Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

nu va, prisieis vis tik man anksti keltis. bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą - kokios ilgos dienos bus thumbup.gif biggrin.gif aišku, jei jau aš pralošiau, tai galėjo bent jau krepšininkai laimėt, nu bet ką padarysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2013 09 05, 06:20)
aišku, jei jau aš pralošiau, tai ...
posle draki kulakami ... bigsmile.gif
Atsakyti
Laba ryta,neziurejau iki galo kasio,bet ir gerai,pralaimejo ania ax.gif

Nesmagu man diskutuoti cia,internete,kaip ir "pliotkinti" gaunasi apie konkreciai mano aprasyta seima.Bet gal jei jau pradejau,uzbaigsiu.
Vaiko "draugai" pagrindiniai tai tokie kurie atbega is kitu kiemu kaip valkatuzos,atbega ieskoti "aukos".. cool.gif Nezinau ju tevu,gal pasekti kada g.gif doh.gif Jei bunu kieme,tai netyliu aisku(vaikai jau mane zino ir pries norint kazka blogo daryt,matau kaip pakelia akis i virsu,i langus mano,ziuri ar neziuriu biggrin.gif ).Nezinau i kokia sikna kaimynai susikisa ausis,akis matydami tas patycias,smurta,zeminima doh.gif As visad islendu ir kisuosi i razborkes ju,bet vaiko tevu langai kokiais 5k arciau nuo to kiemo nei mano doh.gif Uz savo pagimdyta eiciau ir toliau,o dabar nesu kokia mazo kaimelio seniune,kad atsiraitojusi rankoves varyciau pasaulio teisybes ieskot g.gif Beje tam berniukui mustis irgi patinka.Tiesiog jo visame 7m gyvenime-gauti i kaili yra kasdienybe,norma cool.gif
Nuo savo atzalu esu pradejusi su lyg ju gimimo minute cool.gif
Mano keturmete jo gyneja cool.gif Saukiasi jos vaikas,kad pagelbetu..
Dicke kuo puikiausiai zino ir suvokia kas yra patycios.Tarp kitko praita savaite susipyko(issiskyre keliai su visam manau)su savo ilgamete,geriausia drauge.Nes kuo puikiausiai izvelge is drauges patycias jos atzvilgiu cool.gif Pradzioj pradejo "stumt" sms telefonu,o vakarop ir realiai.. Dukra atverke,atraudojo,o ant rytojaus puikiai suprato,kad tokiam zmogui ne vieta jos gyvenime.Labai dziaugiuosi,kad pati greit susivoke.Ne karta vaikui esu sakiusi,kad jei tai butu ir paskutinis,vienintelis zmogus zemeje,negyvenamojoje saloje-niekam neleisk is saves tyciotis,zeminti ir pan.Nesvarbu ar tai draugas,mylimasis,sesuo,brolis,motina ar tevas.
Su zvake nestovejau(ir apsaugok viespatie,man sociai uztenka vaizdu,garsu is sono doh.gif ),o su vaiko mama paskutiniu metu nemazai bendraujame.. Kuo toliau,tuo labiau ji suvokia.. Labai naiviai tikisi,kad vaikams augant-bedu mazeja doh.gif Ar mazeja? g.gif Jei dirbi nuo pradziu pradzios,gal ir mazeja..Bet jei esi viska apleides,tai manau tik gileja deja..
Apie anos seimos reikalus dar galeciau rasyti ir rasyti,bet kaip ir negrazu,tad kaip ir baigiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gina: 05 rugsėjo 2013 - 07:35
Laba user posted image
Baigiu isprotet nuo darbu kiekio, tempo....... Greiciau uzsnigtu.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 05 rugsėjo 2013 - 07:27
Gina maniskis mazius toks pat-pats nors ne toks drasus, bet megejas uzgint,,,kazkada dziaugiausi uz maziu, kai jis pamate kad vienas jo is draugu pasityciojo is kito, o jis tam draugeliui pasake su tavim nedraugausiu, tu negeras...yra geresniu draugu uz tave..nepatikesit bet nereikejo jokio isikisimo...tas besityciojantis kito atsiprase ir netgi kartu zaide...kartais ir vaikai buna labai geri pavyzdziai kaip reikia elgtis.. blush2.gif
bet yra ir kitas pavyzdys is vyresniuju -turejo jie drauga, bailokas toks, gindavo nuo kitu maniskiai ir kiti jo draugai, ir taip toliau...kompanija ju buvo 5 ir vienas uz kita muru..tai po viso to gerio tas bailusis kaip ne keista savo mamai draugus apkalbejo ne pacia geriausia prasme..mol jie tipo jo niekur nesiveda ir taip toliau..o esme paprasta..jei ji kviesdavo arba jis tingedavo, arba diena ir naktis prie kompo-tingiu su jumis kasio pazaist-zinau nes skypu girdedavau ju pokalbius...tai to mamyte be to apsnekejo kad draugu mamaos blogos..tai ir maniskiai isizeide, ir kiti draugai ir nebendrauja...ir neatsipraso schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 05 rugsėjo 2013 - 07:42
Mačiau,Fa buvo užsukus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos į rugsėjį įšokusios smile.gif Oi, sunki savaitė kol viskas į vietas susidėlios rolleyes.gif
Kažkaip iš visų pusių prasidėjo finansinis spaudimas, toks jausmas, ne kad krizė baigėsi, o jos pradžia unsure.gif g.gif
Nuėme pavežėjimą iki mokyklos, nes pas mus kaime yra mokykla, tai tipo, į ją ir keliaukit blink.gif Nesvarbu, kad ten pirmokai su trečiokais ir antrokai su ketvirtokais vienoj klasėj ir su viena mokytoja mokosi doh.gif Bandysiu su muzikos mokykla derinti dėl vežimo iki miesto ax.gif
O kad išbrango maistas m-kloj, kaip pvz. sultys 2 Lt, kibinas 3 Lt apie karštus patiekalus iš vis patyliu, nešis maniškė iš namų rolleyes.gif
Nu ir galiausiai, šįryt per radiją girdėjau, kad vyriausybė panaikino potvarkį dėl lengvatos gausiavaikiams už darželį ir dabar kiekviena savivaldybė sprendžia ar bus ta lengvata ar ne. Lyg Kauno raj. jau ją nuėmė, o Klaipėda ar jos raj. jau patvirtino arba aktyviai svarsto apie tai. Įdomu kaip mūsiškė nuspręs g.gif Labai prajuokino (jau net pykt nesigauna, kaip tik juoktis) vienos valdininkėsnkomentaras, jog daug vaikų augina ir milijonieriai, tai kodėl juos turėtumėm remti, tai remsim tik skurdžiai gyvenančias šeimas lotuliukas.gif Tipo, yra tik skurdžiai gyvennatys, arba milijonieriai, vidurinė klasė pas mus neegzistuoja cool.gif Blyn, nu visai jokios šeimų gausinimo politikos pas mus nėra, tik kiekvieną rugsėjį skundžiasi, kad mokinių mažėja doh.gif
Atsakyti
sveikos...
ilja juokingiausia kad tie kurie vos pratempia nuo algos iki algos su pasiskolinimais is draugu arba tevu pas mus skaitosi ne skurdziai gyvenantis doh.gif

koks sunkus rytas...vel sapnavau kosmara kad mano vaika pagrobe...jau kuri laika sapnuoju su mama tokias nesamones doh.gif
Atsakyti
del politikos visiskai pritariu drinks_cheers.gif gerai kad man jau tu lengvatu nebereikia doh.gif ne vieno darzelinuko blush2.gif
man ir suku ta rugsejo pirmoji -adaptuojuosi ne tik pirmokas, bet ir as biggrin.gif anksti keltis, gaminti, vesti doh.gif po to parvesti..vyras ryte juokias sako kur eini ax.gif sakau i mokykla doh.gif o tas -a sako tiesa tu gi i pirma klase eini rolleyes.gif doh.gif kaip sunku man keltis rytais ne tas zodis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mentas @ 2013 09 05, 10:16)
sveikos...
ilja juokingiausia kad tie kurie vos pratempia nuo algos iki algos su pasiskolinimais is draugu arba tevu pas mus skaitosi ne skurdziai gyvenantis  doh.gif

koks sunkus rytas...vel sapnavau kosmara kad mano vaika pagrobe...jau kuri laika sapnuoju su mama tokias nesamones  doh.gif

stresuoji todel kosmarai-man ir tokiu kvailu sapnu pasitaiko doh.gif ypac kai kokiu problemu yra mirksiukas.gif
Atsakyti
kuzia kokia as plepse doh.gif tiek uzplepejau tave vakar,kad net pamirsau kad turejei sukas parodyt doh.gif ( kada as jau ismoksiu tyleti)
Atsakyti
Negaliu pamiršt košmaro,sapnuoto daugiau,nei prieš metus.Ilgai tylėjau,net PZ nepasakojau-taip kraupu buvo.Sapnavau,kad mano Pupa paskendo baseine.O kadangi kažkada vos taip neįvyko...
Taigi,mente,nusiramink - visiems pasitaiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 09 05, 08:40)
kuzia kokia as plepse  doh.gif  tiek uzplepejau tave vakar,kad net pamirsau kad turejei sukas parodyt  doh.gif ( kada as jau ismoksiu tyleti)

lotuliukas.gif Nieko tokio, Domce vistiek nusikus buvo jas kazkur, snd ryte nerado doh.gif . Imesiu nuoroda, kada jei pamatysi gal bus proga isbandyt. Arba tada jau per rudens atostogas teks su mergyte atvaziuot rolleyes.gif .

Cia radau pigiausiai, su deliveriu £8.75. Galvoju dar ir paciai man dar reikia vienas pasiimt g.gif . Tikrai, kam rekomendavau, niekas nenusivyle. Drauge ir 16m dukrai ilgaplaukei pirko, jos irgi plaukai labai veliasi. Tai irgi negali atsidziaugt.

Dabar paziurejau, tai net karalienes apdovanojima gave bis.gif bis.gif
Papildyta:
QUOTE(Germinė @ 2013 09 05, 09:06)
Negaliu pamiršt košmaro,sapnuoto daugiau,nei prieš metus.Ilgai tylėjau,net PZ nepasakojau-taip kraupu buvo.Sapnavau,kad mano Pupa paskendo baseine.O kadangi kažkada vos taip neįvyko...

Ir principo, kaip kraupiai beskambetu, sapnas nera blogas.
Atsakyti