Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. Vilniaus nuotakos

QUOTE(wakara @ 2014 03 24, 04:03)
Ačiū! smile.gif Rugpjūčio 16. Laikas bažnyčioje irgi užsakytas. Tikiuosi per kitą savaitę pavyks apžiūrėti kelias sodybas, apsispręsti ir užsisakyti. Tada daugiau mažiau jau bus ramuuu. Liks tik kitas "galvos skausmelis" - operatorius/filmuotojas. MB tas pats - gali būt, gali nebūt, kaip aš noriu, o aš nežinau ko noriu. biggrin.gif Ar gailėsiuos jei neturėsiu jokio filmo? Ar gailėsiuos jei turėsiu kokį prastą filmą arba dar blogiau, šventę gadinantį operatorių?


o kiek kainuoja dabar sodyba issinomuot? smile.gif Jei ne paslaptis zinoma? Cia idomumo delei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deila* @ 2014 03 24, 16:32)
o kiek kainuoja dabar sodyba issinomuot? smile.gif Jei ne paslaptis zinoma? Cia idomumo delei smile.gif


Labai įvairiai aišku. Penktadieniams visur praktiškai nuolaidos, bet mano data rugpjūčio šeštadienis, tai sodybų kainos tų, kurios mums nors kiek patiko ir yra 200 km aplink Vilnių atstumu - mažiau 2000 vien už nuomą (be maisto) nemačiau. Sakyčiau vidurkis ~3000 - 4000 lt. Bet tikrai neskaičiavau vidurkių, čia iš bendro įspūdžio taip atrodo. smile.gif
Atsakyti
labai jau ramios 2014m vilniaus nuotakos ax.gif
gaivinu tema
siandien oficialiai prisidedu prie planuojanciu 4u.gif
diena-09-13. biudzetas mazas, 2-3k smile.gif
Atsakyti
labas smile.gif noriu jusu patarimo del kvietimu smile.gif galvojau darytis pati, tik niekaip nerandu programos su kuria butu galima sumaketuoti pakvietimus, gal kazkas tuo uzsiimet?
Atsakyti
QUOTE(valdany @ 2014 04 06, 15:18)
labas smile.gif noriu jusu patarimo del kvietimu smile.gif galvojau darytis pati, tik niekaip nerandu programos su kuria butu galima sumaketuoti pakvietimus, gal kazkas tuo uzsiimet?

Fotošopas?
Atsakyti
Sveikutės blush2.gif
paskaitinėjau jūsų susirašinėjimus ir supratau, jog mes visai dar nepasiruošę ir reikia dar daug daug ką nuveikti... o liko vos 114 dienų... doh.gif
viskas, ką mes turime, tai vestuvinę suknelę, sodybą ir santuokų rūmuose rezervuotą datą... daugiau nieko verysad.gif
tad jungiuos (jei priimsite blush2.gif ) ir aš į šitą temelę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EglėSt: 09 balandžio 2014 - 14:58
Sveikos, paneles! Jungiuosi ir as i Jusu buri. Vestuves planuojam atsokti birzelio penktadieni. Turim baznycia, restorana, foto, video, vendanciaja, kvietimus jau daliname. Matau yra pasimetusiu del maketavimo. As susiradau mergina kuri man sumaketavo teksta. Esu patenkinta jos darbu! Jei kam reikes kontaktu-AZ.
O dabar apie savo bedeles... Merginos, ar Jus samdote auto, kad svecius nuveztu i sventimo vieta ir namo? Ar pasirupinate auto pulkui kuris vaziuoja su Jumis fotograuotis? Didelis ir riebus klausimas kuris sukelia konfilktus doh.gif
Atsakyti
Sveikos visos, taip malonu matyti, kad po truputį ir tema juda ir mūsų daugiau smile.gif)
O dėl svečių, tai bent jau pas mane dauguma toli gražu ne iš Vilniaus, tad su kuo iš savo miestų atvažiuos, su tuo ir bus, tikrai visiems svečiams nesamdysiu transporto smile.gif
BET, dėl pulko, dėl porų - čia ir man dar toks nelabai aiškus klausimas.. Nes bus jame nemažai iš užsienio ir tikrai be mašinų...
Tai apie tai dar verda diskusijos, bet jei jūsų šventėje esantys žmonės turi mašinas, turi galimybes su jomis būti ir jums nesvarbu, kad visi ten su gražiom mašinom ir paskos vilktųsi, tai tada gal nereikia taip išlaidauti smile.gif Svarbiausia juk jaunieji. Geriau sau pasiimkite gražesnę mašiną
Atsakyti
Velniai zino ka cia sugalvoti, kad butu geriausias sprendimas... g.gif
Atsakyti
Merginos, gal turite kokia grazia padeka pirsliams ( zodelius)? smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Ar galima į Jūsų gretas? 4u.gif Mūsų vestuvės planuojamos 09-12 d. Bus nedaug žmonių, apie 17 suaugusių ir 2 vaikiukai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EclipS_e @ 2014 04 10, 09:33)
Sveikos visos, taip malonu matyti, kad po truputį ir tema juda ir mūsų daugiau smile.gif)
O dėl svečių, tai bent jau pas mane dauguma toli gražu ne iš Vilniaus, tad su kuo iš savo miestų atvažiuos, su tuo ir bus, tikrai visiems svečiams nesamdysiu transporto smile.gif
BET, dėl pulko, dėl porų - čia ir man dar toks nelabai aiškus klausimas.. Nes bus jame nemažai iš užsienio ir tikrai be mašinų...
Tai apie tai dar verda diskusijos, bet jei jūsų šventėje esantys žmonės turi mašinas, turi galimybes su jomis būti ir jums nesvarbu, kad visi ten su gražiom mašinom ir paskos vilktųsi, tai tada gal nereikia taip išlaidauti smile.gif Svarbiausia juk jaunieji. Geriau sau pasiimkite gražesnę mašiną


Aš čia nuo praeitų metų vasario mėnesio jau savo vestuves planuoju ir pradžioj buvo viena bendra 2014 metų nuotakų tema (neišskirstyta po miestus), tad senbuvės labiau linkusios bendroj temoj bendrauti, o ši Vilniaus nuotakų nelabai limpa..

Kas dėl transporto, tai mūsų vila yra ~75 km. nuo Vilniaus (esam Vilniačiai), tai transporto svečiam mes neužsakinėsim, nes imam visiems nakvynę. Turės patis atvažiuoti, ar prašyti pažįstamų, kad atvežtų. Manau, jei jūsų šventės vieta yra toli nuo jūsų gyvenamos vietos, ir neimate nakvynės svečiams (arba nakvoti ten išvis nėra kur), tai gražu būtų pasirūpinti transportu. Bet jei tai kokių 15 km. ribose, manau gali ir patys tada paprašyti pažįstamų jie, kad nuvežtų, bet jei atstumai dideli, tada jau kitas reikalas. Pagalvokit, ar norėtumėt pvz. važiuoti į vestuves svečiu ir atstumas 100 km. į vieną pusę, ir tada visas išvargęs parvairuoti atgal savo automobilį naktį. Arba jei prašai pažįstamu nuvežti, tai irgi gaunasi kad reikia sumokėti nemažą sumą, nes atveža jus ir tada gi žmogus vėl išvažiuoja, o naktį grįžta paimti vėl. Tai susidaro 400 km iš viso. Kuro irgi nemažai susidaro.
Na bet čia kiekvienas pagal save sprendžia. Mes norėjom užsakyti autobusus, kad visus pradžioj paimtų iš vienos vietos, o namo kai naktį vežtų, kad nuvežtų visus iki namų (nes man negražu naktį parvežti iki miesto ir palikti centre - važiuokit kaip norit, o tiem kas gyvena užmiesty tai šivis), tai ~90-100 svečių mum uždainavo 5000 lt.,tai nusprendėme, kad dar truputį primokėsime ir už 5500 lt paimsime visiem nakvynę smile.gif
Pas mus bus 2 poros svotų ir 4 pabrolių-pamergių, tai jų transportu rūpinamės mes. Užsakėm 4 Mercedes-Bens S Long klasės
Atsakyti