Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę toliau (3)

QUOTE(Pukė @ 2013 08 18, 08:37)
Tiesiog pati virtuve bus mazoje svetaineje... norisi jos kuo labiau neutralios ir "nematomos". Tai jei nebus bokstu, bus grazi juosta apacioj ir virsuj. Reiktu dar apziuret realiai tuos saldytuvus, ar labai jau jie mazi, lyginant su normalia dalimi be saldiklio g.gif  wacko.gif

Na, litrazas gal ne tiek ir skirsis, bet mano didziausias argumentas (sau) yra patogumas. Cia kaipo stalciu sektos pratesimas - viskas kas po darbastaliu patogiausia stalciuose. Dabar net neziureciau i saldikli su lentynelem, o ne stalciais schmoll.gif: Juk pagalvojus, tai saldytuvas darinejamas kasdien po kelis (jei ne keliolika) kartu, tai vis lankstaisi pasiziuret kas kur yra, istraukti, atgal padeti... Neergonomiska.
Is dizaino puses, tai saldytuva galima paversti akcento, o galima uzmaskuoti kitais budais. Mano manymu jau faktas, kad bus virsutines spinteles, leidzia manyti, kad nebus visisko virtuves paslepimo. Jau nekalbant apie kaitlente, plautuve ir kitus rakandus paliekamus ant darbastalio (arbatinukas, skrudintuvas ir pan).
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2013 08 18, 14:08)
laba diena  smile.gif  nusižiūrėjau ir aš virtuvę iš ikėjos, tik svarstau ar ne pigiau būtų užsisakyti iš baldininkų? kuri būtų kokybiškesnė?, gal kas jau esate lygine?



As kai lyginau kainas tai man baldininkai daug daugiau uzsiprase nei ikeja. O spinteliu korpusai ir pas tuos ir pas tuos is tos pacios pigios plokstes. Tarp kitko, visos mano spinteles pagamintos lietuvoje, tik fasadai svediski 4u.gif
Man kas ikejos patinka, kad fasadus bet kada gali naujus uzsidet ir virtuve vel bus nauja 4u.gif Visi stalciai su pritraukimais, spinleliu lankstai blum 4u.gif
Atsakyti
Agniuke, išties graži virtuvė smile.gif


Bandžiau pasidėliot su ikea programėle - man ta programa pasirodė kraupiai nepatogi, lėta. O ir kainą paskaičiavo doh.gif

Ir, dar visiškai neapsisprendėme, kokio stiliaus norėsime. Matyt, irgi kažko, kas gražiai įsilietų į bendrą svetainės erdvę, nekeltų disharmonijos. Virtuvė nuosavame name, bet plotas, skirtas virtuvei, nėra didelis, daug kas riboja. Su ikejos standartinem spintelem gavosi du tušti tarpai, kuriuos tektų kažkaip užkišti - o gaila, nes nebus normaliai išnaudojama taip reikalinga erdvė. O esminė mintis keisti virtuvės baldus - būtinai reikia didesnio šaldytuvo, kuris su esamais baldais visiškai niekaip netilptų, nė pro kur. Taigi, prie naujo šaldytuvo teks ieškotis ir naujų virt. baldų biggrin.gif


Tai galvoju, gal geriau tartis su projektuotojais nuo A iki Z, kad atvyktų į namus, pažiūrėtų, ir suprojektuotų tai, kas tiktų būtent šiai, konkrečiai erdvei.. g.gif Juk vis tiek, bet kuriuo atveju, bus mokami ne tokie ir maži pinigai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 18 rugpjūčio 2013 - 13:39
QUOTE(agniukee @ 2013 08 18, 14:35)
As kai lyginau kainas tai man baldininkai daug daugiau uzsiprase nei ikeja. O spinteliu korpusai ir pas tuos ir pas tuos is tos pacios pigios plokstes. Tarp kitko, visos mano spinteles pagamintos lietuvoje, tik fasadai svediski  4u.gif
Man kas ikejos patinka, kad fasadus bet kada gali naujus uzsidet ir virtuve vel bus nauja  4u.gif Visi stalciai su pritraukimais, spinleliu lankstai blum  4u.gif

ačiū už išsamų ats smile.gif
kartoju kl:
gal kas susidūrėt su dekor. plytom virtuvėj ir žinot kaip praktiškai ten viskas valosi?
Atsakyti
Ar nėra atskiros temos apie virtuvės diziainą bei estetinius momentus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 18, 16:00)
Ar nėra atskiros temos apie virtuvės diziainą bei estetinius momentus?  ax.gif

g.gif kad neradau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tercija: 18 rugpjūčio 2013 - 15:14
Sveiki ir sveikos smile.gif

Tėvai dedasi gartraukį, paprašė padėti išsirinkti.

Namas 87m. gimimo, blokinis, skylė dar nepadaryta. Meistriukai, darantys skyles įstato sklendes, sako turi 125 ir 150mm. Bet toliau susigręžt/susivedžiot patiems reiks.

Bėda tame, jog gartraukiui palikta 50cm pločio, o tarp tokių gartraukių didžioji dalis turi 120mm išėjimą.

Ortakių kaip suprantu būna senukuose: http://www.e-senukai...60476110_2.html

Kyla klausimas - jeigu dėt 125mm sklendę, kaip po to sandariai uždėti 125mm ortakį ant 120mm gartraukio? Tiesiog su sąvarža suveržti?

Ką galite patarti?
Atsakyti
Sukūriau atskirą temą, gal atsiras norinčių padiskutuoti ax.gif

http://www.supermama...howtopic=936658
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 16, 07:00)
siandien atvaziuoja pas mus paskutiniams taskams ant "i" sudeti mirksiukas.gif  man jie patinka, o ir kaina pas juos nesikanda. uzklausimus rasiau irgi daugybei baldininku, bet atrdeko.lt (Kaneri baldai jie dabar) paskaiciavo tikrai gera kaina;)


Idomu kodel jie taip greit pasikeite pavadinima g.gif
Mes pas juos daremes virtuve, bet kitu baldu i namus nebeuzsakinejom. Idomiausia, kad jie mums irgi vos ne is pigiausiu kainu pasiule, bet galutine suma isaugo beveik dvigubai unsure.gif galutinis rezultatas mane dziugina, bet nemazai teko prisinervuot, rodyt, kur nedadaryta ir pan. Pvz, gartrauki vyrui teko paciam islupt ir per naujo isidet doh.gif saldytuva irgi reikejo issiimt ir per naujo deti.
Bet gal mums tik taip nenuskilo, nes cia forume labai jau juos giria... Bet as nededu jiems pliuso schmoll.gif


QUOTE(Pukė @ 2013 08 17, 11:08)

o mane vyras ikalbejo imontuojamas saldytuvui be saldiklio cool.gif bus lygus grazus stalvirsis su apacioje saldytuvu ir virsuje spinteles lygios, be jokiu bokstu.


Mes irgi negalim atsidziaugt, kad pirkom atskirai saldytuva ir atskirai saldikli. Tik musu saldytuvas didelis, 180 cm gal. Tai susitalpinu ir puodus, ir trilitrius. thumbup.gif ir siaip megstam uzsipirkt maisto savaitei, tai smagu, kai viskas telpa.
Atsakyti
Sveikos, ax.gif Va pagaliau turiu stikla virtuvej...
Pasirodau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Vis tik bus tas bokstas su normaliu saldytuvu, pergalvojau biggrin.gif vis lankstytis ir grust netelpancius daiktus blogiau, nei mazas bokstukas kampe biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2013 08 18, 23:52)
Idomu kodel jie taip greit pasikeite pavadinima  g.gif
Mes pas juos daremes virtuve, bet kitu baldu i namus nebeuzsakinejom. Idomiausia, kad jie mums irgi vos ne is pigiausiu kainu pasiule, bet galutine suma isaugo beveik dvigubai  unsure.gif  galutinis rezultatas mane dziugina, bet nemazai teko prisinervuot, rodyt, kur nedadaryta ir pan. Pvz, gartrauki vyrui teko paciam islupt ir per naujo isidet  doh.gif  saldytuva irgi reikejo issiimt ir per naujo deti.
Bet gal mums tik taip nenuskilo, nes cia forume labai jau juos giria... Bet as nededu jiems pliuso  schmoll.gif


del pavadinimo tai nesuku galvos as sau, juk jie nekokie AB'ai ar UAB'ai wink.gif
mane daugiau trauke ju tas malonus bendravimas, reagavimas i tavo norus ir pan. Isvis kai jie atvyksta tai del kiekvieno Sh...gali jiems galva kvarsinti, o jie maloniai viska isaiskina, pataria...ir aisku, kai rinkausi ziurejau atsiliepimus. Pas mus vietinis baldininkas toks arogantiskas, pasikeles, kad ir uz 1000 lt man ta pati varianta pasiulytu, as vistiek neimciau pas ji.
Pas mus dabar kaina turi zymiai sumazeti...tai jau isaugti negali ji niekaip...ziuresim ka paskaiciuos.
o kas blogai buvo su gartraukiu ir saldytuvu?
labai idomu butu foto pamtyt ju darytos virtuves...gal galima i az jei cia nenorit blush2.gif 4u.gif
Atsakyti