkijos kampe.Tai va,bendraujam iki šiol.Jis verslininkas ir dabar kovoja su savo miesto valdžia dėl kažkokių ten licenzijų (jis užsiima turkiško medaus vyno prekyba) ir buvo kažkoks reportažas per tv.Atsiuntė nuorodą ir man.Va,pasižiūrėkit,koks dar oras šiaurinėj Turkijoj.Supavydėjau ir noooooriu,ten,kur šilta wub.gif http://www.sektorelh...-saraplari.html
Na o man,merginos,jau visai paskutinės katino dienos. Pirmadienį dar laikau testą ,o nuo antradienio jau oficialiai startuoju darbukyj.Atsiuntė grafiką,tai negaliu atysidžiaugt-kad taip visada:visi savaitgaliai laisvi ir dar vienas pirmadienis thumbup.gif Čia prekyboj tongue.gif Bet čia tik vienas mėnesis,paskui,aišku,bus jau ir Vėlinės,ir Kalėdos ir t.t... Nu bus kaip bus... Stresavau stresavau,bet dabar va pavaikščiojau į tuos "įgūdžių atgaivinimus" ir visai gal neblogai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 27, 09:50)

Ramsiau maladec! Apturėjai visakeriopos naudos- pasikultūrinai įvairiom prasmėm: ir miestą pamatei, ir spektaklyje buvai, ir pabendravai, ir prezentus įteikiai, vienu žodžiu vienu šūviu daug zuikių nušovei smile.gif
Svarbiausia, kad grįžai euforijoj, t.y. nenusivylusi ir nenuvilta.
O kas gi svarbiausia tikslo siekiui? Kryptingumas, entuziazmas ir motyvacija (be šitų komponentų joks tikslas nepasiekiamas). Tu viso to neišbarstei ir įgyvendinai savo sumanymą. Galiu pasakyt tik Valio! Bravisimo!

Beje, aš žinok pamąstydavau apie tave ir tą šakotį, vis pagalvodavau_ ir kaip gi ji jį nutarabanys nenulaužus tų visų atsikišimų mastau.gif Baisiai jau didelis išbandymas leistis į kelionę su dovanotinu šakočiu biggrin.gif Bet svarbu viskas gerai, ir patiko, ir skanu.
O visgi Švyturys (Extra (?)) tiko? Mėgiamas? Pataikei į dešimtuką?


Ačiū ačiū 4u.gif Ne visur gyvenime tokia jau kryptinga ir entuziastinga esu, deja. O čia staiga savyje atradau kažkokių užslėptų išteklių, kas beje suneramino šeimyną))))

Dėl zuikių ir pasikultūrinimo)))Tai jau taip...Nežinau ar šiaip kada būčiau sumanius i Peterburgą nukakti, taigi dėkoti reikia anam smile.gif
Kad nenuvilta tai faktas, nors abejonių šiek tiek buvo. Netgi ne abejonių o greičiau baimės smile.gif

Oi atsargiai aš jį vežiau, tą raguotį. Baisu buvo, bet planavau kad jei ką, tai apkeisiu prezentus ir būtų gavęs saldainių vietoj šakočio nes aplaužytą duoti ne kas.... Bet laimingai atvežiau ir dar visą sekmadienį jį po miestą nešiojausi doh.gif

Švyturys tiko, pataikiau bigsmile.gif Ačiū Tamstai už patarimus good.gif


Atsakyti
QUOTE(Wellona @ 2013 09 27, 10:00)
Nemačiusioms rekomenduoju Вангелия (2013) - 12 serijų - http://www.kino-teat...s/100961/annot/
Labai patiko Елена Яковлева pagrindiniame vaidmenyje.

Ir užsikabinusi esu už serialo Ясмин (2013), nors stengiuosi nežiūrėti ilgų serialų, bet jis užkabino. Tikiuosi pavyks įveikti visas 200 serijų. blush2.gif

Taip, Vangelija ir man patiko drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
O Jazmin pasiziurejau, kad 200 seriju ir numeciau nuo 4 serijos blush2.gif Galvoju, kad man per daug, neiveiksiu. Uz tai su vyru pradejome ziureti "Margosa", seriju daug, gal visu ir neiveiksim, ale kol kas visai smagu, turim ka ziureti. drinks_cheers.gif
Diedas lovelasas, stambios imones vienas is direktoriu, su moterimis elgiasi kaip su kojinem, permiega ir meta, tyciojasi is ju. Viena tokia nesusitaiko su pamestosios vaidmeniu, eina pas burtininke ir kartu uzburia ta nieksa dieda, prakeikia ji. Ir ka, nubunda ryte diedas, o jis ne diedas, o labai grazi merga bigsmile.gif Stai ir prasideda visos idomybes, kaip graziai merginai isgyventi be paso, be darbo knygeles didelej vyriskoj imonej, kur kiekvienas diedas tiesia rankas pagrabineti, permiegoti, apgauti, kur kiekvienas vyras nesiskaito su moteriska nuomone ir kuria samokslo teorijas. Labai idomu is sono pasiziureti, kaip diedas bando susigyventi su moterisku kunu lotuliukas.gif MB sakau, cia dar gelytes, ale va, kai ateis tam diedui mm, va tada tai bus lotuliukas.gif
http://www.seasonvar...7-Margosha.html
QUOTE(Visgi @ 2013 09 27, 10:50)
O dabar ne į temą.

Ar pamenat dar iš tolimos vaikystės kas turkų serialą Kоролек-птичка певчая? Maloniai nustebau, kad bando jį atgaivinti
анонс ‘’Королек – птичка певчая’’ /2013/

user posted image

O vaidins tas grazuolis aktorius is kito turkisko serialo bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir man ir man Vangelija super thumbup.gif
o jau Jakovlevos grimas nerealus, apie vaidyba net nekalbu.....
Atsakyti
[quote=Visgi,2013 09 27, 10:50]
user posted image

--------------------------------
Kažkokia pavargusi šį savaitė buvo man. Miego trūkumas pastovus, į laiką vis neišsitenku, tai penktadienio laukiu kaip kokio nušvitimo, o jau šeštadienis tai rooojus smile.gif o sekmadienis tai nervina, nes jau apie pirmadienį galvoju doh.gif
drinks_cheers.gif jauciuosi lygiai taip pat.vos ne zodis zodin ta pati siandien pasakiau kolegei.nors tiik menesi po atostogu teisdirbau,bet ir vel noriu atostogu.po darbo nieko nenoriu,tik miego,energijos nulis.
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 09 27, 12:18)
Supavydėjau ir noooooriu,ten,kur šilta  wub.gif 

Na o man,merginos,jau visai paskutinės katino dienos.

Ir as noriu . grazinkit vasara!

Viskas bus gerai, viskas pavyks.
Del katino dienu, nors jos ir ne mano, bet ir man ju gaila.
QUOTE(Ramsius @ 2013 09 27, 13:51)
Dėl zuikių ir pasikultūrinimo)))Tai jau taip...

Oi atsargiai aš jį vežiau, tą raguotį.
.... Bet laimingai atvežiau ir dar visą sekmadienį jį po miestą nešiojausi doh.gif

Tegyvuoja zuikiai!

Na tadum tau jau nebaisu patiket ir koki porcelialini kiausini smile.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 27, 16:05)
Uz tai su vyru pradejome ziureti "Margosa", seriju daug, gal visu ir neiveiksim, ale kol kas visai smagu, turim ka ziureti.

Keletas kartu net buvau bepradejusi, niu bet neisejo nors tu ka. Per daug man seriju.
QUOTE(vaya @ 2013 09 27, 16:31)
o jau Jakovlevos grimas nerealus, apie vaidyba net nekalbu.....

Jakovlevos vaidyba tai super. Labai talentiga aktore.
As dar kai pamenu kai ji vaidino aferiste, na taip itikinamai, kad brrr.
Talentas.
QUOTE(liepa27 @ 2013 09 27, 17:01)
drinks_cheers.gif jauciuosi lygiai taip pat.vos ne zodis zodin ta pati siandien pasakiau kolegei.nors tik menesi po atostogu teisdirbau,bet ir vel noriu atostogu.po darbo  nieko nenoriu,tik miego,energijos nulis.

Va va, ir man tas pats. Kazi, ir is kur tos energijos saujom pasisemt doh.gif
-----------------
Mergickos, ziurekit- ''Экскурсантка/Ekskursantė/'' /2013/ (Литва, Россия)
Labai tikiuosi, kad bus vykes bandymas.

Ir rusijos aktoriu ne ka maziau zinomu vaidina:

Сергей Гармаш
user posted image

Виктор Добронравов
user posted image

Раиса Рязанова
user posted image

Игорь Савочкин
user posted image

Дмитрий Готсдинер
user posted image

Idomu kokie bus atsiliepimai po debiuto kino teatre

Filmas „Ekskursantė“ rusus pravirkdė, o lietuvius gali supykdyti

user posted image
Atsakyti