Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! Reikalingas diktofonas!

QUOTE(alfija @ 2006 06 18, 13:19)
tai tu manai,kad geriausias rūpestis vaiku,yra jo auklės sekimas g.gif ,o aš manau kad pagrindinis rūpestis vaiku yra jo auginimas pačiai,neprimetant jo jokioms auklėms.Jei gali algą auklei mokėt,aparatūras nuomot,reisškia pinigų stygiaus ir nėra,gali sėdėt ir augint,bus didžiausia nauda ir vaikui ir tau ir namams.



O cia tai jau kiekvienos mamos reikalas... Gal vyras uzdirba 600 lt, o mama gali ir po 4-6 tukstancius uzdirbt... tada manau yra skirtumas... Siaip buna reikalinga ukle vienai dienai ar porai valandu i diena... ka mama - ne zmogus?? Ji gi irgi nori pailset, atsipalaiduot??
Jei as iki 3 metu vaikus auginciau tai jau pries gerus metus buciau vasaros 5...
Nes nei vienas nepadejo.. o tevas dirbo kad pinigelius parnest. kartais norisi iseiti bet kur nors valandai kad atsipalaiduoti.. gal tu to nesuprasi... Bet nesmerk mamu, kurios ima aukles.. as joms pritariu!!! Ir cia dar karta pasikartosiu - ne tau sprest ir ne tau smerkt!
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2006 06 18, 13:24)
O cia tai jau kiekvienos mamos reikalas... Gal vyras uzdirba 600 lt, o mama gali ir po 4-6 tukstancius uzdirbt... tada manau yra skirtumas... Siaip buna reikalinga ukle vienai dienai ar porai valandu i diena... ka mama - ne zmogus?? Ji gi irgi nori pailset, atsipalaiduot??
Jei as iki 3 metu vaikus auginciau tai jau pries gerus metus buciau vasaros 5...
Nes nei vienas nepadejo.. o tevas dirbo kad pinigelius parnest. kartais norisi iseiti bet kur nors valandai kad atsipalaiduoti.. gal tu to nesuprasi... Bet nesmerk mamu, kurios ima aukles.. as joms pritariu!!! Ir cia dar karta pasikartosiu - ne tau sprest ir ne tau smerkt!


aš nesmerkiu,nu jei mama tiek uždirba,o tėvas nieko,tai tėvas tegu sėdi.O va svetimas žmogus,auklė,auklius,tai yra ne geriausia ką gali dėl vaiko padaryt,o blogiausia.Aš prieš tokius pasakymus-aš pačio geriausio noriu su savo vaikui,jį palieku-samdau auklę.ačiū už tą geresnį,įsitikinus kad vaikas išsivers ir su mažesniu gėriu,pagal jus-mama.
Atsakyti
na jau tikrai cia pavare ta alfija!! Pats geriausias daiktas ka gali del vaiko padaryti!! Suteikti meile ir sauguma...As zinoma pritariu, kad mamos niekas nepakeis, ir jai yra galimybe tai reikia vaika paauginti bent jau puse metu, tada eiti dirbti. Tik siuolaikinems mamoms, tas neimanoma. Bent cia kur as gyvenu mamos eina i darba po 6 savaiciu, o vaika palieka auklems, ar dar kur nors. Jai jau tiek tau nusiseke su vyru ir esi materialai aprupinta kalbek tik savo patirties. Deja ne visos tokios laimingos. As is viso visiskai viena auginu vaika, nes tevukas per daug uzsiemes savo reikalais, ir tokiu moteru kaip as milionas... O kad aukle ateina i namus, tai cia geriau nei buti negali, vaikui reikia pazinti kitus zmones, bendrauti ir pazinti visuomene. Vapse as patyliu apie toki "mastyma".
O tau diejuleliuku mamytei, tai STIPRYBES, as isivaizduoju, kaip sunku auginti du maziukus, o dar jai niekas nepadeda. As tai ziauriai dziaugiuosi, kad turiu aukle, mano vaikas dievina ja, jos juokaisi, zaidzia.... Labai fainai!

O del diktafono, tai as manau, cia labai geras patikrinimo budas. Teko matyti daug seimu, kurios taip daro noredamos isitikinti kad aukle elgesi tinkamai.
Atsakyti
QUOTE(netera @ 2006 06 18, 17:16)
na jau tikrai cia pavare ta alfija!! Pats geriausias daiktas ka gali del vaiko padaryti!!  Suteikti meile ir sauguma...As zinoma pritariu, kad mamos niekas nepakeis, ir jai yra galimybe tai reikia vaika paauginti bent jau puse metu, tada eiti dirbti. Tik siuolaikinems mamoms, tas neimanoma. Bent cia kur as gyvenu mamos eina i darba po 6 savaiciu, o vaika palieka auklems, ar dar kur nors. Jai jau tiek tau nusiseke su vyru ir esi materialai aprupinta kalbek tik savo patirties. Deja ne visos tokios laimingos. As is viso visiskai viena auginu vaika, nes tevukas per daug uzsiemes savo reikalais, ir tokiu moteru kaip as milionas... O kad aukle ateina i namus, tai cia geriau nei buti negali, vaikui reikia pazinti kitus zmones, bendrauti ir pazinti visuomene. Vapse as patyliu apie toki "mastyma".
O tau diejuleliuku mamytei, tai STIPRYBES, as isivaizduoju, kaip sunku auginti du maziukus, o dar jai niekas nepadeda. As tai ziauriai dziaugiuosi, kad turiu aukle, mano vaikas dievina ja, jos juokaisi, zaidzia.... Labai fainai!

O del diktafono, tai as manau, cia labai geras patikrinimo budas. Teko matyti daug seimu, kurios taip daro noredamos isitikinti kad aukle elgesi tinkamai.


o kur jau taip gyveni,kad čia reikia vaiką nuo šešių savaičių palikti svetimam žmogui g.gif g.gif ,ir kaip suprast turiu g.gif kas čia per prievolė tokia?Mano giliu įsitikinimu,jei negali ar negalėsi to vaiko auginti pati-negimdyk,pirk apsisaugojimo priemones ir gyvenk,dirbk,kas gi draudžia,bet jei neesi subrendus vaiko auginimui,tai kam jis tau???
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 06 18, 18:28)
o kur jau taip gyveni,kad čia reikia vaiką nuo šešių savaičių palikti svetimam žmogui g.gif  g.gif ,ir kaip suprast turiu g.gif kas čia per prievolė tokia?Mano giliu įsitikinimu,jei negali ar negalėsi to vaiko auginti pati-negimdyk,pirk apsisaugojimo priemones ir gyvenk,dirbk,kas gi draudžia,bet jei neesi subrendus vaiko auginimui,tai kam jis tau???



Nu as atsiprasau bet geriau jus pone nereiskit savo nuomones cia... Man net bloga darosi nuo tokiu kalbu... Net nezinau ka ir pasakyt.. Jei butu leidziama cia juodai keiktis tai gal tada ir pasakyciau ka!!! verysad.gif
Atsakyti
Tu cia ziauriai i pievas pavarei... Vaikai, manai, gimsta tik pas labai apsirupinusius zmones? Tik tie kurie gali sau leisti sedeti namuose, ir kompa maigyti? Ir dar drasiai aiskinti kaip gyventi "pirk gumytes ir .t.t" Nemanau, kad pati esi baisiai subrendusi. Nes jai tokia butum, nesireikstum taip kategoriskai. Beja, prievole?? AGAIN: Nusikalbi!
Moteris kurios gyvena svetur, o gal net ir pacioje lietuvoje, turi pasirinkimo valia, eiti ir dirbti, daryti kariera, islaikyti savo vaika, kad veliau nubutu taip: sedi augini vaikus namuose, neturi nei cento, o vyras susiranda kita ir tave palieka ant ledo. Jai esi savarankiska motina, stengiesi del savo vaiko, kad turetu viska kas geriausia. GERA Aukle vienas is privalumu, jai nera mamos salia.
Atsakyti
QUOTE(netera @ 2006 06 18, 19:29)
Tu cia ziauriai i pievas pavarei...  Vaikai, manai, gimsta tik pas labai apsirupinusius zmones? Tik tie kurie gali sau leisti sedeti namuose, ir kompa maigyti? Ir dar drasiai aiskinti kaip gyventi "pirk gumytes ir .t.t"  Nemanau, kad pati esi baisiai subrendusi. Nes jai tokia butum, nesireikstum taip kategoriskai. Beja, prievole?? AGAIN: Nusikalbi!
Moteris kurios gyvena svetur, o gal net ir pacioje lietuvoje, turi pasirinkimo valia, eiti ir dirbti, daryti kariera, islaikyti savo vaika, kad veliau nubutu taip: sedi augini vaikus namuose, neturi nei cento, o vyras susiranda kita ir tave palieka ant ledo. Jai esi savarankiska motina, stengiesi del savo vaiko, kad turetu viska kas geriausia. GERA Aukle vienas is privalumu, jai nera mamos salia.


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Pala netera, tuoi ji parasys: " as ka kalta kad tavo vyras toks... tu ji renkiesi pati, tai ir jei jis debilas tai tavo problemos. Manishkis manes nepaliktu.. "
Ten jauciu tokia ir mama kuri vyrui ne zmona o namu seimininke - todel ji taip yra nusiteikus.. o vyras laksto su jaunutem graziom fifom... alc.gif lotuliukas.gif smileysex.gif
Atsakyti
hahahaha, zinai jaunamama, as ta pati pagalvojau:)) Sakys, tai ko GIMDEI nuo tokio ar anokio!! Reikejo isirinkti Pona Saunuju ar panasei, zinoma lengva pakalbeti ... smile.gif)Nesuprantu as tokiu, zmoniu... Matyt nelabai ka zmogus turi veikti gyvenime.
Jaunamama as tau pritariu!!! 100%
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2006 06 18, 19:34)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Pala netera,  tuoi ji parasys: " as ka kalta kad tavo vyras toks... tu ji renkiesi pati, tai ir jei jis debilas tai tavo problemos. Manishkis manes nepaliktu..  "
Ten jauciu tokia ir mama kuri vyrui ne zmona o namu seimininke - todel ji taip yra nusiteikus.. o vyras laksto su jaunutem graziom fifom... alc.gif  lotuliukas.gif  smileysex.gif


temoje apie vaikų auklėjimą ir auginimą vyrų tikrai neketinu aptarinėti.VAikų gimimą galima reguliuoti,įvairiomis apsisaugojimo priemonėmis,gaila kad tamstoms yra žinoma tik viena.Vaikai turi,tiesiog privalo būti auklėjami ir auginami savo tėvų t.y. motinos ir tėvo,ir jokių pakaitalų tam reikalui nėra,o ir negali būti.
O tau asmeniškai tai ką aš galiu tau pasakyti,nu tokia tyra,tokia nekalta tiesiog visiškai nepaliesta intelekto.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 06 18, 19:46)
temoje apie vaikų auklėjimą ir auginimą vyrų tikrai neketinu aptarinėti.VAikų gimimą galima reguliuoti,įvairiomis apsisaugojimo priemonėmis,gaila kad tamstoms yra žinoma tik viena.Vaikai turi,tiesiog privalo būti auklėjami ir auginami savo tėvų t.y. motinos ir tėvo,ir jokių pakaitalų tam reikalui nėra,o ir negali būti.
O tau asmeniškai tai ką aš galiu tau pasakyti,nu tokia tyra,tokia nekalta tiesiog visiškai nepaliesta intelekto.



Na ka padarysi... Na neapdovanojo mane Dievas!!!
Buna gi..
Paprasciausiai as nenoriu kad tu smerktum tokias mamas kurios labai nori vaikiuko, ir kai jis gimsta, nori kad jam nieko netruktu...
Del to ir samdosi aukles. Ir aisku jos nori paprasciausiai pailseti... Tai viskas ko as prasau... Ir aplamai paskaityk taisykles,... ten labai AISKIAI parasyta, kad tu gali issakyti savo nuomone, bet jokiu budu nesmerkti kitu forumieciu!!!!
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2006 06 18, 19:50)
Na ka padarysi... Na neapdovanojo mane Dievas!!!
Buna gi..
Paprasciausiai as nenoriu kad tu smerktum tokias mamas kurios labai nori vaikiuko, ir kai jis gimsta, nori kad jam nieko netruktu...
Del to ir samdosi aukles. Ir aisku jos nori paprasciausiai pailseti... Tai viskas ko as prasau... Ir aplamai paskaityk taisykles,... ten labai AISKIAI parasyta, kad tu gali issakyti savo nuomone, bet jokiu budu nesmerkti kitu forumieciu!!!!


nu už tavo asmenines,giliai vidines problemas aš atsakyti negaliu.Jei jau tamstai rodosi,kad kažkas tave smerkia,tai ką aš dabar galiu.Tai gal tu tiesiog jautiesi kalta palikdama tuos vaikus?Taip suprasčiau tokius tavo pojūčius.Siūlau pasiskaityti tai ką tau rašiau pirmuosiuose postuose ir nebepradėti nuo pradžių.
Atsakyti
O, ziuriu ir sitoj temoj alfija pasireiske doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti