Įkraunama...
Įkraunama...

TV reklamos

QUOTE(Atene82 @ 2006 06 07, 09:26)
Laba,
Norėčiau su jumis pasidalinti savo nuomone apie kai kuriu reklamų turinį. Man ta nauja reklama apie tai kaip mergaitė skundžiasi, jog nuolat gauna "i kaulus" nuo dziudo trenerio, nes jos apranga "Akinančiai balta". O mamytė žiūri i verkšlenančią mergaite ir džiaugiasi....niu kažkoks absurdas.
Ką manote?

Va, ir man ši reklama užkliuvo. Kažkokia neskani, dviprasmiška schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atene82 @ 2006 06 07, 09:26)
Man ta nauja reklama apie tai kaip mergaitė skundžiasi, jog nuolat gauna "i kaulus" nuo dziudo trenerio, nes jos apranga "Akinančiai balta". O mamytė žiūri i verkšlenančią mergaite ir džiaugiasi....niu kažkoks absurdas.


Pritariu daugumai,kad nekaip ta reklama atrodo,tiksliai priekabiauja treneris prie vaiko g.gif
Atsakyti
O mane tai biesina ta paketu reklama, kur su tokiu storuliu doh.gif ir merga butinai baltom kelnem apmauta ir uzpakali atambiu planu parodo, kai i masina lipa doh.gif
Bet vot kuo nenormalesnes reklamos tuo mes labiau jas pastebim.
O mano vaikas tai i kita puse reklamas kartais supranta, sako mama nupirk indu ploviklio kur reikia triju laseliu, sakau tai fairy, ne sako, ten tai vieno reikia, nupirk to kur triju reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2006 06 07, 12:46)
galu gale tai dar kazkam uzkliuvo...zodziu sprite tai tikra katastrofa,as beveik vemiu nuo tos ju mesos.ir apskritai daug debilisku reklamu,kurios mane tiesiog nervina


Apie Sprite reklamą tai nerandu žodžių, kokia šlykšti bijau.gif stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 06 08, 21:05)
Apie Sprite reklamą tai nerandu žodžių, kokia šlykšti  bijau.gif  stupid.gif


Aga, man irgi nepatinka, kaip reklamuoja ir dar tie visi higienos reikmenis (always, tampax,...) patinka kai reklamuoja kava, ar ka nors kur visa seima graziai bendrauja, valgo ar ...... Manau, kad reklama turi buti naudinga, pvz. labai gerai, kaip reklamuoja, kad rytoj kur nors akcija, pvz Eurovaistinei ax.gif
Atsakyti
Man tai žiaurios tos mezymforte reklamos doh.gif Jau apsurdas nerealus - rykit kiek telpa, isgerkit dvi tabletytes ir kimskit toliau. Sprite tai manes neveikia. Ta paskutine ziauri, bet anos dvi man buvo prikolnos.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 06 08, 20:05)
Apie Sprite reklamą tai nerandu žodžių, kokia šlykšti  bijau.gif  stupid.gif


O man nieko ax.gif Tik kad 2 esu mačius,trečios nžn schmoll.gif Man nepatinka vaistų nuo venų reklama-"kaip,nejaugi tu nenaudoji..." ,lyg ta draugė kažkokia kvaiša,kad nežino vaistų
Atsakyti
apskritai, nera tabu reklamai, kas ir slyksciausia schmoll.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu tik vakarais prieš miegą šiek tiek pažiūriu televiziją, Nu tai, kaip pastebėjau, vien valikliai ir plovikliai, kurie "mikrobus naikina akimirksniu". Erzina, bet kur dingsi.
Ai, dar Sobieski, su tikrom avietėm biggrin.gif
Atsakyti
nemegstu reklamos schmoll.gif labai retai pasitaiko, kad kazkas sudomina blink.gif
Atsakyti
Aišku čia utopinė idėja, bet atsižvelgiant į ta, kaip reklamos įsikerta, galėtų pvz įkišti formulę kokią matematikos ar dar kažką, kas bent naudinga būtų, nes mano vaikas pamato ir cituoja, mintinai tekstą moka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2006 06 07, 13:46)
galu gale tai dar kazkam uzkliuvo...zodziu sprite tai tikra katastrofa,as beveik vemiu nuo tos ju mesos.ir apskritai daug debilisku reklamu,kurios mane tiesiog nervina
Man irgi labai slyksti Sprite reklama kiekviena karta ja pamacius ..brr doh.gif
Atsakyti