Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms. 6 tema

QUOTE(šviesi lapė @ 2015 04 24, 08:59)
Tai čia niekas svoriu per daug ir NESISKUNDŽIA, tik sprendžiam faktinį klausimą, ką čia rengtis RYTOJ, o ne ką rengtis sukūdus mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif




Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2015 04 23, 12:53)
Aš teturiu formuojančius šortukus, tai man jie nepatinka, nes šlaunį persmaugia ir nusiridena nuo pilvo, o ir jį patį į dvi dalis horizontaliai padalina. Šiaip būtų įdomu daugiau nuomonių apie formuojančius apatinius. Niekada nebandžiau mūsų pardėse rasti kažko, tarkim triuphe kokiam, bet ten pati jau turi žinot, ko tau reikia, nes konsultantės ne visada pasivargina paklausti, ko reikia, o jei paklausi, tai ne visada gauni atsakymą. Aš kažkaip linkstu, kad man reikia (aišku pirmiausia mesti svorį, ir kuo greičiau, tuo geriau) kaip sarafano ar kažkaip, kad būtų vientisas šitas gėris, kad formuotų ir krūtinę, ir užpakalį, bet kad su šortais, ne su suknele, ir būtinai iki kelių ar šiek tiek virš. Kad visi taukai bent jau panašų į estetišką vaizdą įgautų.


Dirbu didesnių dydžių parduotuvėje moterims, todėl nuolat susiduriu su klausimu apie formuojančius apatinius. Ypatingai jie reikalingi, kai norisi užsidėti lengvesnio audinio suknelę. Moterys labai giria Marks and Spencers formuojančius apatinius.
Jeigu nenorite kad jums "raitytųsi" apatiniai, įsigykite a lia vientiso mudymuko tipo. Beje, jie tikrai nėra kaip iš Bridžitos Jons dienoraščio, o labai seksualūs ir nėriniuoti. Tik gali būti sunkoka greitai iš jų išsinerti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savoja27 @ 2015 04 24, 23:23)
Dirbu didesnių dydžių parduotuvėje moterims, todėl nuolat susiduriu su klausimu apie formuojančius apatinius. Ypatingai jie reikalingi, kai norisi užsidėti lengvesnio audinio suknelę. Moterys labai giria Marks and Spencers formuojančius apatinius.
Jeigu nenorite kad jums "raitytųsi" apatiniai, įsigykite a lia vientiso mudymuko tipo. Beje, jie tikrai nėra kaip iš Bridžitos Jons dienoraščio, o labai seksualūs ir nėriniuoti. Tik gali būti sunkoka greitai iš jų išsinerti  lotuliukas.gif

https://www.beigeplu.../shop/shapewear
Šitie paprasti, bet labai gerai veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savoja27 @ 2015 04 24, 22:49)
https://www.beigeplu.../shop/shapewear
Šitie paprasti, bet labai gerai veikia mirksiukas.gif

hmm. man neatidaro nuorodos g.gif
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2015 04 25, 09:27)
hmm. man neatidaro nuorodos  g.gif

BEIGE PLUS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savoja27: 25 balandžio 2015 - 09:07
QUOTE(savoja27 @ 2015 04 25, 10:05)


bet jau suknelių kainos tai doh.gif verysad.gif neįperkama...
Atsakyti
Sveiki mergaites, gal pagelbesite 4u.gif
Labai patiko si suknele, kur galima butu rasti kazka panasaus g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2015 05 13, 00:58)
Sveiki mergaites, gal pagelbesite 4u.gif
Labai patiko si suknele, kur galima butu rasti kazka panasaus g.gif


o šita iš kur? gal ir yra prekyboje. LT dabar kažko panašaus plus dydžio nesu mačius g.gif
Bet esu panašią turėjusi - tas wrap skleidėsi doh.gif , tik mano buvo ne tokie dideli atvartai. Nebent pirkt vadinamąjį faux-wrap.. Kitaip ant manęs suknelė "vaikšto" kaip nori, o apie atsisėdimą geriau negalvoti biggrin.gif
Buvau pirkusi iš Marks and Spencer, berods, bet prieš keletą metų jau. Bet medžiaga jūsų paveikslėlyje tokia labiau šiugždanti.

Gal bandykit pagooglinti dress-coat? bet spėju, kad ne visai tai blush2.gif
Atsakyti
Gūglinkit "wrap shirt-dress" wink.gif
Aš kartais susiaučiamus rūbus nunešu pas siuvėją, kur užsiuva susiautimą ir, jei reikia, įdeda užtrauktuką šone, arba prisiuva per susiautimą kabutes susegimui, arba apskritai užsegu žiogelį iš vidaus - žodžiu, milijonai sprendimo būdų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 05 13, 08:55)
o šita iš kur? 
Gal bandykit pagooglinti dress-coat? bet spėju, kad ne visai tai blush2.gif

Sios tiemos antrajame puslapyje radau nuotrauka. Aciu.

QUOTE(šviesi lapė @ 2015 05 13, 10:06)
Gūglinkit "wrap shirt-dress" wink.gif

Aciu bandysiu ieskoti.
Atsakyti
pabandžiau paieškoti pagal paveikslėlį - duoda braziliškus puslapius su mintimi " kaip rengtis plius dydžiui"
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 05 13, 10:06)
Gūglinkit "wrap shirt-dress" wink.gif
Aš kartais susiaučiamus rūbus nunešu pas siuvėją, kur užsiuva susiautimą ir, jei reikia, įdeda užtrauktuką šone, arba prisiuva per susiautimą kabutes susegimui, arba apskritai užsegu žiogelį iš vidaus - žodžiu, milijonai sprendimo būdų smile.gif


aš dabar turiu išvis ale susiaučiamą, pabodo nusipirkus rūbą dar krūvą sprendimų ieškot
Atsakyti