Įkraunama...
Įkraunama...

Šlepetės, batukai, pirštinaitės

O vakar man kazkas uzejo. Gal reikia pailseti nuo tapkiu, o gal juros pasiilgau ax.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiogra: 11 rugsėjo 2013 - 11:55
QUOTE(Besijuokianti @ 2013 09 06, 15:06)


Kad jau atslinkau, tai keleta paskutiniu tapuku imetu. Kazkoks spalvinis marazmas uzpuole...



smagiai marga thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,sakykit kur perkat kurpalius
supratau iš postų ,kad yra Gustav Ari modeliai įejus į kurpadas.lt
nerandu pavadinimų ir kainų ,gal kažkur kitur perkat.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2013 09 17, 13:29)
Laba diena,sakykit kur perkat kurpalius
supratau iš postų ,kad yra Gustav Ari modeliai įejus į kurpadas.lt
nerandu pavadinimų ir kainų ,gal kažkur kitur perkat.Ačiū 4u.gif

Kainu nei pavyzdziu pas juos tinklalalpy nera.
Marincik, parasius jiems el.pasta- atsiuncia foto. Kainos berods 65 Lt
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2013 09 17, 16:01)
Kainu nei pavyzdziu pas juos tinklalalpy nera.
Marincik, parasius jiems el.pasta- atsiuncia foto. Kainos berods 65 Lt

Aciu labai uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, kame beda,- nusiveliau tapkytes, po savaites apsiburbuliavo kaip rupuziokes unsure.gif Veliau is merino sluoksnos, berodc 21 mikr. Iki siol taip nesiburbuliavo verysad.gif
Dar klausimelis- kam pirmenybe atiduodat, sluoksnai ar karsiniui veliant tapkutes?
Atsakyti
QUOTE(tiogra @ 2013 09 23, 11:24)
Mergaites, kame beda,- nusiveliau tapkytes, po savaites apsiburbuliavo kaip rupuziokes unsure.gif  Veliau is merino sluoksnos, berodc 21 mikr. Iki siol taip nesiburbuliavo verysad.gif
Dar klausimelis- kam pirmenybe atiduodat, sluoksnai ar karsiniui veliant tapkutes?

Labas. Tiogra, merino sluoksna rubu velimui tinkama, ne avalynes. Slepetems geriau siurkstesne, pvz. N. Zelandijos. O ar karsinys, ar sluoksna, tai jau tik technikos reikalas, manyciau. Tiogra, galetum nufotkinti kas ten tau gavosi.

Truputelis spalvu:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisiuka: 24 rugsėjo 2013 - 07:20
kaiptai netinka merino sluoksna?

tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2013 09 24, 08:30)
kaiptai netinka merino sluoksna?

tinka  4u.gif

A ne? bigsmile.gif Oi, as atsilikus lotuliukas.gif
Va cia raso, kad tik vaikiskiem tinka ax.gif http://www.auksarank...-pradziamokslis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisiuka: 24 rugsėjo 2013 - 07:35
Tinka tinka, tikrai ne pirma pora darau. Sakau gal del dazymo ypatumu taip gavosi? Nufotografuoti nigaliu siuo metu, ziuresim kas toliau, tada fotografuosim. Beje, merinas ypac svelnus, todel ir ra rekomenduojamas mazyliams, bet man ir paciai su minkstom tapkytem smagu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Reikes pabandyt ir man tada is merino padaryt. Tiogra, o tu dazei jau nuveltas? Aplamai, ar pati dazai vilna ir kokiu budu? Turiu baltos. Kaip nudazyt?
Atsakyti
Man šitos labai wub.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti