Įkraunama...
Įkraunama...

TV reklamos

Neseniai buvo kilęs skandaliukas dėl Rūpintojėlio didžėjavimo, reklamuojant alų. Asmeniškai man jis labai-labai neužkliuvo, bet manau, kad pareikštos pretenzijos - pagrįstos. Šio klipo transliavimą nutraukė, bet į TV ekranus išleido naujus klipus, sukėlusius mano pasipiktinimą. Kalbu apie "sveiko greito maisto "Jo" reklaminius klipus, kuriuose hamburgeris nusisauna, o hotdogas - pasikaria.
Manau, kad jie neetiški tiek žinant, kokias "garbingas" vietas Lietuva užima pagal savižudybių skaičių, tiek turint omeny, kad ši reklama orientuota į vaikus (bent man taip atrodo), kurie tai, ką mato, dažnai priima už gryną pinigą. Na, nepriimtina ji man iki tokio lygio, kad reklamuojamo produkto savo vaikams neperku ir tikrai nepirksiu (asociacijos su pasikorusiu hotdogu kyla iskart).
Dar vienas "užkliuvęs" reklaminis šedevras - "Jyppi" reklamos klipas, kuriame visiškai nesėkmingai bandyta "uždėti" "PYYYYP" ant "ochue***nai". Originalus tekstas girdisi puikiai, deja.

Ką Jūs, TV žiūrovės ir TV žiūrovų mamos, manot apie minėtas TV reklamas?
Kaip manot, kokios priemonės būtų veiksmingos, tramdant tokio tipo reklaminius klipus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiza: 02 kovo 2006 - 11:08
na man neteko dar šių reklamų matyt schmoll.gif , bet iš pasakojimo matau, kad nieko gero cool.gif

na man tai laaabai nepatinka reklamo kur reklamuoją SPRITE, ankstesnėje reklamoje vieną veikėją nudauždavo mašina, o dabar pakeitė reklamos tematiką tai vienas geria SPRITE , o kitam prie kojos pririša ar tai dėžę kažkokią ar ką ir paleidžia nuo daugiaaukščio stogo blink.gif


ir dar viena reklama nepatinka ta kur reklamuoja čipsus, be rods "tafel" g.gif ,kur tipo bando grot gitarom ir netyčia nuo lentynų kažką numeta ir pamato užslėptus tuos čipsus ir dėl jų pradeda muštis, draskytis unsure.gif
na man toks vaizdas , kad ten tas reklamas paaugliai kuria, ir taip to smurto pas mus SOČIAI, tai kam dar tas reklamas tokias kišt g.gif NEVISPROČIAI ohmy.gif
Atsakyti
g.gif nu ką aš galiu pasakyti. Man apskritai nepatinka reklamos. O tos kur su smurtu, arba reklamuoja alkoholį ar cigaretes iš vis nervina.
apie tas naujasias nieko negaliu pasakyti, nes dar nesu mačius.
O kadangi turiu dešimtmetį vaiką, tai reklamos kuriso yra neetiškos, arba mano akim gali daryt neigiamą įtaką bandau paaiškinti .
Papildyta:
nors dabar pagalvojau yra ir fainų reklamų...
tokių linksmų, šiuo momentu pagalvojau apie merild kavą. moteriškė atsikelia išgeria kavos ir taip žavingai paskui pabučiuoja savo vyrą į skruostą.
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 03 02, 17:39)
nors dabar pagalvojau yra ir fainų reklamų...
tokių linksmų, šiuo momentu pagalvojau apie merild kavą. moteriškė atsikelia išgeria kavos ir taip žavingai paskui pabučiuoja savo vyrą į skruostą.

ale tos dar nemačiau schmoll.gif mačiau tik tą kur mamka "pa trusam" vaiką išvedinėja į mokyklą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J&A @ 2006 03 02, 17:59)
na man neteko dar šių reklamų matyt  schmoll.gif , bet iš pasakojimo matau, kad nieko gero  cool.gif

na man tai laaabai nepatinka reklamo kur reklamuoją SPRITE, ankstesnėje reklamoje vieną veikėją nudauždavo mašina, o dabar pakeitė reklamos tematiką tai vienas geria SPRITE , o kitam prie kojos pririša ar tai dėžę kažkokią ar ką ir paleidžia nuo daugiaaukščio stogo  blink.gif
ir dar viena reklama nepatinka ta kur reklamuoja čipsus, be rods "tafel"  g.gif ,kur tipo bando grot gitarom ir netyčia nuo lentynų kažką numeta ir pamato užslėptus tuos čipsus ir dėl jų pradeda muštis, draskytis  unsure.gif
na man toks vaizdas , kad ten tas reklamas paaugliai kuria, ir taip to smurto pas mus SOČIAI, tai kam dar tas reklamas tokias kišt  g.gif NEVISPROČIAI  ohmy.gif



drinks_cheers.gif

vat ir man sitos pacios kvailiausios schmoll.gif
Beto man dar nepatinka SORIDoN kur slyksti vaistiinke baisi balsu saukia kaip gerai kaip gerai kad yra saridono.


O alaus reklama su rupintojeliu man pasirode svenvagiska schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrelija: 02 kovo 2006 - 18:43
QUOTE(J&A @ 2006 03 02, 17:46)
ale tos dar nemačiau  schmoll.gif  mačiau tik tą kur mamka "pa trusam" vaiką išvedinėja į mokyklą  biggrin.gif

Labiau tiktų jau nebematai... labai seniai rodė... pernai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 03 02, 18:50)
Labiau tiktų jau nebematai... labai seniai rodė... pernai  biggrin.gif

hihihi.gif neprisiminsi čia jų visų irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 03 02, 18:50)
Labiau tiktų jau nebematai... labai seniai rodė... pernai  biggrin.gif

Deja rodė prieš kelias dienas tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 02 kovo 2006 - 23:37
O MANO VAIKAMS LABIAUSIAI PATIKO KUR REKLAMAVO TELEFONU MUZIKELES-KUR BEZDZIONE PRISIVALGIUS ZIRNIU PERDE TOLIAU NEI PATI MATE,TAI JIEMS LINKSMIAUSIA REKLAMA,O MAN DAR PATIKO KUR BUVO PLAUKU MONSTRIUKAI IR GRAZI REKLAMA,O APIE KAVA TAI GERIAUSIA KAI MAMKA PAMIRSTA SIJONA UZSIDET doh.gif ,IR AS VISAD PRISIMENU SAVE:VEZIAU SU MIKRIUKU EIMANTA I DARZA,VELAVAU I DARBA,O DAR ATSISEDOM GALE,PASAKIAU VAIRUOTOJUI KAD SUSTOTU AS ISLIPAU O MANO VAIKAS REKIA-MAMYTE TU MANE PALIEKI lotuliukas.gif ,TAI KAI PAMATAU TA REKLAMA TAI JUOKAS IR SUEMA blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 03 02, 18:50)
Labiau tiktų jau nebematai... labai seniai rodė... pernai  biggrin.gif



Tai kad ja visai daznokai rodo. Faina reklama smile.gif
Atsakyti
kai tv ziuriu labai retai, tai ir tu reklamu nematau schmoll.gif bet yra tokiu, kutios uzknisa iki gyvo kaulo! na dabar kazkodel isimine man ta reklama kur dvi moteriskes valgo sokolada, nebepamenu pavadinimo, tas kur su "burbuliukais" blush2.gif kaip koretasis, ir pliotkina... nu tokia zemiska tikra reklama.. mirksiukas.gif dar nieko ta kur karunos sokolada reklamuoja,
Atsakyti
Niu man tai visiskai nepriimtina, kai as sedziu, valgau, ziuriu tv, o man pries nosi ten koki klozeta pradeda plaut kazkokiais tipo super duper plovikliais... arba dar ten yra tokia viena reklama "perliukas" kur toletas su seimininkes drauge pradeda sneket - alia, fuuu, neeik cia, cia baisu, smirdi ir pan... blink.gif
O labai man faina, irgi "Merild" berots, kur pastininkas ateina, muzikike nereali! good.gif
Atsakyti