Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 10

QUOTE(dolee @ 2013 09 10, 10:47)
Tikriausia, cia hermio languose gavom pasiulyma,

Pala pala - ar ne jus kitoj temoj apie medinius langus klausinejot? smile.gif Nepasikabinkit ant pigesnio profilio, ivertinkit, kad nuo "brando" jo kaina skirsis max 10%.
Papildyta:
QUOTE(Meda-1 @ 2013 09 10, 19:13)
Dar noreciau pklausti, o kokia nuomone būtų apie Aluplast IDEAL 4000 ROUND-LINE / 5 kamerų langai (79mm/70mm)? Kaina lyginant su Schuco ir Rehau skiriasi zenkliai, ar pasirinkus juos nenukentetu stipriai kokybe? Kiek skaičiau, tai lyg ir profiliai per ploni?

Nu ne, nenukentes. Kai lipdukus nuplesit, nuo Rehau niekaip neatskirsit. Rehau gal gal truputi storesnes sieneles.
Atsakyti
ačiū už komentarus...Aš tai ar su lipdukais, ar be - vis tiek neatskirčiau smile.gif
Na ką - laukiame ir Vekos pasiūlymo ir trauksime burtus...
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2013 09 10, 20:16)
ačiū už komentarus...Aš tai ar su lipdukais, ar be - vis tiek neatskirčiau smile.gif
Na ką - laukiame ir Vekos pasiūlymo ir trauksime burtus...

Vekos kaina turi buti mazesne uz Rehau. Burtu cia nebus - paprasciausia viska suversti profilio gamintojui, t.y. brendui, bet galutini rezultata lemia visokios smulkmenos. Bet kuri is aptartu profiliu pasirinkusi neprasausit.
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 10, 20:28)
Nu ne, nenukentes. Kai lipdukus nuplesit, nuo Rehau niekaip neatskirsit. Rehau gal gal truputi storesnes sieneles.

biggrin.gif thumbup.gif, objektyvu :-).

Prieš mėnesį buvo diskusija apie gamintojus, kalbėjome ir pie Faugą... Atsirado informacijus apie PVM skolas ir t.t. Sakiau, kad nieko gero nelaukia... Atsirado ginančių, teigiančių, jog čia tik verslo strategijos klausimas ir pan. Ir kd tiesiog gal savo klientams atidėjimus duoda per didelius...

Pasiskaičius verslo žinias matosi:
Buvę savininkai atskilo nuo Norvego, ir pradejo verslą nuo pradžių.
Kadangi gamyklos nebeturi - tapo tiesiog perpardavinetojais.

Ir truputį pasidomėjus, kokiais profiliais dabar prekiauja išaiškeja, jog tai ne pačios geriausios reputacijos PL gamintojo tai langai.... Sakykime tokie - no name....

Klientams, kurie rytoj pas juos pirks - nu didelio skirtumo nėra. Kaip ir sako Idealistas - nulupk lipdukus - ir skirtumas dings... Tik...
Klientas, pirkdamas tipo "tokioje įmonėje", moka 10-15 procentų brangiau... Nu tipo - už brandą... O ką gauna? Ogi tą patį langą, pagamintą toje pat gamykloje... Tai ar verta permokėti? Aš tuos 15 procentų pasilikčiau savo kišenėje. Man jų labiau reikia...
Alfasz - jis tikriausiai geriau juos atiduotų Faugai.. Dėl patikimumo.... Ar iš įpročio, už gražų logotipą ant pasiūlymo...

O atsakant interesantui postu žemiau - skirtumo neliks - tai jei galite pataupyti - ir taupykite. Juk ant medžių neauga šimtinės. Ir dar, pasirinkę tarkime Aluplast - dar ir tarp jo pardavėjų padarykite konkursą... Dar ir ten kokia šimtinė paslėpta...

Juk nesame tokie turtingi, kad švaistytume, tiesa? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinziulio @ 2013 09 10, 20:30)
Prieš mėnesį buvo diskusija apie gamintojus, kalbėjome ir pie Faugą... Atsirado informacijus apie PVM skolas ir t.t. Sakiau, kad nieko gero nelaukia... Atsirado ginančių, teigiančių, jog čia tik verslo strategijos klausimas ir pan. Ir kd tiesiog gal savo klientams atidėjimus duoda per didelius...

Pasiskaičius verslo žinias matosi:
Buvę savininkai atskilo nuo Norvego, ir pradejo verslą nuo pradžių.
Kadangi gamyklos nebeturi - tapo tiesiog perpardavinetojais.

Ir truputį pasidomėjus, kokiais profiliais dabar prekiauja išaiškeja, jog tai ne pačios geriausios reputacijos PL gamintojo tai langai.... Sakykime tokie - no name....

Kaip nemegciau Faugos, bet objektyvumas turi buti - trumpai pagooglinau ir neradau nieko apie tai, kad ju langai butu gaminami kazkur uzsienyje - juk yra cechai Lietuvoje, tik priklauso norvegui? T.y. Fauga liko kaip prekybine ir vartu + duru gamybos imone? Bet juk langai tai turbut tie patys is buvusiu lietuvisku gamyklu?
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 10, 21:22)
Vekos kaina turi buti mazesne uz Rehau. Burtu cia nebus - paprasciausia viska suversti profilio gamintojui, t.y. brendui, bet galutini rezultata lemia visokios smulkmenos. Bet kuri is aptartu profiliu pasirinkusi neprasausit.


Kazka jau cia netaip kalbate.. Kiek man teko skaiciuot per 6m, Veka budavo brangesne, o ir Rehau neturi ka priespastatyt daznu atveju nei stiklo paketais, nei profilio siltumu. Nebent Geneo su stiklo pluostu, apie kuri senokai nieko nebesu girdejes.

Kaina gali skirtis, kad ir Vekos nenaudai (aukstesne) bet jei panasiu savybiu profiliai, ir langai - tai max 10 proc.

Gali skirtis darbu kaina, gali vieni skaiciuoti montaza pigesni, vieni kv.m, kiti perimetru skaiciuoja ir t.t ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 10, 21:47)
Kaip nemegciau Faugos, bet objektyvumas turi buti - trumpai pagooglinau ir neradau nieko apie tai, kad ju langai butu gaminami kazkur uzsienyje - juk yra cechai Lietuvoje, tik priklauso norvegui? T.y. Fauga liko kaip prekybine ir vartu + duru gamybos imone? Bet juk langai tai turbut tie patys is buvusiu lietuvisku gamyklu?

Na - jus negooglinkite. Jūs - apsimeskite, kad perkate, gaukite jų komercinį pasiūlymą. O tada - parašykite "eksploatacinių savybių deklaracijos". Ji pagal naują europos sajungos reglamentą - privaloma nuo 07.01. Ten rašomas ir gamintojas... Ir nereikės nieko googlinti...

O ką jus tikėjotės prigooglinti? biggrin.gif
Atsidarykite rekvizitų duomenų bazes. Pasižiurėkite - kaip išgaravo darbuotojai iš regioninių įmonių.
Atsidarykite registrų centro duomenis. Pasižiūrėkite, kas "per amžius" buvo jų direktorius. Ir kas dabar. Net VZ raso, kad buves kelios savaitės - kaip nebedirba. Na ir aisku kodel...

Pasiskaitykite straipsnius apie verslo dalybas...

Turite internetą, bet nemokate juo naudotis:
1. VZ raso, kad ex savininkai ir dabartiniai savininkai psidalino grupę. Ex savininkams ir buvusiems vadovams atiteko mažmena, dabartiniams savininkams norvegams - gamyba langų.
2. Vz raso, kad jau kelios dienos registru centre imone pateikė duomenis apie savo direktoriu (tai privaloma).
3. Pagoglinkite, ir rasite, kaip vadinasi nauja jo įmonė.
4. Patikrinkite, kaip greitai išgaravo personalas iš regioninių įmonių.
5. Patikrinkite, kaip puse to kiekio - atsirado vienoje naujoje ex savininko įmonėje.
6. Pasinaudokite pilkosiomis lastelėmis - ir dalis informacijos pasitvirtins. Na - ne vienu kokiu nors atskiru straipsniu, o pasinaudojus dedukcija.
7. Paimkite komercinį pasiulymą, kuri jau ruoše nauja imonė, nors ir veikianti po senu prekiniu zenklu. Na ir detaliai pastudijuokite... Manau sugebėsite.
8. Jei dar nepadės - paprasykite langų deklaracijos, na tipo architekts reikalauja...

Jei atsius seną, dar Norvego gamyklos... Paprašykite pagalvoti, ar tikrai pas jus bus butent šie langai. Jei visgi kiti - praneškite, kad norite tos deklaracijos, kurie langai bus iš tikro...

Na o jei visa tai daryti tingite - tiesiog pasukite kuriam nors buvusiam ju darbuotojui.. Gi esate langistas, tai visi visus pazysta...

Aš nepatingėjau - ir praėjau visą šitą ilgą kelią... Bet kelias prasidėjo tik dėl to, kad vieną gana stambų PL langistą sutikau restorane.... Ir iš kalbos išėjo - kad važiuoja verbuoti naują savo dilerį.. Na ir papasakojo - kokį 4u.gif

P.S.
O jei ir tai tingite - tai nieko nedarykite, tiesiog palaukite... Gi anksčiau ar vėliau - interneto svetainė bus atnaujinta, ten atsiras įmonės rekvizitai (nes prekini ženklą jie irgi išpirko). Na o su rekvizitais - atsiras ir visa kita. Manau - ir savo parduodamu langu aprašymus pakeis... O jau tada - apie langus išmanantys - nu sugebės atskirti tarkime Inoutic profili nuo Kawasaki... wink.gif
Papildyta:
QUOTE(idealistas @ 2013 09 10, 21:47)
T.y. Fauga liko kaip prekybine ir vartu + duru gamybos imone? Bet juk langai tai turbut tie patys is buvusiu lietuvisku gamyklu?

Na - Faugos grupė gamino kelis skirtingus gaminius. Gamino tarkime PVC langus, medinius (viena nedidelė dukterinė įmonė), gamino vartus... Bet čia ne ta tema. ČIa gi diskutuojame pie plastiką. Tai po šiuo prekiniu ženklu veikiantis juridinis vienetas - jokios pvc langų gamyklos neturi. Ir gal niekada neturės, nes gamykla atiteko norvegui. Jis langus ir toliau gamina, praktiškai visus isveza į Norvegiją. Tačiau seniesiems savininkams - jei tikėti VZ - atiteko tarkime vartų gamykla... Nes norvegui manau jos nereikėjo...

Tai kaip patys pamokslavote - nerašykime Off topic. Fauga (tas, kas veikia po šiuo ženklu, ir kam priklauso šis ženklas) - jokios PVC langų gamyklos nebeturi, langais prekiauja, bet ne savais. Tai nėra blogai, ir daug kartų apie tai esu rases... Klientui dzin kas pagamins. Jam svarbu, kad ji aptarnautu...

Sveitainėje nėra informacijos - kam ši svetainė priklauso... Yra daug informacijos, bet įmonės rekvizitų nėra. Kaip manote, kodėl?

Aplamai, jei tikėti www archyvais - svetaine senokai neatnaujinta, visas verslo padalinimas ivyko neseniai, tai manau - tai tik laiko klausimas...

Kazkada tokia istorija buvo ir su Plaza... Bet laikas bego ir viskas pasikeite. Atsirado rekvizitai, pasikeite langų aprašymai ir t.t.

Ką aš noriu pasakyti? Tik, kad langus ten pirkti ir toliau apsimoka, bet permokėti už prekinį ženklą - nebe... Jei pas juos yra lenkiškas langas, ir pas "Petro įmonę", tai reikia pirkti ten, kur pigiau... Aš bent daryčiau būtent taip. :-)
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2013 09 10, 20:53)
Kazka jau cia netaip kalbate.. Kiek man teko skaiciuot per 6m, Veka budavo brangesne, o ir Rehau neturi ka priespastatyt daznu atveju nei stiklo paketais, nei profilio siltumu. Nebent Geneo su stiklo pluostu, apie kuri senokai nieko nebesu girdejes.

Ok, imam koki Softline ir Brillant Design palyginimui, kainas zinom (tikiuosi), tai ir atsakymas aiskus turetu buti. Keiciasi viskas.
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 10, 21:22)

Padėsiu ijungti jūsų pilkasias lasteles.
[URL=http://www.vpb.lt/db/rezult3.php?appnum=2013 1211]Nuoroda [/URL] iš patentų biuro duomenų bazės.
Užduokite sau tokius klausimus:
Kodėl pateikta paraiška senam perekiniam ženklui perregistruoti kitu vardu?
Kokia įmonė registruojasi kaip naujas Brando savininkas?
Kas tos įmonės savininkas/direktorius.
Kiek toje ar kitoje jo įmonėje darbuotojų.
Kaip jų skačius keitėsi, ir kaip tai sutapo su Faugos įmonių personalo pokyčiais?
Ar ši įmonė yra gamintojas? Tai kur jų gamykla?
Pasikaitykite daugiau apie šią "naujai sukurtą grupę"....

Ir galiausiai... O kaip bus su garantijomis? Pirkau aš langus iš įmonės "Mano Miesto Fauga"... Garantija gavau 10 metų... Praėjo 2 metai... Tos įmonės nebeliko... Na arba tuoj nebeliks, nes jau dabar - liko tik vienas darbuotojas - direktorius. Pagal skolą sodai matosi - kad dirbantis 0,0025 etato....
Tai kas ten man tą garantiją suteiks? Pirkau, mokėjau daug, brangiai, nes tipo iš patikimos... Prekinis ženklas solidus... Ir dabar po juo "kai jas prekiauja"... Tik garantijos jie man neteiks. Sakys - pone, o sutarti su mūsų įmone turite? Neturite, tai viso gero, mes visai kita įmonė, o tu ieškok "anos"...

Va toks tas LT verslas... Ir nesvarbu kas tai: langai, betonas ar kurmiagaudžiai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kinziulio: 10 rugsėjo 2013 - 21:22
QUOTE(Kinziulio @ 2013 09 10, 21:12)
Na o jei visa tai daryti tingite - tiesiog pasukite kuriam nors buvusiam ju darbuotojui.. Gi esate langistas, tai visi visus pazysta...

Aš nepatingėjau - ir praėjau visą šitą ilgą kelią... Bet kelias prasidėjo tik dėl to, kad vieną gana stambų PL langistą sutikau restorane.... Ir iš kalbos išėjo - kad važiuoja verbuoti naują savo dilerį.. Na ir papasakojo - kokį  4u.gif
Tai kaip patys pamokslavote - nerašykime Off topic.
Ką aš noriu pasakyti? Tik, kad langus ten pirkti ir toliau apsimoka, bet permokėti už prekinį ženklą - nebe... Jei pas juos yra lenkiškas langas, ir pas "Petro įmonę", tai reikia pirkti ten, kur pigiau... Aš bent daryčiau būtent taip. :-)

As ne langistas, bet tenka padirbeti su importu is kaimynu - todel prisirenku info.

Netikrinsiu as fauginiu, neaktualu, kaip pats rasot, laikas parodys.

Del offtopic'u - be paklodziu rasliavos niekaip (vis dar) nepavyksta minciu reiksti?
Atsakyti
QUOTE(idealistas @ 2013 09 10, 22:22)
Del offtopic'u - be paklodziu rasliavos niekaip (vis dar) nepavyksta minciu reiksti?

Nu o kaip jums atsakyti, kai jus googliu naudotis nemokate, analitiškai mastyti nesiseka... Arba bent apsimetate... Tai va - ir atsakau detaliai... O kaip kitaip su jumis:
1. netikiu, nieko tokio neradau.
2. Parašau kaip reikia ieškoti.
3. Tokiu ilgu rašinių neskaitau...

Tai ką aš jums galiu atsakyti... Užuojauta ir taika jūsų stogui biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nenoreciau isikisti i monologus ir dialogus - bet baikime tersti tema su paklodemis, nes jau buvome uz tai nubausti kai kurie, ir tema buvo uzdaryta laikinai. Nebent yra asmenu, kurie specialiai kenkia forumui ir kitus provokuoja arba dar kitaip ragina isivelti i beprasme diskusija.
Atsakyti