Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Bluntė @ 2013 09 03, 21:36)
aš ,kadangi maitinau pati, tai gėriau krapų sėklų arbatą  4u.gif  tai mums buvo pakankamai veiksminga  4u.gif  užplikydavau sėklas ir po to sugerdavau  4u.gif


drinks_cheers.gif Man irgi labai gelbedavo krapu seklu arbata
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2013 09 03, 16:01)
Mergaites... kazkaip nepagalvojau anksciau, o dabar net nzn i ka ziuret...
drauge laukiasi, uz menesiuko gimdyti, galvoju ka cia grazaus galima butu uzsakyti?



as radau auksarankiu temoje, mergina, kuri daro nuostabius pledukus maziukams wub.gif wub.gif
jau giminaite uzsisake pas ja. manau tikrai butu nuostabi dovanele gimusiam leliukui. yra kasmyro dekuciu, vilnos, eriuku wub.gif

as ir pati tokio noreciau biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2013 09 03, 21:33)
aciu  4u.gif

kitas klausimas - veiksmingi???  unsure.gif

Mums neprireikė - nei aš ką gėriau, nei ką, valgiau viską ir pilvuko nepūtė ax.gif
Bet, kad padeda tai tikrai, nes keleta pažystamų, kuriem nepadėdavo jokie LT perkami vaistai, tai šis nuimdavo pilvo diegliukus momentaliai, todėl ir sau buvau nusipirkusi, bet pardaviau 4u.gif

QUOTE(troliuke @ 2013 09 03, 21:45)
as radau auksarankiu temoje, mergina, kuri daro nuostabius pledukus maziukams  wub.gif  wub.gif
jau giminaite uzsisake pas ja. manau tikrai butu nuostabi dovanele gimusiam leliukui. yra kasmyro dekuciu, vilnos, eriuku  wub.gif

as ir pati tokio noreciau  biggrin.gif  wub.gif

Jei kalbame apie tą pačią, tai man ir jos nerealūs pledukai - užsakiau ir savo mažyliui, kitam irgi imsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 09 03, 21:03)
.. perkami vaistai, tai šis nuimdavo pilvo diegliukus momentaliai, todėl ir sau buvau nusipirkusi, bet pardaviau  4u.gif
....Jei kalbame apie tą pačią, tai man ir jos nerealūs pledukai - užsakiau ir savo mažyliui, kitam irgi imsiu  wub.gif

..Aiskuma, teks bandyt 4u.gif

.... Tikrai nerealus drinks_cheers.gif sildomes tokiu wub.gif
Atsakyti


Mergytes, laivu keitimu nebedarau. Subject dalyje rasoma laivu ar lektuvu, as atsidedu i sali. Dalis sarasu pas Inga, dalis pas mane, o jus prasot laivu, gaunat skaiciukus ir vel lektuvu. verysad.gif Jusu daug ir tokie kaitaliojimai ne i nauda man, bet kokia padaryta klaida ir nuostolius as skaiciuoju verysad.gif

Atsakyti
Patarkit Timberland batukus berniukui kelinta dydi imti jei nesiojam dabar 29 eu. Su 16 cm pedute?
Atsakyti
Gal kam bus naudinga, http://www.giltcity....jcrewfactorysep cia uzsiregistravus nemokamai duodamas jcrew factory 25% off vienkartinis kodukas, raso galioja iki 15.09 4u.gif

Jei per kelias dienas nieko neissirinksiu, persiusiu savo koduka Lauretai su Ingakalniu kad kam kitam panaudotu 4u.gif
Atsakyti
aciu uz koduka 4u.gif


delioju krepsiukan famous. 4u.gif
Atsakyti
Laureta, luktelkit, tuoj atsiusiu i pastuka smile.gif
Atsakyti
Laureta, o 6pm su -10% koduku siandien nepirksit ax.gif bijau, kad mano preke nedingtu ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti