Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIX Tema)

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 08 22, 16:39)
Paziurejau Ikornyj baron,labai geras,patiko drinks_cheers.gif  thumbup.gif
zinot, pagrindines herojes vyro buvo gaila,jis taip isimylejas

Pritariu. Man taip pat jis patiko, toks impozantiskas personazas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 08 22, 16:39)
zinot, pagrindines herojes vyro buvo gaila,

priminkit, kuo vardu jis buvo? g.gif
Atsakyti
Zbrujev,oligarchas.Lizos vyras
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 22 rugpjūčio 2013 - 16:55
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 08 22, 17:45)
Zbrujev,oligarchas.Lizos vyras

dekui uz priminima 4u.gif o man, tai nepatiko_per grubus siek tiek kaip vyro "ale mylincio" turtuolio vaidmenyje. Man tas labiau Lizos vaiko tevas geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2013 08 21, 14:46)
Labusia,

pasakykit man, ar šitas filmas kur nors atsirado? Nerandu niekaip  doh.gif  Sposibochki biggrin.gif

Найти мужа в большом городе
Другое название: Брак по-русски


Neatsirado schmoll.gif Jį rodė tik per kažkurį Izraelio kanalą yra toks rusams skirtas, berods 9 канал Израиль vadinasi. O daugiau kolkas niejko negirdėt/ Aš buvau net internete tą kanalą susiradus, taip džiaugiausi maniau online pažiūrėsiu....Увы увы blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 22 rugpjūčio 2013 - 17:51
Labas rytas user posted image

''Ключ Саламандры'' /2011/
Отрывок из фильма
трейлер
http://kinozal.tv/de...s.php?id=803168

Biologinis ginklas - virusas pavadinimu ''Salamandra'' (virusas yra, o va antivirusas- nezinia ar yra)

Yra dvi puses- amerikonai, tiksliau farmacijos magnatas (atliekant bandymus zmonemis ir gyvunais isrado 'vaista') ir musiskiai (gelbejimo komanda).
Malaizijoje pradingo tarptautine moksline ekspedicija. Valdzia skambina buvusiam палковнику (Павел Делонг), kad jis mestu savo furisto darba ir gristu atgal i savo pareigas. Reikia nuvykti i ta vieta, surasti gal dar likusius gyvus savo tautiecius, ir isiaiskinti kas ten po galais ivyko. Taigi, sudaroma група спецподразделения kuri vyksta i Pietryciu Azija.
Taciau генерал (Алексей Горбунов) puikiai supranta, kad is ten, jo vyruku komandai, vargu ar bepavyks sugristi.

Ar vertas demesio? Taip.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 08 23, 09:20)
Labas rytas user posted image

''Ключ Саламандры'' /2011/

pavadinimas labai girdetas,man atrodo,kad maciau ji,neprisimenu doh.gif
bet siunciu 4u.gif

Vakar paziurejau "Zizn posle zizni",neblogas smile.gif sunku po labai gero filmo pradeti ziureti ka nors kita cool.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 23 rugpjūčio 2013 - 09:40
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 08 23, 10:28)
Vakar paziurejau "Zizn posle zizni",neblogas smile.gif

Man (gal) tik truputi truko atkaklumo ir ryztingumo is Дмитри'jo puses user posted image
Bet tai ziuriu Krištolinė ledi gerai cia tamstai sutapimas apie maniakinius zmonu vyrus, na turiu omeny pirmiau Zbrujevas, dabar va Jurijus user posted image
Atsakyti
laba, visoms:)
o as vakar paziurejau_Моя новая жизнь (2012), bet tik nuo 2 serijos supratau, jog ziuriu antrakart blush2.gif ax.gif blush2.gif
IR siandien_Точка взрыва (2013). Abu vienodai idomus ir apie gyvenima, baime, drasa ir t.t. Pastarasis priverte ir pamastyt vietomis, koks trapus gyvenimas yra blink.gif
Antrajame vaidina Dmitrijus Pevcovas_kazkurios numyletinis, kiek pamenu
user posted image
ir mano nauja "meile"_Nikita Panfilovas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 23 rugpjūčio 2013 - 10:08
QUOTE(Visgi @ 2013 08 23, 10:46)
Man (gal) tik truputi truko atkaklumo ir ryztingumo is Дмитри'jo puses user posted image
Bet tai ziuriu Krištolinė ledi gerai cia tamstai sutapimas apie maniakinius zmonu vyrus, na turiu omeny pirmiau Zbrujevas, dabar va Jurijus user posted image

man irgi truputi truko drinks_cheers.gif
aga,kazkaip taip gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 23 rugpjūčio 2013 - 10:37
o db ziuriu_Икона_apie veiksma Gruzijoje 1921 metais, kaip buvo saudomi dvasininkai ir vienuoliai, ir siuos laikus 4u.gif kas megsta istorinius, tai rekomneduoju 4u.gif
user posted image
vaidina_Andrej Panin
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 23 rugpjūčio 2013 - 10:38
laba popiet:)
paziurejau_ЗАПАХ ВЕРЕСКА (2013)_lyrine komedija, bet juoktis tai nebuvo is ko blush2.gif gaila tik sugaisto laiko, skirto ziurejimui blink.gif todel as komediju ir nemegstu, nes jei nezinai, kada reikia juoktis, o kada ne blush2.gif blush2.gif
Atsakyti