Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 10

QUOTE(Dilma @ 2014 08 29, 11:19)
irnesakyk.gif skaičiau ir ne kartą tongue.gif . Bet kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Laikytis linijos, kad geriausias profilis - Veka, man netinka. Užtai ir bandom išsiaiškinti smulkiau.
Kodėl keista? Nes tai ne Veka?
Jūs gal ir neaptarinėjot, bet šioje temoje buvo užsiiminta apie jį...

Ir nereik čia replikuot apie kitokius atsiskaitymo būdus... Nebent jūs pats tai praktikuojat mirksiukas.gif


As turiu savo nuomone ir isitikinimus, siokia tokia patirti. Nebutina jos laikytis, turekite savo nuomone. Yra Schuco, Kommerling, Gealan ir daug kt profiliu, kurie nesakiau, kad blogi. Yra ir kas visus juos gamina Lietuvoje, dideliu imoniu priklausomai nuo regiono ir profilio. Manau butu 10 kartu patikimiau is ju rinktis langus, nei si Plastimet. Bet nepabandes nesuzinosi smile.gif

Patirsit savo kailiu - papasakosit kitiems. thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Bet tai keistas jūs g.gif ... Užduodi klausimą - metat repliką dėl pasidomėjimo... O kai pradedi giliau knistis dėl kažkokio profilio - vėl replikuojat.

Supraskit vieną - man tie jūsų Gaelan, Veka, Plastimet ir t.t. - vienodo lygio burtažodžiai. Ir aš noriu tarp jų išiaiškinti. Jei nenorit nieko pasakot (ar nelabai turit), tai gal geriau iš viso patylėkit, nei replikuokit čia...
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 08 29, 10:19)
irnesakyk.gif skaičiau ir ne kartą tongue.gif . Bet kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Laikytis linijos, kad geriausias profilis - Veka, man netinka. Užtai ir bandom išsiaiškinti smulkiau.



Profilis kaip profilis, bet yra ir kitų svarbių dalykų languose, ką reikia žinoti renkantis. Kelių kamerų profilis, koks profilio plotis, koks plieno kontūras profilyje, apkaustai kokie yra geriausi ir kodėl, tarpinės kokios - pilkos ar juodos, įlydytos kampuose ar keičiamos, stiklo paketas koks - tai irgi labai svarbu, stiklo paketo šiluminė varža, tarpai kokie tarp stiklų, stiklo šviesos pralaidumas, su selektyviniu stiklu ar be norite, o dar ir šilumos perdavimo koeficientas svarbu ir t.t.

Va Jums Kindziulio patarimas renkantis langus mirksiukas.gif

QUOTE(Kinziulio @ 2014 08 13, 12:40)
Tame ir esmė, kad vengriški, lenkiški, lietuviški ir vokiški langai - identiški.

Taip pat - nieko nesiskiria latviški langai nuo estiškų.

Visas tas skaidymas pagal geografiją - sukurtas tik tam, kad papildomai uždirbti gamintojui.

Taip kad - čia tik galvos problema, o ne kokybės.




QUOTE(Dilma @ 2014 08 29, 10:40)
Supraskit vieną - man tie jūsų Gaelan, Veka, Plastimet ir t.t. - vienodo lygio burtažodžiai. Ir aš noriu tarp jų išiaiškinti.



Kindziulio, gelbėk žmogui bėdoje, pasimetė tarp burtažodžių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2014 08 29, 14:56)
tarpinės kokios - pilkos ar juodos, įlydytos kampuose ar keičiamos,


Vat šito aš ir paklausiau beee.gif.

Tarp kitko, Kindziulis čia aiškiausius atsakymus ir duoda tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 29 rugpjūčio 2014 - 14:53
QUOTE(Amica @ 2014 08 29, 14:56)
Va Jums Kindziulio patarimas renkantis langus  mirksiukas.gif
Kindziulio, gelbėk žmogui bėdoje, pasimetė tarp burtažodžių  biggrin.gif

Labai tingiu gilintis į konkretaus profilio subtilybes. net neismanant galima atsidaryti skerspjuvi - ir viskas ten matosi...
Idejau auksčiau du linkus - tai reikia tik truputi pasitengti, pasidaryti namų darbus.

Dabar apie pačią profilių sistemą Plastimet:
Gamintojas - keli metai iš eilės daro didelį gamybos ir pardavimų augimą.
Verslui vadovauja tikrai galvoti ir ambicingi žmonės.
Lietuvoje ši gamykla turi tikrai didelį būrį savo atstovų. Tingiu čia plėstis - sakykime apie 30 įmonių mūsų žemėje prekiauja šiais langais.
Tai tikrai rimtas patikimas profilis. Nors ir nėra "vokiškas", tačiau kai kuriais parametrais - net lenkia pigiausius vokiškus.
Kaina šių langų - taip pat nėra iš pigiausių....
Taip kad - ignoruokite tą rodiklį, jog tai lenkiški langai.... Žiūrėkite ko jums reikia - ir ar tie langai tai turi...

Kitas dalykas:
na taip, lietuvoje ši sistema mažai žinoma... Bet tik todėl, kad šis gamintojas su mūsų rinka pradėjo dirbti prieš du metus, kai sakykime Veka - apie 20 metų.

Tačiau ką reiškia tai, kad pas mus jie nežinomi... kiek tų mūsų? 7 galvos? Nors Vicka vakar mirė, tai tik 6....

O štai lenkijoje šis gamintojas žinomas gerai... Ir kas svarbiausia - savo augimu varo baimės net stambiausioms lenkijos gamykloms....

Tai va - tokia istorija...
Gal padėjau, o gal - dar labiau subalamutinau... Na bet aš ne už pinigus dirbu - tai niekam nieko ir neskolingas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2014 08 29, 15:52)
Tarp kitko, Kindziulis čia aiškiausius atsakymus ir duoda tongue.gif

Na kad jau pagyrėte, tai atsakysiu:
pjuviuose - tarpinės įveriamos.
Esu buvęs jų gamykloje.... Tiesa seniai, prieš 2 metus.
Kiek pamenu - tarpines vėrė... Bet galva negarantuočiau... Bet čia tokia paprasta situacija:
paskambinate pardavėjui ir sakote: jei veriamos - perku, jei lygytos - neperku.
jei apgausite - važiuosite su tais langais namo...

4u.gif
Tokio dalyko pardavėjas nemeluos.. ypac - jei sakysite - kad tai pirkimo salyga.
Jei to mažai - liepiate tokią pastabą įrašyti į sutartį.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinziulio @ 2014 08 29, 20:53)


Na va, priėjo Kindziulis ir tiesiai šviesiai rėžė tiesą į akis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinziulio @ 2014 08 29, 21:53)

Ačiū labai 4u.gif . Mūsų visai negąsdina tas žodis "lenkiškas" biggrin.gif

QUOTE(Amica @ 2014 08 29, 22:02)
Na va, priėjo Kindziulis ir tiesiai šviesiai rėžė tiesą į akis  thumbup.gif

Be jokių nereikalingų replikų thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, kreipiuosi labiausiai i alfasz ir kinziuli, jus matau daug nusimanot tai gal atsakysit i mano klausimeli:
Ar imanoma pagerinti jau sudetus plastikinius langus kokiu nors budu? Pirkom kotedza ir aisku ka siais laikais statytojai deda, pigu slamstuka, mums langu meistras minejo, kad galima kazka i juos idet (gaila nepamenu ka), kad butu geriau, langu nemazai tai lupt ir det naujus butu per didele prabanga, gal yra kokiu kitu budu "patiuninguot" esamus langus siltumo ir garso atzvilgiu? Ir jeigu taip kiek tai galetu kainuoti? Dekavoju 4u.gif
Atsakyti
Aš ne Kinziulis, bet pas mus tapati bėda - plastikiniai langai, kuriuos reikia kažkaip pagerint biggrin.gif. Pabandėm - šnipštas, tiesą sakant, gavosi. Pakeitė tarpines, aplink rėmą prigręžiojo skylių ir pripurškė makroflekso (ar kažkokio panašaus velnio), bet efektas minimalus. Vis dėlto nusprendėm keisti.
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2014 09 02, 22:52)
Sveiki, kreipiuosi labiausiai i alfasz ir kinziuli, jus matau daug nusimanot tai gal atsakysit i mano klausimeli:
Ar imanoma pagerinti jau sudetus plastikinius langus kokiu nors budu? Pirkom kotedza ir aisku ka siais laikais statytojai deda, pigu slamstuka, mums langu meistras minejo, kad galima kazka i juos idet (gaila nepamenu ka), kad butu geriau, langu nemazai tai lupt ir det naujus butu per didele prabanga, gal yra kokiu kitu budu "patiuninguot" esamus langus siltumo ir garso atzvilgiu? Ir jeigu taip kiek tai galetu kainuoti? Dekavoju  4u.gif


Kotedzas kotedzui nelygus. Pas kolega kotedza sudejo Veka profilio langus su 3 stiklu paketu.

Pirmiausia riktu issiaiskinti, kokie langai, ir ka galima tiuninguot. Galbut galima pakeisti stiklo paketa i platesni. Nezinia koks jis dabar. Jei namas naujas, ir langai gana nauji, nemanau, kad jau reiktu keisti tarpines, gal jas periodiskai sutepti, priziureti. Is tiuningo svarbu, kad nesigautu tiurlingas, putu pripust daugiau aplink didelio proto nereikia doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2014 09 03, 06:12)
putu pripust daugiau aplink didelio proto nereikia doh.gif  doh.gif  doh.gif

irnesakyk.gif kai jų nėra visai ir per tarpus švilpia vėjai, tai daug proto nereikia, kad suprastum, kad kažkoks kitoks tiuningas nelabai suveiks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2014 09 03, 06:12)
Kotedzas kotedzui nelygus. Pas kolega  kotedza sudejo Veka profilio langus su 3 stiklu paketu.

Pirmiausia riktu issiaiskinti, kokie langai, ir ka galima tiuninguot. Galbut galima pakeisti stiklo paketa i platesni. Nezinia koks jis dabar. Jei namas naujas, ir langai gana nauji, nemanau, kad jau reiktu keisti tarpines, gal jas periodiskai sutepti, priziureti. Is tiuningo svarbu, kad nesigautu tiurlingas, putu pripust daugiau aplink didelio proto nereikia doh.gif  doh.gif  doh.gif


Tai vat kad kokie tie langai nezinau nes jokiu sutarciu su langininkais neturiu, kai buvo meistras atvaziaves kazka pareguliuot sake tik tiek, kad tikrai ne patys geriausi, ir lygtais butent stiklo paketa ir minejo kad galima pakeist nelupant viso lango, o putu lyg ir uztektinai, per sonus vejai nesvilpia smile.gif Turbut reiks pasukt i langu imone kad atvaziuotu darbuotojas paziuret kas konkreciai per langai ir ka galima su jais padaryt (jeigu galima aisku). Mes kai gyvenom bute dejom veka, nepigiai kainavo bet palygint su sitais langais tikrai zymiai rimtesni atrode, sitie tokie dabar vos ne kaip zaisliniai biggrin.gif
Ir dar biski nukrypstant nuo temos, bute virtuvej langas buvo su orlaide vertikalia, nu super dalykas, nei salo nei pute pro ja, neabejodama deciausi vel, butent virtuvej kur daug garu, kvapu orlaide labai puikus dalykas. Todel kas galvoja ja detis - labai rekomenduoju.
Atsakyti