Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę toliau (3)

Mindija, tai man tai visai gerai ten tos viršutinės žiūris, nesvarbu, kad nesilygiuoja mirksiukas.gif o visa ūkinė juoda, mano nuomone, jau būtų per sunki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 13 rugsėjo 2013 - 09:09
QUOTE(Juodai @ 2013 09 13, 09:58)


Tuose plačiuose stalčiuose tada man teks laikyt indus (nes šalia indaplovė, jaučiu taip bus patogiau) g.gif Na, puodai daug svorio neturės, lėkštės su puodeliais viduriniam, tai joooo.... svers jaučiu g.gif
Matai, su kampine gaunasi š, nes kaitlentė idukcinė, neina jos įmontuot tik į stalviršį doh.gif Ji įsileidžia giliau ir automatiškai po apačia negali būt stalčių ir spintelės sudūrimo. Jei siaurint stalčių, ji pasistums beveik prie pat orkaitės, tikrai noriu palikt nors 15-20 cm tarpą. Taip, kad į kampinę beliktų koks 25cm, tai kaip aš ten įlysiu? doh.gif
Dabar kas su ta mano indaplove...
Kadangi daro visą fasadą be rankenų, maždaug tokį, tai prisukus plokštę prie pačios indaplovės nelieka tarpo pirštam užkišt, tai kaip išeitį galiu užsisakyti iš vienos serijos ir idaplovės fasadą g.gif
Bet dabar tas visas juodas bokštas man asmeniškai atrodo žiauriai doh.gif
Nu jo, dėl to lygiavimosi baika, tikrai ne pasaulio pabaiga drinks_cheers.gif

QUOTE(Teka @ 2013 09 13, 10:09)
Mindija, tai man tai visai gerai ten tos viršutinės žiūris, nesvarbu, kad nesilygiuoja mirksiukas.gif o visa ūkinė juoda, mano nuomone, jau būtų per sunki


Tikrai, kad jau būtų žiauru visa juoda drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 09 13, 10:42)

Supratau su tais stalčiais ir kaitlente. Na, dėl stalčių pločio irgi nepergyvenk, lėkštės gal neapsunkins labai jo, jeigu tuščios hihihi.gif. Puodelių, manau, nelaikysi jame, nebent skirtukų prisidėsi, nes kitaip vartysis jie darinėjant ir daužysis į lėkštes.
O man tas juodas bokštas visai nedurniai atrodo ax.gif , o jei jau labai akir bado, montuok kokią baltą/plieninę mikrobangę mirksiukas.gif . Nebent jau nupirkta juda stovi ir laukia unsure.gif unsure.gif . Orkaitė pasislėps už ant jos rankenos pakabintos puošnios lininės šluostės, kuri, beje, labai gerai išdžius tenai pakabinta bigsmile.gif . Tad iš bokšto liks tik indaplovė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2013 09 12, 10:13)
Desiniarankiam padeklas kairej, o kairiarankiams -desinej mirksiukas.gif
O nenoretumet isdestyti spinteliu "C" raide.

Teoriškai taip, praktiškai ne visiems kliūna. Man, pvz nekliūna kurioj pusėj džiovykla ax.gif
"C", tai kaip suprantu plačiai vadinama "U"?

QUOTE(viola78 @ 2013 09 12, 10:54)
o čia projektas...
stalviršio aukštis 91cm, tarpas tarp stalviršio ir viršutinių 55cm, viršutinės 100cm (darau iki pat lubų). va čia su vyru truputį nesutariam doh.gif jis sako, kad bus blogai, jog viršutinės tokios aukštos, suprantu, kad proporcijos truputį neatitinka standartų, kad viršus žemesnis nei apačia, bet tarpo tarp lubų nenoriu schmoll.gif kaip jūs manot? gal skelti viršutines į du blokus g.gif viršuje spintelių vistik dėsis mažiau naudojami daiktai, tai gal ir atskirti juos, kad ir nesimatytų kiekvieną dieną naudojant pagrindinius daiktus g.gif
dar vieną suprantu, kadangi plokštės tekstūra bus vertikali, tai dar labiau pailgins man viršutines spinteles, gal čia reiktų sužaisti su tekstūros pasukimu, dėl optinės apgaulės, bet ar bus gražu, nemačiau nė vieno tokio projekto, kad apačia būtų pvz vertikali, viršus horizontalus unsure.gif arba viršų skeliant viena dalis vertikali, kita horizontali unsure.gif
ir pirolizę dažnai naudojat?

Tai gal ne blogai, o negražiai? mirksiukas.gif Visgi galima optiškai sužaisti ir sumažinti viršų. Galiausiai ar turite pakankamai erdvės atsitraukti tokiu atstumu nuo tų spintelių, kad matytumėte tas visas prporcijas, dydžius ir t.t.? Čia kaip ir Juodai sako apie sulygiavimus - labiausiai matosi brėžiny, realybėj didžioji dauguma virtuvių yra per mažos, kad matyt visą vaizdą iš šono ir stebėti sulygiavimus. Dabar jau galiu iš patirties pasakyti, nes pas mane lygiuojasi gal dvi spinteles (viršus su apačia), tiek žinau, bet pamatyt reikėtų paspoksot į jas kurį laiką doh.gif Kitaip tariant, planuodama stengiausi lygiuoti, o yra kaip yra ir nė kiek nekliūna tongue.gif
Spintelių tikrai neskaldyčiau į dalis. Retai naudojami daiktai viršutinėse lentynose ir taip neklius už akių, nes jie per aukštai.
Jei nenorit plokščių su tekstūra į skirtingas puses, gal rinkitės vieną be tekstūros, pvz viršutines? Apačioj vertikalė, viršuj vientisa spalva ir optiškai nesipjauna.
Dėl pirolizės tik teorinis pasvarstymas, manau ji naudojama kiek dažniau nei būtų generalinis orkaitės valymas (nes gerokai patogiau), bet ne kasdien. Nors asmeninis reikalas jei norite, galite ir kasdien jungti biggrin.gif
QUOTE(Venecija_ @ 2013 09 12, 15:05)
Laba diena,
gal galetumete patarti, ir seip pakomentuoti musu virtuve ?
ir nzn ar gerai kampine virsutine spintele kairem kampe  g.gif

Taip, kaip dabar suplanuota naudotis kairiaja kampine bus nepatogu naudotis. Mes tokią įsidėjom, tik lankstus keisim į 170 laipsnių, nes standartiniai (90 laipsnių) be proto nepatogu. O pas jus su tokiu išplanavimu tik vienos durelės gali atsidaryti daugiau nei 90 laipsnių, kitas užstos ūkinė spinta 4u.gif Apatinis kampas gal nėra super patogu, bet tai jau priklauso ką ten planuojat. AŠ statyčiau kokį kavos aparatą, virdulį ar prieskonių karuselę... Daiktus, kurių nereikia nuolat traukyti ir jie yra didesni, tdėl nereikia toli siekti.

QUOTE(Mindija @ 2013 09 12, 09:47)
Vakar baldžius pasakė, kad neišeina jam gražiai padaryt fasado be rankenėlių. Po ilgų aiškinimusi kodėl, kaip ir su kuo (tai jam indaplovė neįsimontuoja, tai šiukšlių stalčiuje dėl atmetiklio tarpas lieka ir aplamai visokie tarpai lieka ir t.t.) liepiau daryt su paprastom rankenom nes nebeturėjau jau jėgų doh.gif
Bet ryte pagalvojau, kad nedovanosiu sau visą likusį gyvenimą, jei taip nusileisiu, paskambinau ir pasakiau, kad daro kaip nori, bet rankenų, kad nebūtų.
Teko nešdint indaplovę atgal po orkaite, platint stalčių, atsisakyt kargo... Negana to, ūkinę spintą padarysim juodą. Bet viskas bus be rankenų

QUOTE(Mindija @ 2013 09 13, 08:42)
Dabar kas su ta mano indaplove...
Kadangi daro visą fasadą be rankenų, maždaug tokį, tai prisukus plokštę prie pačios indaplovės nelieka tarpo pirštam užkišt, tai kaip išeitį galiu užsisakyti iš vienos serijos ir idaplovės fasadą g.gif
Bet dabar tas visas juodas bokštas man asmeniškai atrodo žiauriai doh.gif

Tai aš dabar nesuprantu, kas tam meistrui nepavykysta? Netelpa galvoj, kad fasadai be rankenų toks sudėtingas dalykas unsure.gif Ir kuo čia dėtas fasadas ir indaplovės neįsimontavimas? Ar indaplovę jau turit? Ar norit pilnai įmontuojamos ar galite ir tą dalinę imt?
Juodas bokštas įsipaišytų į vaizdą jei kažkas kitur atsišauktų, pvz juoda indauja? aj kokia spintukė juodu fasadu...
Bendrai, sutinku su Juodai, kad šaldytuvas turėtų turėt stalviršį šalia. Bet orkaitei irgi jo reikia, kad pasidėt kaštas skardas ir pan... Taigi galiausiai gausnasi asmeninis sprendimas, kas kam svarbiau 4u.gif
Atsakyti
nu va, padėliojau dar biškį, pagal kažkada ajstės patarimus smile.gif
ale nu bet tada nėra darbastalio prie šaldytuvo ir kaitlentė labai jau arti. g.gif kriauklė būtų labiau ant užsukimo, paprasčiausiai ikejoj neradau tokių spintelių, kad būtų galima ten tą kriauklę įpaišyt
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 13 rugsėjo 2013 - 11:57
QUOTE(Teka @ 2013 09 13, 10:56)
nu va, padėliojau dar biškį, pagal kažkada ajstės patarimus smile.gif
ale nu bet tada nėra darbastalio prie šaldytuvo ir kaitlentė labai jau arti.  g.gif  kriauklė būtų labiau ant užsukimo, paprasčiausiai ikejoj neradau tokių spintelių, kad būtų galima ten tą kriauklę įpaišyt

Plautuvę dėčiau už užsukimo, priešais langą 4u.gif
Šiaip dabar tokia mintis kilo, ar dažnai gaminant reiktų eiti į sandėliuką? Galima ir prieš jo duris daryti stalviršį, tokį pakeliamą. Tik jau spinteliū jokių nepridėsi, reik žiūrėt ko trūksta - pasidėjimo ar darbo vietos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajste: 13 rugsėjo 2013 - 12:08
QUOTE(Ajste @ 2013 09 13, 13:06)
Plautuvę dėčiau už užsukimo, priešais langą  4u.gif
Šiaip dabar tokia mintis kilo, ar dažnai gaminant reiktų eiti į sandėliuką? Galima ir prieš jo duris daryti stalviršį, tokį pakeliamą. Tik jau spinteliū jokių nepridėsi, reik žiūrėt ko trūksta - pasidėjimo ar darbo vietos  g.gif

taip taip, ten kriauklę ir noriu daryt ,tik neradau ikejoj, kad man tiktų į tą vietą smile.gif

šiaip einu sąrašo pagal 1 psl darytis ir apgalvot, ką laikysiu tam sandėliuke, ką virtuvėj.

beje viršutinių spintelių kažkokių reiks, nes ten tas negražusis dujų...kaip ten jis vadinas... skydelis? ir gartraukio reiks.
Atsakyti
Mergaitės, ieškau foto, kur ant šoninės sienos padaryta spintelė, durys lyg į viršų pasikelia, o ten sustri aparatai viokie sudeti bigsmile.gif čia kelis kartus buvo įkelta, o pasirodau neišsisaugojus, o dabar kaip reik unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 09 13, 11:44)
QUOTE(Mindija @ 2013 09 13, 10:42)

Supratau su tais stalčiais ir kaitlente. Na, dėl stalčių pločio irgi nepergyvenk, lėkštės gal neapsunkins labai jo, jeigu tuščios hihihi.gif. Puodelių, manau, nelaikysi jame, nebent skirtukų prisidėsi, nes kitaip vartysis jie darinėjant ir daužysis į lėkštes.
O man tas juodas bokštas visai nedurniai atrodo ax.gif , o jei jau labai akir bado, montuok kokią baltą/plieninę mikrobangę mirksiukas.gif . Nebent jau nupirkta juda stovi ir laukia unsure.gif unsure.gif . Orkaitė pasislėps už ant jos rankenos pakabintos puošnios lininės šluostės, kuri, beje, labai gerai išdžius tenai pakabinta bigsmile.gif . Tad iš bokšto liks tik indaplovė wink.gif


Mikrobangės dar neturiu, bet turiu dureles.
Orkaitė mano tokia.
Su šluoste tai gera idėja biggrin.gif Arba roletą baltą prisuksiu, kai nervins užtrauksiu ir nematysiu biggrin.gif

QUOTE(Ajste @ 2013 09 13, 12:44)
Tai aš dabar nesuprantu, kas tam meistrui nepavykysta? Netelpa galvoj, kad fasadai be rankenų toks sudėtingas dalykas  unsure.gif  Ir kuo čia dėtas fasadas ir indaplovės neįsimontavimas? Ar indaplovę jau turit? Ar norit pilnai įmontuojamos ar galite ir tą dalinę imt?
Juodas bokštas įsipaišytų į vaizdą jei kažkas kitur atsišauktų, pvz juoda indauja? aj kokia spintukė juodu fasadu...
Bendrai, sutinku su Juodai, kad šaldytuvas turėtų turėt stalviršį šalia. Bet orkaitei irgi jo reikia, kad pasidėt kaštas skardas ir pan... Taigi galiausiai gausnasi asmeninis sprendimas, kas kam svarbiau  4u.gif

Patikėk, man ir galvoj netelpa, kas yra sudėtingo su fasadu be rankenų doh.gif
Pasak jo, jei indaplovė šalia šiukšlių stalčiaus, tada negali jo daryt su atmetikliu, nes lieka plyšys g.gif Jei abipus stalčiai, tada jis šiukšlių stalčių įleidžia giliau (nes atmetimui reikia 4mm) ir fasadas atrodo lygiai gražiai...
Aš jam ir aiškinu, kad tūkstančiai virtuvių daromos be rankenų ir visos jos gražiai padarytos, kas ten gali nesigaut doh.gif
Su šaldytuvu tas pats. Jis 2cm per didelis ir neina gražiai suvest linijų... Nu žodžiu...


Vat ir aš tada galvoju, kad blogiausiu atveju teks daryt kažkokią juodą (gal net stiklo juodo) indaują g.gif Arba tarp spintelių stiklą kažkokį paderint, kad ta mano buitinė technika juoda nesijaustų vieniša biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lizarde @ 2013 09 13, 13:15)
Mergaitės, ieškau foto, kur ant šoninės sienos padaryta spintelė, durys lyg į viršų pasikelia, o ten sustri aparatai viokie sudeti  bigsmile.gif čia kelis kartus buvo įkelta, o pasirodau neišsisaugojus, o dabar kaip reik  unsure.gif  4u.gif


Tokias turit uomeny?
user posted image
Atsakyti
Teka, aš Jums buvau šitaip kažkada papaišius
user posted image
Tai gal galima šitą variantą pritaikyt keliant orkaitę po virykle, o šaldytuvui darant nišą (pavogti vietos iš sandėliuko? Ir aišku viršutines sutvarkyt, kad lango neužstotų g.gif
QUOTE(lizarde @ 2013 09 13, 11:15)
Mergaitės, ieškau foto, kur ant šoninės sienos padaryta spintelė, durys lyg į viršų pasikelia, o ten sustri aparatai viokie sudeti  bigsmile.gif čia kelis kartus buvo įkelta, o pasirodau neišsisaugojus, o dabar kaip reik  unsure.gif  4u.gif

Gal šita?
user posted image

QUOTE(Mindija @ 2013 09 13, 11:22)
Patikėk, man ir galvoj netelpa, kas yra sudėtingo su fasadu be rankenų doh.gif
Pasak jo, jei indaplovė šalia šiukšlių stalčiaus, tada negali jo daryt su atmetikliu, nes lieka plyšys g.gif Jei abipus stalčiai, tada jis šiukšlių stalčių įleidžia giliau (nes atmetimui reikia 4mm) ir fasadas atrodo lygiai gražiai...
Aš jam ir aiškinu, kad tūkstančiai virtuvių daromos be rankenų ir visos jos gražiai padarytos, kas ten gali nesigaut doh.gif
Su šaldytuvu tas pats. Jis 2cm per didelis ir neina gražiai suvest linijų... Nu žodžiu...
Vat ir aš tada galvoju, kad blogiausiu atveju teks daryt kažkokią juodą (gal net stiklo juodo) indaują g.gif Arba tarp spintelių stiklą kažkokį paderint, kad ta mano buitinė technika juoda nesijaustų vieniša biggrin.gif

Mano galva, sudėtingiausia yra gražiai, vienodai nupjauti tuos kampus ir juos užlaminuoti, bet kaip tai paveikia tarpus visokius nesuprantu g.gif Na tarkim viršutinis tarpelis, ku jau užkišinėji pirštus, tai dedi kokią juostelę, kad neliktų skylės ir žiūrint iš šono matytūsi ale karpasas, kaip ir toj nuorodoj. Kaip stalčiaus įleidimą apsprendžia šalia esančios spintelės ar indaplovė? Juk tas stalčius yra atskiroj spintelės, kuri geriausiu atveju su gretimom yra susukta dėl stabilumo. Aš dabar pasinešus ant tų intarpų, nes pati jų turėsiu visuos kampuos (tiesiogine to žodžio prasme). Nepasakyčiau, kad kažkas baisaus, bet mano virtuvė nėra tokia didelė, kad atsitraukus žiūrinėt kampus ax.gif
O šaldytuvas kaip per didelis? Negai išjauti reikiamo dydžio plokštės? unsure.gif Galvojau tie lapai didesni, ne kokie 60 cm pločio g.gif
Tuoj ateis Dešimtukas su Darium ir išdurnins mane, kad pievas kalbu nieko nesuprasdama doh.gif lotuliukas.gif
Arba apsigalvot ir daryt juodą stalviršį lotuliukas.gif
Atsakyti
ajste, jūs turit omeny, trumpint sandėliuką ir padaryt sienelę ir įkišt šaldytuvą? tipo gautųs, kad už sandėliuko durų už kampo šaldytuvas? ar gerai suprantu? g.gif bet ar nebus jis per toli?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 09 13, 11:46)
ajste, jūs turit omeny, trumpint sandėliuką ir padaryt sienelę ir įkišt šaldytuvą? tipo gautųs, kad už sandėliuko durų už kampo šaldytuvas? ar gerai suprantu?  g.gif bet ar nebus jis per toli?

Nea, kad šaldytuvas būtų prieinamas iš virtuvės. Galima sakyt "iškąsti" truputį sandėliuko, kad virtuvėje atsirastų niša, į kirią statytumėt šaldytuvą. Kaip mano įkeltoj virtuvėj, tik niša būtų ne tokia gili ir ne tokia didelė su dviem ūkinėm ir šaldytuvu, būtų tik šaldytuvas, toj pat vietoj kaip pavaizduota.
Atsakyti