Įkraunama...
Įkraunama...

Geoterminis šildymas - 9 tema

QUOTE(Vilienė @ 2014 02 24, 18:59)
Jūsų 30kWh/m2a x 150m2 namui užtektų 1 aro sodžialkos, bent 1,5m gylio, todėl jei vos ne hektarais matuojate - galima ir nedidelį kvartalėlį pajungti.
Svetimi finansai aišku ne mano reikalas, bet kažkodėl telkinio kasimui akivaizdus prioritetas, o tik paskui namas?


Planuojame plotą sodybai, į kurią su laiku persikelti ir gyventi, kadangi sodyboje man turi būti gamta, tvenkinys, pirtis, tai iš pradžių ir bus kasamas vandens telkinys, lyginama teritorija ir tik tada statomas namas.

To korida Dėkui, būtent tokios informacijos ir norėjau sulaukti
Atsakyti
Prie prudo temos. Pas mane bega upeliukas na toks kokiu 5 metru skersmens bet negilus iki 0.4 metro gylio. Svarstau gal man i jo dugna po dumblu ir akmenimis negiliai pakloti koki lanksta vamzdzio geoterminiam? gal netgi vietoj vanduo-vanduo sistemos. trukumai manau tokie kad pakankamai sunku pakloti nes akmenuota upe

ir pagrindinis klausimas ar apsimoka sitaip varkt ivertinant tai kad mazu srauniu upeliu temperatura ziema buna tik apie +2 laipsnius.
Atsakyti
QUOTE(mantesas @ 2014 02 24, 23:19)
Prie prudo temos. Pas mane bega upeliukas na toks kokiu 5 metru skersmens bet negilus iki 0.4 metro gylio. Svarstau gal man i jo dugna po dumblu ir akmenimis negiliai pakloti koki lanksta vamzdzio geoterminiam? gal netgi vietoj  vanduo-vanduo sistemos. trukumai manau tokie kad pakankamai sunku pakloti nes akmenuota upe

ir pagrindinis klausimas ar apsimoka sitaip varkt ivertinant tai kad mazu srauniu upeliu temperatura ziema buna tik apie +2 laipsnius.

Pasidaryk ,kad ir dalinai pratekanti tvenkinuka ... ,jei kas nedraudzia ...
O jei dar uztvanka ir kriokliuka ,tai ir elektros turetai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 24 vasario 2014 - 22:32
Studijuoju sutartį, kurią žadu pasirašyti su geotermininkais, ir man kažkaip neaiškiai apibrėžta garantija. Parašyta tik tiek: "dėl gamintojo ar „Vykdytojo“ kaltės sugedus šilumos siurbliui, užtikrinti nemokamą sugedusių komponentų ir medžiagų tiekimą 5 (penkis) metus nuo „Darbų priėmimo akto“ pasirašymo datos".
Gal kas patartumėt, kaip reikėtų papildyti tuos garantinius įsipareigojimus?
Atsakyti
QUOTE(Lijuna @ 2014 03 06, 13:31)
Studijuoju sutartį, kurią žadu pasirašyti su geotermininkais, ir man kažkaip neaiškiai apibrėžta garantija. Parašyta tik tiek: "dėl gamintojo ar „Vykdytojo“ kaltės sugedus šilumos siurbliui, užtikrinti nemokamą sugedusių komponentų ir medžiagų tiekimą 5 (penkis) metus nuo „Darbų priėmimo akto“ pasirašymo datos".
Gal kas patartumėt, kaip reikėtų papildyti tuos garantinius įsipareigojimus?


Tai ŠŠ, lauko kontura ir pajungima darys viena firma?
Paklausk ar elektronikai, plokstems garantija taikoma?
Koki ŠŠ renkiesi?
Atsakyti
QUOTE(honda15i @ 2014 03 06, 15:22)
Tai ŠŠ, lauko kontura ir pajungima darys viena firma?
Paklausk ar elektronikai, plokstems garantija taikoma?
Koki ŠŠ renkiesi?


Taip, viena firma viską darys. Siurblys švediškas Aqua. Aš taip suprantu, jei parašyta, kad garantija taikoma ŠS komponentams ir jokios išimtys neišvardijamos, vadinasi, garantija visam siurbliui, plius dar reikia logiškai aprašyti garantijas kolektoriui ir darbams, tik nesugalvoju kaip.
Atsakyti
QUOTE(Lijuna @ 2014 03 06, 15:44)
Taip, viena firma viską darys. Siurblys švediškas Aqua. Aš taip suprantu, jei parašyta, kad garantija taikoma ŠS komponentams ir jokios išimtys neišvardijamos, vadinasi, garantija visam siurbliui, plius dar reikia logiškai aprašyti garantijas kolektoriui ir darbams, tik nesugalvoju kaip.

jei sutartyje yra punktai kur isvardinta kas bus daroma, gerziama,. kasama ar instaliujama - tiesiog visa tai perkialaiete prie garantiniu isipareigojimu punkto 4u.gif
Atsakyti
Gal ka sudomins labai patrauklus pasiulymas http://www.skelbiu.l...n-18339181.html
Atsakyti
Bent jau normalias nuotraukas ir aprasyma galit pasiulyt?Toks vaizdas,kad pavogiau kazkur ir parduodu tarpuvartej g.gif
Atsakyti
QUOTE(broliukai dvynukai @ 2014 03 13, 23:51)
Gal ka sudomins labai patrauklus pasiulymas http://www.skelbiu.l...n-18339181.html


kaina gera. kaip su garantiniu ir pogarantiniu remontu?
Papildyta:
QUOTE(Lijuna @ 2014 03 06, 15:44)
Taip, viena firma viską darys. Siurblys švediškas Aqua. Aš taip suprantu, jei parašyta, kad garantija taikoma ŠS komponentams ir jokios išimtys neišvardijamos, vadinasi, garantija visam siurbliui, plius dar reikia logiškai aprašyti garantijas kolektoriui ir darbams, tik nesugalvoju kaip.


pas mane garantiniame lape irgi parasyta taip. bet kai pasiklausiau pasirodo yra visai kitaip smile.gif Ir norint, kad garantija galiotu antriems metams reikia kviestis atstova ŠŠ patikrai +220lt. kitaip garantija neprasitesia.
Atsakyti
QUOTE(honda15i @ 2014 03 14, 10:58)
kaina gera. kaip su garantiniu ir pogarantiniu remontu?
Papildyta:
pas mane garantiniame lape irgi parasyta taip. bet kai pasiklausiau pasirodo yra visai kitaip smile.gif Ir norint, kad garantija galiotu antriems metams reikia kviestis atstova ŠŠ patikrai +220lt. kitaip garantija neprasitesia.

Jeigu naujas siurblys parduodamas uz puse kainos,tai as skaitau,kad garantija jau 200% biggrin.gif .Jeigu vienas sugenda,nusiperki kita uz tiek pat arba iskart perki du.As asmeniskai i garantija jau nebekreipciau demesio,nes turi labai dideli rezerva remontui,nors nelabai tiketina,kad kazkas ten ges istisai.
Atsakyti
QUOTE(Poukis @ 2014 02 24, 21:10)
Planuojame plotą sodybai, į kurią su laiku persikelti ir gyventi, kadangi sodyboje man turi būti gamta, tvenkinys, pirtis, tai iš pradžių ir bus kasamas vandens telkinys, lyginama teritorija ir tik tada statomas namas.

siaip tai del sventos ramybes, jei ruosiates nama statyt ant pacio tvenkinio kranto, geriau butu daryt atvirksciai - pirma pastatyt, paskui kast, nes visiems telkiniams galioja apsaugos zonos (10 ar 25m ?) ir gali but problemu su statyba ant kranto.
Atsakyti