Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. Vilniaus nuotakos

Aš manau, kad darysim pastelines spalvas, man kažkaip gražiausiai atrodo, gražios šviesios spalvos. Noriu šviesiu ir elegantiškų vestuvių, na aišku ir linkmų, nenoriu, kad visi susikauste būtų ir bijotų kažko. Na ir niekaip neapsisprendžiu ar prie tokios tematimos tiktu vyno kamščiai dekore?
Atsakyti
QUOTE(Miglionka @ 2013 08 24, 08:47)
Aš manau, kad darysim pastelines spalvas, . Na ir niekaip neapsisprendžiu ar prie tokios tematimos tiktu vyno kamščiai dekore?
manau, kad labai tiktų, vynas, elegancija, čia man kaip neatsiejami dalykai viens nuo kito biggrin.gif o jei dar + tokie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 24 rugpjūčio 2013 - 08:55
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2013 08 24, 08:52)
manau, kad labai tiktų, vynas, elegancija, čia man kaip neatsiejami dalykai viens nuo kito biggrin.gif o jei dar + tokie


4u.gif aciu, labai gražus kvietimai!
Atsakyti
žalios_pėdutės labai graži spalva,jauki tokia ir nesunkiai detaliu rasite visa, dekorui thumbup.gif o pati darysies visa puošima ar pagalbos kviesies ? smile.gif tiesa tie pakvietimai labai faini ! bigsmile.gif

Miglionka man irgi pastelinės patinka, alyvinės,rožinės,melsvos,mėtinės spalvos, kažka iš ju darysime ax.gif o kamščiai labai gera idėja, esu mačiusi juos taip panaudotus keliose vestuvėse,atrode gražiai 4u.gif

Aš labai norėčiau lauke ar viduje ( priklausomai nuo pasirinktos vietos) lempučiu prikabintu wub.gif

user posted image
Atsakyti
tos lemputės tikrai gražu, bet jei lauke, jau reikia mąstyti, kaip jas įžiebti. biggrin.gif

o dėl dekoracijų ir kito, planuoju pati viską gamintis, na, gal nebent sesės kokios pagalbos paprašysiu, nes ji sutverta rankdarbiams biggrin.gif savoms vestuvėms viską darė, tai buvo taaaaaaaaaaaaaaaip gražu viskas smile.gif
Atsakyti
žalios_pėdutės yra tokiu girliandu su baterijomis ir lemputės/žvakutės kituose galima su baterijomis idėti mirksiukas.gif arba geras senas prailgintuvas padeda biggrin.gif aš daugka pirksiuosi dekiorui pati nebent kokius props samdysimės ( baldelius,stalelius) neturi kokiu foto iš sesės dekoro,gal kokiu ideju pasigautume mes čia ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cococinelle @ 2013 08 24, 10:27)
  neturi kokiu foto iš sesės dekoro,gal kokiu ideju pasigautume mes čia ?  blush2.gif

gaila, dar neturi nei ji pati šventės nuotraukų biggrin.gif visai neseniai atšventė wink.gif
Atsakyti
Aš irgi planuoju daug ką iš dekoracijų pati pasidaryti/įsigyti smile.gif
cococinelle labai gera idėja su lemputėm, man irgi labai gražu smile.gif
Atsakyti
Aš per pinterest tik segu ir segu visokias idejas,foto dekorui,jeigu nemano tai tikrai draugiu ir artimuju vestuvėms panaudosime kažkurias iš ju bigsmile.gif rekomnduoju Pinterest apsilankyti 4u.gif
Kadangi mūsu stalas bus U formos, norėčiau daug mažu vazeliu per viduri pridėti su keliais geliu stiebais,alyviniais,rožiniais,baltais,kad visas stalas jai būtu nusėtas,bet jaučiu daug tu vazeliu man reikės g.gif dar imaišnat tokius kaip namu židinukus,prisipirkusi ju jau esu 5 mažus ir 1 dideli kur mes sedėsime galvoju padėti ax.gif į paštuko albumuka idejau 4u.gif taipat jau turime sukneles pamergėms blush2.gif biggrin.gif ant pardavimu užtaikiau tai pasitarusi su savo mergaitėms, nupirkau thumbup.gif foto taipat albume 4u.gif kokias jūs spalvas galvojate pamergėms ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cococinelle: 24 rugpjūčio 2013 - 21:36
QUOTE(cococinelle @ 2013 08 24, 21:29)
Aš per pinterest tik segu ir segu visokias idejas,foto dekorui,jeigu nemano tai tikrai draugiu ir artimuju vestuvėms panaudosime kažkurias iš ju  bigsmile.gif rekomnduoju Pinterest apsilankyti  4u.gif
Kadangi mūsu stalas bus U formos, norėčiau daug mažu vazeliu per viduri pridėti su keliais geliu stiebais,alyviniais,rožiniais,baltais,kad visas stalas jai būtu nusėtas,bet jaučiu daug tu vazeliu man reikės  g.gif dar imaišnat tokius kaip namu židinukus,prisipirkusi ju jau esu 5 mažus ir 1 dideli kur mes sedėsime galvoju padėti  ax.gif į paštuko albumuka idejau  4u.gif taipat jau turime sukneles pamergėms  blush2.gif  biggrin.gif ant pardavimu užtaikiau tai pasitarusi su savo mergaitėms, nupirkau  thumbup.gif foto taipat albume  4u.gif kokias jūs spalvas galvojate pamergėms ?  ax.gif
oho kiek jau daug visko? tai jau tiksliai nusprendėte ir kas pamergės bus? jau kvietėte taip anksti? ir ar jūs patys pamergėms sukneles perkant?
Atsakyti
žalios_pėdutės kadangi kviečiame tik artimiausius ir brangiausius su mumis skaičiuojant bus 25 žmonės, tai mano pamergės jau senai pakviestos jomis būti biggrin.gif visos trys yra mano geriausios draugės,tai net nekilo minties kad kitaip būtu,šnekejome,tarėmės, manau jeigu nuotaka nori kad pamergės tam tikrai atrodytu turi prie sukneliu pirkimo prisidėti ax.gif kad ir perkant medžiaga o už siuvima pačioms palikti susimokėti arba jau pasiūta suknele nupirkti ar padėti nusipirkti, na bent jau aš taip manau biggrin.gif norėjau gan klasikinės suknelės su gera nesiglamžančia medžiaga ir tokios kad ir po šventės galėtu užsidėti mirksiukas.gif viena suknelė išejo 100lt kas manau labai pigiai,ji iš tiesu kainavo 200lt bet buvo nuolaidos tai ir nupirkau Oasis parduotuvėje Londone 4u.gif

O tuos žibintus jau seniai turiu, pirkau Ebay 5 buvo ipakuoti kartu, o poto 1 atskirai dar didesni nusipirkau, dabar jie Lietuvoje po buta išdelioti stovi biggrin.gif planavau panaudoti vestuvėms,poto gal pamergėms po viena padovanosiu,nes man ju perdaug namuose bus smile.gif
Atsakyti
gražu dalykas, tikrai.

mes tai mažaug pusei metų ar mažiau kviesime svečius, nors daug kas jau žino apie artėjančią šventę...tada ir pamerges kviesim, nes kol kas dar neišsirenkame net biggrin.gif net ir konkretaus svečių sąrašo dar neturime, tik apytikrį.

Ką jau kalbėti apie visokias dekoracijas, kažkaip man dar per anksti atrodo. Kol kas tik renku ir mąstau idėjas, o kai viskas pilnai jau bus sugalvota, tada imsiuos darbo, nes kitu atveju bijau, kad gausis labai jau nestilistiškas balaganas- padarysiu kad ir kvietimus vienokius, paskui sugalvosiu, kad gal būtų gražiau kitaip ir stalo korteles padarysiu visai kitokias ar dekoracijas kitų spalvų ar išvis kitos stilistikos, tai paskui keiksiu save arba turėsiu perdarynėt, kad kaži ar laiko atsirastų. Jau ir taip truputį baiminuos, kad per mokslus neapleisčiau šito reikalo.

mirksiukas.gif beje, visai norėčiau, kad pamergės būtų vienoda spalva apsirengusios, aišku Žaliai, bet jokiu būdu ne vienodai. man regis, taip nei jos pačios gerai nesijaustų, nei man patiktų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 25 rugpjūčio 2013 - 07:22