Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų derinukai

user posted image

P.s. Sea girl, čia special for you- matosi, kad batų nosys jau nunešiotos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 02 spalio 2013 - 05:01
QUOTE(-Tynka- @ 2013 10 02, 05:00)
P.s. Sea girl, čia special for you- matosi, kad batų nosys jau nunešiotos smile.gif

Nelabai iziuriu lens.gif maniskio labai nuvaryti, bet nuotraukose nesimto irgi...
Labai graziai spalvos susigroja J.(ir jusu visam seimyniniam) derinuke. Marskinukai man nerealus....gap'as?
Atsakyti
Astule, grazu tik man jau tos grandineles nereikia, nes braske labai jau atkreipianti i save demesi wink.gif

Tynka, kaip visada grazu ir viskas dera wub.gif

Mes pasirodom pagaliau su savo isverstasiuliu. Nes ana karta kaip ir tikejausi grizo zaliais ir purvinais kelenais doh.gif Cia i pamokele eilini karta ejom. Zodziu paskutiniu metu panasu, kad musu derinukai tik ir buna i pamokele, bet ten labai salta tai nieko stilingo labai ir grazaus kolkas negalim apsirengti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labukas,

aciu visoms kas pastebejo mano princese 4u.gif Ir uz komentarus 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(olgunia_2006 @ 2013 09 30, 09:16)
Labas rytas, lendam is pogrindzio

Jau tas palciukas koks stiliovas wub.gif Gaila, labai didelis mums, griebtume verysad.gif

QUOTE(maziulele @ 2013 09 30, 09:50)
Naujokės vėl pasirodo

Koks fainas maziulis wub.gif

QUOTE(Varinija @ 2013 09 30, 15:17)
Street savaitgalinis derinukas i lauka... 

Grazu wub.gif Tik tos ausines man didokos pasirode ax.gif

QUOTE(Ksesanko @ 2013 09 30, 20:30)
Cia ir musu derinukas

Nematau rubeliu, tik mergyte laaaabai grazute wub.gif

QUOTE(Varinija @ 2013 09 30, 21:22)
Nesu mikimauzu gerbeja,bet keli rubelai vaiku garderobe yra... 

Super derinukas wub.gif

QUOTE(Varinija @ 2013 10 01, 10:45)
Vidurinelio... 

Tikrai labai grazus derinukas thumbup.gif O tie dzinsai tai is viso nerealus thumbup.gif

QUOTE(JEma @ 2013 10 01, 14:09)
O cia siandien musu i darzeli.

Asmeniskai man truksta spalvu ax.gif

QUOTE(-Tynka- @ 2013 10 02, 06:00)
P.s. Sea girl, čia special for you- matosi, kad batų nosys jau nunešiotos

wub.gif

QUOTE(JEma @ 2013 10 02, 09:13)
Astule, grazu tik man jau tos grandineles nereikia, nes braske labai jau atkreipianti i save demesi wink.gif

O tu manai, kad cia as ja uzdejau biggrin.gif Gi panele pati renkasi aksesuarus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
įlendam, kol tema nesibaigė biggrin.gif specialiai nieko nederinau, bet gal ir visai susiderino... smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 02 spalio 2013 - 09:55
QUOTE(Asstule @ 2013 10 02, 09:29)
aciu visoms kas pastebejo mano princese  4u.gif Ir uz komentarus  4u.gif  biggrin.gif

Ir as prisidedu prie,, pastebejusiu"...nereali Jusu princese,visi derinikai mieli wub.gif thumbup.gif ,ypas braskyte patiko wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(baltė @ 2013 10 02, 10:53)
įlendam, kol tema nesibaigė biggrin.gif specialiai nieko nederinau, bet gal ir visai susiderino...  smile.gif

Laaabai graziai ssutes susiderino,man patiko abieju dukryciu derinukai ir aisku abiejos pupos-uogos

4u.gif 4u.gif
kateee,nerealus Jusu bernuzeliai,laaaaaaabai patiko paskutinieji derinuka wub.gif i thumbup.gif thumbup.gif ...ir velvetkes wub.gif fainos,irgi tokias nupirkusi vidurineliui... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(-Tynka- @ 2013 10 02, 06:00)
P.s. Sea girl, čia special for you- matosi, kad batų nosys jau nunešiotos smile.gif

Nors ir speciality Sea girl,bet ir man patiko,grazus wub.gif derinukas,labai tinka Jusu suneliui...ir tas laisvas menininkas patiko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ksesanko @ 2013 09 30, 20:30)
Cia ir musu derinukas smile.gif

Labai,labai miela ruzava princesyte,grazutis derinukas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(JEma @ 2013 10 02, 09:13)
Mes pasirodom pagaliau su savo isverstasiuliu. Nes ana karta kaip ir tikejausi grizo zaliais ir purvinais kelenais  doh.gif Cia i pamokele eilini karta ejom. Zodziu paskutiniu metu panasu, kad musu derinukai tik ir buna i pamokele, bet ten labai salta tai nieko stilingo labai ir grazaus kolkas negalim apsirengti biggrin.gif

Labai graziai susigroja isverstasiule su braskyte wub.gif thumbup.gif ,grazu,man tai spalvu pakanka...Ir derinukas pries tai patiko bigsmile.gifO ten dzeginsai Dopodopo? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(olgunia_2006 @ 2013 09 30, 09:16)
Labas rytas, lendam is pogrindzio  ax.gif

SUPER thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
maziulele,grazutis wub.gif naujokelis,pasirodikyte dazniau... mirksiukas.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Asstule @ 2013 10 02, 09:29)
O tu manai, kad cia as ja uzdejau biggrin.gif Gi panele pati renkasi aksesuarus  doh.gif  biggrin.gif

O taip,aksesuarus ir as jau nelabai galiu itakoti...Va dabar nauja zabavke,nuo kramtomu gumu tatoo,tai kasdien klijuojasi... doh.gif
Papildyta:
ACIU,ACIU,ACIU,ACIU,ACIU kam patikom,ir kas rado laiko ir noro pakomentuoti mazuju derinukus... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 02 spalio 2013 - 13:08
DijaDeima,patiko derinukas suhm,o ausytem wub.gif thumbup.gif
asedita,pirmas fainas wub.gif
lina13,labai wub.gif thumbup.gif
kiskius,pirmas patiko smile.gif
Atsakyti
Ačiū, kam patiko mano Jonas biggrin.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 02, 00:23)
Nelabai iziuriu  lens.gif  maniskio labai nuvaryti, bet nuotraukose nesimto irgi...
Labai graziai spalvos susigroja J.(ir jusu visam seimyniniam) derinuke. Marskinukai man nerealus....gap'as?


Šeimyninis derinukas prasidėjo nuo Jono rūbų, prie jo derinomės biggrin.gif marškinukai ir target'o, kelnės irgi. Gap'e nebesišopinu iš principo, jie uždarė savo parduotuvę mūsų mall'e, dabar liko tik outlete, bet ten kitoks asortimentas.. nepatinka man, o ir labai nedidelis vaikų skyrelis. Online nemėgstu pirkti.. tik labai kartais smile.gif labai faina medžiaga tų marškinukų, plona, minkšta ir švelni, tokia kaip drobinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 02 spalio 2013 - 15:26
Varinija, aciu 4u.gif Braskyte jo tokie miela ir universali wub.gif Tik va jau panasu, kad sesei atidesim... Stovint dydis dar geras, o va atsitupus jau nekas biggrin.gif Bet agitavo kad butent su siais dzinsiukais varys i pamokele smile.gif
O pries tai buvusiame derinuke atrodo kad Dopodopo kelnytes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2013 10 02, 18:11)
Varinija, aciu  4u.gif  Braskyte jo tokie miela ir universali  wub.gif  Tik va jau panasu, kad sesei atidesim... Stovint dydis dar geras, o va atsitupus jau nekas biggrin.gif Bet agitavo kad butent su siais dzinsiukais varys i pamokele smile.gif
O pries tai buvusiame derinuke atrodo kad Dopodopo kelnytes wink.gif

Nieko,sesei irgi reikia graziu turteliu smile.gif
O dopodopo tie dzeginsiukai tai nerealiai faini,net dvieju dydziu perkau,nedamusami,i darzeli eina koja priminusi ,o atrodo kaip nauji... lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti