Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

Su Top Turu važiavom į Slovakiją ir Italiją, viskas buvo labai puiku, jokių nesklandumų nepasitaikė, tačiau šiemet į Kroatiją ruošiuos važiuoti su Grūda, nes jų kelionės programa labiau patinka.
Atsakyti
QUOTE(buralda @ 2008 03 01, 17:57)
Laba diena.Esu naujoke,taciau gana seniai skaitineju jusu pokalbius.As ir zadu vaziuoti y Kroatija-esu nusipirkusi bilietus top ture.Labai smalsu suzinoti kokiu nors atsiliepimu apie sia kompanija.Gal kas vaziave su sia kelioniu agentura??


Su Topturu esu keliavusi tik i Cekijos nac. parkus pries pora metu. Kelione buvo puiki thumbup.gif , vadove - tragiska stupid.gif , reziume - vis tik teigiama patirtis ir prisiminimai wub.gif .
Topturas - man pasirode niekuo neypatinga agentura. Kaip ir visos: buvo tiek teigiamu, tiek neigiamu dalyku. mirksiukas.gif
Kalbant apie ju kelione i Kroatija, manau, pas juos siek tiek brangesnes keliones. Manau, ta pati gautum tiek Grudos, tiek Euros, tiek Guliverio kelioniu metu, tik siek tiek pigiau.
Bet jei jau turite kelialapi - tai tik gera nuotaika su savim ir pirmyn. mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2008 03 04, 13:25)
Nezinau del kitu kainu, bet vat apartamentu, kuriuose buvom pernai, siemet kaina ta pati isliko thumbup.gif

Kokia kaina ir vieta?
Atsakyti
Sveiki,
as visai keliuoniu klausimu naujuoke, niekada nebuvau Kroatijoje,bet labai noriu šia vasarą nuvažuoti, rugpjučio men. Važuosime tryse wub.gif ir tikrai ne su mašiną(nes pirmą kartą),Help, help !! wub.gif patarkyte kur užsakyneti keliuone, ka rinktis???
Busiu dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monami @ 2008 03 05, 21:58)
Sveiki,
as visai keliuoniu klausimu naujuoke, niekada nebuvau Kroatijoje,bet labai noriu šia vasarą nuvažuoti, rugpjučio men. Važuosime tryse wub.gif ir tikrai ne su mašiną(nes pirmą kartą),Help, help !! wub.gif patarkyte kur užsakyneti keliuone, ka rinktis???


Pasiskaityk sita tema apie Kroatija (ir ankstesnes taip pat), daug kalbeta apie agenturas, kurortus, paslaugas. 50-yje puslapiu patarimu tikrai rasi. 4u.gif smile.gif Gal but isdrisite netgi su automobiliu vaziuoti. mirksiukas.gif

Pernai rugpjutyje buvau (su Gruda) Makarskos kurorte. Tikrai buvo saunu. smile.gif Keliautojai dar giria Eura, Guliverio keliones, Novatura. Pastudijuok ju marsrutus, kainas, datas ir issirinksi geriausia varianta. smile.gif

Simet vel i Kroatija noriu. Ketinu rinktis siaurine dali. Nusiziurejau agentura Inturlita. Bet dabar pamaciau, kad ir Gruda planuoja vezti i siaurine Kroatija. bigsmile.gif Gal kas zinot, i koki kurorta siaurineje dalyje ves gruda? 4u.gif


Atsakyti
Sveiki,
prisiziurejus nuostabiu Kroatijos vaizdu ir prisiskaicius jusu ispudziu nusprendziau-NORIU I KROATIJA:D
Ziurineju ivairiu agenturu pasiulymus, taciau labiausiai vilioja pazintine-poilsine kelione, kuria siulo Gruda ir Guliverio keliones..marsrutai beveik identiski, todel noriu paklausti gal kas buvot ar esat girdeje kokiu atsiliepimu..su kuria agentura labiau verta keliauti? g.gif Apie Gruda skaiciau ivairiu atsiliepimu,o apie Guliverio keliones isvis mazokai info radau.. g.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau perskaičiau visas tris Kroatijos temas ( ačiū linole už tokį išsamų savo kelionės aprašymą 4u.gif, man jis tikrai padėjo padėjo). Vakar užsisakau Grūdos kelionę gegužės 28d. Nors ape Grūdą irgi esu girdėjusi ne kokių atsiliepimų, tačiau tikiuos viskas bus gerai. Bandau planuotis papildomas ekskursijas ir niekaip neapsisprendžiu dėl Krka krioklių, norėtųsi ten, bet skaičiau, kad po Plitvicės ežerų, nelabai apsimoka(ir kaina dar 40 EUR), gal geriau vietoj to važiuot į Bosniją Hercogoviną su Kravice kriokliais. Gal kas padėtų blush2.gif , o tai baigia galva susisukt.
Atsakyti
Noreciau paklausti keliavusiu i Kroatija su agentura..kas yra tas apgyvendinimas privaciame sektoriuje?Gruda siulo kambari su patogumais, apartamentus arba kazkokia studija su patogumais? Tai cia kazkur viesbutyje ar pas zmones? Kuo skiriasi visi sitie variantai? Paaiskinkit, prasau, sita sistema..nes as tokiose kelionese zalia, nieko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2008 03 07, 11:21)
Noreciau paklausti keliavusiu i Kroatija su agentura..kas yra tas apgyvendinimas privaciame sektoriuje?Gruda siulo kambari su patogumais, apartamentus arba kazkokia studija su patogumais? Tai cia kazkur viesbutyje ar pas zmones? Kuo skiriasi visi sitie variantai? Paaiskinkit, prasau, sita sistema..nes as tokiose kelionese zalia, nieko nesuprantu blush2.gif

Ar zadi skirsti lektuvu i poilsine kelione?
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2008 03 07, 10:37)
Ar zadi skirsti lektuvu i poilsine kelione?


Ne, zadu vaziuoti autobusu i poilsine-pazintine..
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2008 03 07, 13:16)
Ne, zadu vaziuoti autobusu i poilsine-pazintine..

Aisku ax.gif as kaip tik zadu vaziuoti i ta pacia kelione, tik neisivaizduoju su kokia agentura ir ir kada. Vieni mano pazystami vaziavo su Gruda i ta pacia kelione, tai liko lb patenkinti. bigsmile.gif
Bet Grudoj irgi nesuprantu su tais apgyvendinimais ir nesuprantu schmoll.gif kiek mazdaug cia kainuotu g.gif
Atsakyti
Mes mokėjom 3000lt., ėmėm kambarį su patogumais ir užsisakinėjom maitinimą, pusryčius su vakariene. Kaip mums aiškino, tai kambarys su patogumais, tai paprasčiausias kambarys su atskiru tualetu ir dušu, studija tai tas pat tik su mini virtuvėle, o apartamentai tai kaip dviejų kambarių butas, daugiausia renkasi kai kartu važiuoja kelios šeimos.
Atsakyti