Įkraunama...
Įkraunama...

Karaliaučiaus terasos

Labas, liko tik 8 butai. smile.gif

Statybos vyksta gana sparciai. Idomu kada raktus duos? smile.gif

O pries tai parases zmogus perdejo kaip nezinia kas. doh.gif Pavydi zmogus ir tiek. Gyvenu Pilaiteje jau 20 metu. Ir viskas ten yra kitaip. biggrin.gif Ten nebus aplinkelio, o bus tik kita gatve. Norint, kad prie namu nebutu gatviu, reikia gyvent privaciame name, kuris butu miske. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciunia: 12 vasario 2014 - 10:03
Ciunia,

o jus kazkaip susijusi su pardaveju ar vystytoju, kad taip arsiai ginate/reklamuojate sita objekta? nes lauce nuomone ir aprasymas gal ne 100%, bet tikrai nemazai sutampa su tuo ka mateme mes ir kodel nepasirinkome buto cia, o jus kazkaip taktiskai, bet visgi uzsipuolate kiekviena, kuris paraso ne tik teigiama, bet visgi savo nuomone apie karaliauciaus terasas...
Atsakyti
Labas, nesu as jokia pardaveja, nei savininke siu statybu. Bet man sis projektas patinka. smile.gif Uzvedziau sia tema, tad ir seku ja smile.gif. O gyvenu Pilaiteje jau 20 metu, tad ginu savo nuomone.


Salia dar bus 4 namai. Aisku atstumai tarp ju nebus dideli, cia rimtesnis minusas...
Ir, kad nera sandeliuku minusas. :)Na, jei dar butu garaziukai, tai butu puiku..

Bet zmogus renkiesi ko siuo metu labiausiai reikia. O mano seimai reikia mokyklu, darzeliu, transporto, gabalelio gamtos.

Siaip namukas atrodo graziai, faini balkonai, didesni butu langai, bus daugiau sviesos kambariuose.




Atsakyti
na tiek kiek mes ištyrinėjom rinką trumpu laikotarpiu - tai šiuo metu išvis nėra ką pirkti - arba kainos nežmoniškos arba kiti nuansai. Be to atrodo kad nei vienas naujų butų projektas kokybės prasme nėra toks koks yra deklaruojamas vystytojų. Tad šiuo metu buto pirkimas gaunasi kaip katės pirkimas maiše. Vystytojai pajuto kad jie Valdo rinką tai daabr vos ne negali pasakyti kad sutvarkytų trūkumus kurie bado akis, ir nieks negarantuotas kad dar daugiau jų neišlįs vėliau. Tad mano nuomone šis projektas irgi ne išimtis.

O ar vėliau nesigailėsi tai tik ir ateitis parodys. Minusų turi daug, pliusų irgi šis projektas
Atsakyti
Labas, gal jau gaunat raktus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 05 kovo 2014 - 12:42
QUOTE(Amelita @ 2014 03 05, 12:40)
Labas,  gal jau gaunat raktus?


Raktus jau esam gave ir beveik visa popierizma susitvarke. Tai viskas juda pakankamai greitai, dabar belieka isirengti smile.gif
Atsakyti
Sveiki
O kada gavote raktus? O nama ar jau pridave? Mes ir gi rezervave buta siame name.
Atsakyti
Sveiki!
Mes irgi popierizma visa tvarkomes. Raktus davinejo, bet neemem, kadangi nebuvo balkonas iki galo sutvarkytas.
Gal kas buvot prie namo neseniai ir matet, ar aplinka jau sutvarkyta?
Atsakyti
Užvakar buvau prie namo tai dar balkonu atitvaras dėjo, pradejo trinkelias dėti prie aisktelės ir nuo gatvės pusės lygino grunta.
o kokius jau popierius tvarkotės? Jau buvote pas notarą?
Atsakyti
žiūriu kažkam mano komentaras labai nepatiko biggrin.gifD siaip sakau, kad karaliauciaus gatve yra ypatingai triuksminga. o siaip tas kelias, ar aplinkelis, kaip ten ji bepavadinsi, paprasciausiai bus kaip pilaites prospektas, 4 juostu. Nu tai vertinkit patys.

O kas del pavydo, geras pastebejimas, kad as butent uzjausciu zmones, kurie is vizualizaciju tuso bustus isigys.
Atsakyti
Norėjau pasidomėti, kas jau įsigijo butus, kaip vidinės pertvaros? Pas mus gerokai kreivos buvo, kažkiek rangovas pataisė, bet nelabai nori leistis į kalbas dėl ištaisymo pagal reikalavimus. Ar neturėjote bėdų su langais? Ar jau teko pabendrauti su statybos vadovu? Kokia patirtis?
Papildyta:
QUOTE(Juraciukas21 @ 2014 03 06, 10:43)
Užvakar buvau prie namo tai dar balkonu atitvaras dėjo, pradejo trinkelias dėti prie aisktelės ir nuo gatvės pusės lygino grunta.
o kokius jau popierius tvarkotės? Jau buvote pas notarą?

Buvome, bet nepasirašėme pirkimo-pardavimo sutarties verysad.gif , kadangi savininkas užpyko ir "pabėgo" biggrin.gif
atidžiai žiūrėkite, ką pasirašinėjate, gausite tokį "prieduką", atkreipkite dėmesį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JUUPII @ 2014 03 26, 10:12)



atidžiai žiūrėkite, ką pasirašinėjate, gausite tokį "prieduką", atkreipkite dėmesį  smile.gif



Koki prieduka? Kokios bedos su langais?
Atsakyti