Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Dedu 6pm su 10%, kas dar norit, galit jungtis
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2013 08 29, 15:36)
turiu siuos pati  mirksiukas.gif
man jie labai patiko, irgi pirkausi po pliurzes vaikscioti, kad negadinti geru batu. bet man norisi ju didesniu g.gif
emiau W8 dydi, su 24,7 cm.
butu mano norimos spalvos W9, dabar imciau juos wink.gif


O jie ziemai tinkami g.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2013 08 29, 15:23)
Bus jums geras 10, tik kiek atsimenu pas juos labai plonas kailis viduj, nes mano pamote dar paduka silta i juos dedasi.



Dekui 4u.gif
O padukas tai man gan storas pasirode, paziurejus ta filmuka apie batus (ten mergina ji isima ir parodo biggrin.gif )
Atsakyti
GAl turit Gymboree koduka?
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2013 08 29, 15:28)
man 8US reikia, jei kaip klasikiniai. Cia kaip suprantu jie truputi blizgus? Ar gerai prisiziuri?  blush2.gif  Nes as juodus paprasts klasikinius turiu, tai 2 sezonus atnesiojus jie vis dar kaip nauji nors jokios ypatingos prieziuros nenaudoju apart impregnavimo  rolleyes.gif

Niekaip nepriziuriu, net neimpregnavau, nes jie isore kaip ir odinukai. Jau dvi ziemas diena dienon atitampiau, nieko jiems nenutiko, tik kailiukas jau pasigulejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 08 29, 14:28)
Na va, viena vienaip, kita kitaip sakote smile.gif Rizikuosiu imti 8 smile.gif Aciu  4u.gif

na idealiausia butu pasimatuoti is tikruju unsure.gif
manau jums kaip ir idealiausiai butu 7.5, bet kadangi nera... tai dilema biggrin.gif

o tuos, kuriuos turiu 9 lo-pro, tai jie tokie rudeniniai/pavasariniai, ten kailiukas berods tik ant paduko.
o classic bomber visi kailiniai, bet as juos kolkas apsiavusi buvau gal 2 kartus praeita ziema, kai buvau LT (nes cia uk uzteko trumpu smile.gif ) gal daugiau panesiojus ir prasitampys ir nebus lb patogu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2013 08 29, 14:33)
Dedu 6pm su 10%, kas dar norit, galit jungtis



siunciuuu palaukit prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuska @ 2013 08 29, 15:33)
O jie ziemai tinkami  g.gif

cia jau kaip kam smile.gif
as tai ziemai pirkausi. manau isidejus kailini paduka butu visai gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 08 29, 14:40)
Niekaip nepriziuriu, net neimpregnavau, nes jie isore kaip ir odinukai. Jau dvi ziemas diena dienon atitampiau, nieko jiems nenutiko, tik kailiukas jau pasigulejo  smile.gif

Aciu uz pagalba user posted image
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 08 29, 14:25)
vakare galiu pasvert, jei nieks nežinos



dekui keistuoliuk, jau nevark, issiunciau 4u.gif , dekui uz gerus norus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2013 08 29, 15:33)
Dedu 6pm su 10%, kas dar norit, galit jungtis

Palaukit ir manes biggrin.gif , tik biju truputi del Salomon keduku dydzio..atitinka?
Atsakyti
QUOTE(inita @ 2013 08 29, 15:53)
Palaukit ir manes  biggrin.gif , tik biju truputi del Salomon keduku dydzio..atitinka?

paziurekit ju psl gamintoje dydziu lentele, as sau pirkau cia Lt, tai neprisimenu koki dydi usa ten rase, o vyrui kiek siunciausi tai atitiko, su 44 euro-10.5 usa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 29 rugpjūčio 2013 - 15:03