Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Laba.
Tindi-kate sirgo pries pusmeti gera("zvyras" slapimo puslej)vezem iskart,atliko kraujo,slapimo tyrimus,paskyre vaistus,spec maista,issigydem tipo.Ji tada sirgdama pasysiojo ant tos lovos ir nors valiau,purskiau,tryniau,vistiek matyt savo uzuodzia ir pavaro dabar vel i ta vieta kai uzplaukia doh.gif Niekados jokiu katinu nebeturesiu schmoll.gif


QUOTE(enrikyte @ 2013 09 21, 01:34)
Vėl sporinsim, tik nežinau iš ko.  g.gif Aš sakiau, kad lietuviai paims auksą, o ji sakė, kad sidabrą.  biggrin.gif

As su saviskiu susilazinau,kad prakisim ir dar sutriuskinti busim biggrin.gif Jis sake,kad laimesim,sporinomes is to,kad jei taip,gales ant naciovkes vaziuot zvejot,bet nenuskilo jam lotuliukas.gif
QUOTE(mentas @ 2013 09 21, 02:18)
karoliukas cia zarnele rysiu kai jau nualpusia ,vemiancia kraujais nuvez su greituske,tai tada pasitikrinimui zarnele ikis  lotuliukas.gif  o jei rimtai tai ir vel kuliuosiu pas gyd... nes pasimirsiu nuo tu vaistu kur rugstinguma alia mazina...

Esu ryjusi kokius 5k turbut biggrin.gif Dabar irgi paskaudena.. Bet reikia man mityba susireguliuot pirmiau,paskui ligu ieskot.. g.gif
Anksciau(ir dabar vyras geria)Ranigastra,padedavo gerai.Galima pagert pora savaiciu ji.

Del alergiju baisu..Dicke uzvakar pas drauge atsibudo is po nakties,sako siaubas,rankos,kojos nusetos spuogeliais,lopais raudonais blink.gif blink.gif Niezti..Ner buve musu seimoj jokiu alergiju.. unsure.gif

Del tos tragedijos tai visai.. Nebeleisiu dicke sportuot prastam rajone.. Arciau kazkur ieskosim..
Paaugle irgi ziauriai isranki maistui.. Bet lyg sutarem,kad jei uzsakysiu mokykloje,kisenpinigiai maistui vistiek jai bus skirti,tai pasitaupyt daugiau gales g.gif

Stiklo karoliukai-paromis jums neduoda dirbt?Nesikankink,imk nedarbinguma ir ilsekis namukuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 09 22, 13:01)
sveikos  4u.gif  ne į temą klausimas: ar galima kažką daryt su neprinokusiomis paprikomis? kaip nors konservuot žiemai? nes šiaip jos kartumo turi...

Sudek i tamsu maiseli ir susinokinsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 09 23, 07:33)
Stiklo karoliukai-paromis jums neduoda dirbt?Nesikankink,imk nedarbinguma ir ilsekis namukuos 4u.gif

Laba diena, ne, parom mes nedirbam schmoll.gif manau, būtų per sunku, net ir nesant nestuke.gif parom dirba tik gydytojai, bet jiems tai tinka, nes gali gult nueit bet kada rolleyes.gif

O man tikrai, kad vyksta pasikeitimai- vaikštau tokia mieguista, tada po naktinės išmiegojau beveik 12 val. neprabusdama- vyras jau atėjo žiūrėt, ar man ko nenutiko rolleyes.gif negaliu atsikelt ir viskas rolleyes.gif o galva tokia migreninė- matyt dėl hormoninių pokyčių doh.gif ir pikta pasidariau verysad.gif gal praeis rolleyes.gif

O čia nuotaikai pakelti 4u.gif pirmadienis reikia- pirmadienis sunki diena- varysiu į biblioteką ieškoti vokiečių kalbos vadovėlio- teks mokytis su dukra- vakar tiek ašarų buvo doh.gif
user posted image

p.s dabar tik pažiūrėjau į paveikslėlį, tai pagalvojau, kad 1983 mes LT kaži ar ir tokius kompus turėjom g.gif bent jau mano tėvai mums su broliai kompiuterį nupirko tik baiginėjant mokyklą, apie 1999 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 23 rugsėjo 2013 - 08:16
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 23, 09:14)
p.s dabar tik pažiūrėjau į paveikslėlį, tai pagalvojau, kad 1983 mes LT kaži ar ir tokius kompus turėjom g.gif bent jau mano tėvai mums su broliai kompiuterį nupirko tik baiginėjant mokyklą, apie 1999 g.gif

cia tv juk
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 23, 09:14)
p.s dabar tik pažiūrėjau į paveikslėlį, tai pagalvojau, kad 1983 mes LT kaži ar ir tokius kompus turėjom g.gif bent jau mano tėvai mums su broliai kompiuterį nupirko tik baiginėjant mokyklą, apie 1999 g.gif

Čia gi lempinis televizorius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 23, 10:14)
Laba diena, ne, parom mes nedirbam schmoll.gif manau, būtų per sunku, net ir nesant nestuke.gif parom dirba tik gydytojai, bet jiems tai tinka, nes gali gult nueit bet kada rolleyes.gif 

Taip,para nei vienas neisdirbtu nepamiegojes.. As bent jau nenoreciau mediko sutikt pagalbai, kuris ateitu parai bemieges besibaigiant scare.gif biggrin.gif
Tau zut but reikia pamiegot pries naktine,kitaip neisivaizduoju... unsure.gif Ir ciupk nedarbinguma,neaukok mazylio cool.gif Kol pats blogumo pikas nepraeis..
Taip,daktarams galima,net gal sakyciau privaloma per para nusnust.. g.gif
Atsakyti
Labas rytas, brangiosios.
Iš pat ryto turiu prašymą: gal kas galite rekomenduoti sodybą, kad būtų vienodu atstumu nuo Vilniaus ir Kauno, kad būtų ne tik prie stalo pasėdėti, bet ir pirtelė kokia ir lauke kokios nors veiklos (krepšinio aikštelė, dar kas nors). Darbe organizuojam atrakciją, suvažiuos žmonės su šeimom...
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2013 09 23, 08:52)
Sudek i tamsu maiseli ir susinokinsi  4u.gif

kad šviesos negautų? medžiaginis tikriausiai geriau?
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2013 09 23, 13:20)
kad šviesos negautų? medžiaginis tikriausiai geriau?

Nu gal ir geriau, as esu dejusi i juoda siuksliu maisa (aisku nauja, svaru biggrin.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2013 09 23, 14:22)
Nu gal ir geriau, as esu dejusi i juoda siuksliu maisa (aisku nauja, svaru  biggrin.gif4u.gif

biggrin.gif svarbu po to nepamiršti, kas tame maiše ir neišmesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 09 20, 11:50)
zuikuli  gal eidama pas gyd prigriebk siusiuka,kad cito del ketonu padarytu....  g.gif  o kodel manai kad tas namukas ismesti pinigai? juk norit tik vasarai ( jei gerai supratau)

sveikutes
is pradziu vasarai,bet mano svajone gyvent kaime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 09 23, 09:42)
cia tv juk

QUOTE(poeme @ 2013 09 23, 10:14)
Čia gi lempinis televizorius  biggrin.gif

na va biggrin.gif o as iskart pagalvojau apie kompiuteri...gal todel kad mano tevai turejo dvi kates ir jos miegodavo ant kompo kol buvo seno modelio....o dabar neber kur uzsilipt smile.gif
Atsakyti