Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunio pradinukės, 44 tema

QUOTE(Ronja1 @ 2013 09 04, 23:54)
Mano klasėje ant sienos "auga" didelė pupa, aplink ją dūzgia bitutės(klasę pavadinau "Darbščiųjų bitučių klase"), o aplink pupą daug puodynių su vaikų vardais, į tas puodynes vaikai klijuoja lipdukus (juos atsisviečiu) už perskaitytas knygas. Viena knyga -vienas lipdukas. kai puodynė pilna, gauna kitą, o pilnoji keliauja prie bitučių. Pradėjau tai daryti nuo pirmos klasės, vaikams patiko. Pradžioje jie konkuravo tarpusavyje,  per susirinkimus puodynes matė tėvai, parėję namo paskatindavo. Metų gale visada apdovanoju. Praeitais metais mūsų klasės mokinė tapo mokyklos knygų karalienė, ji per mokslo metus perskaitė virš 100 knygų. Žinoma yra tokiu, kuriu puodynės tuštokos, bet jų nedaug. Į pamokas kartais pasikviečiu mokyklos bibliotekos darbuotoją, su ja sugalvojame įdomių popiečių.

Mokyklos knygų karalienė-labai graži mintis 4u.gif Mes su bibliotekininke irgi bendradarbiaujam-vaikams tikrai patinka

Papildyta:
QUOTE(naminukė @ 2013 09 05, 16:57)
Sveikutės  4u.gif
Dėkui Peliukui už naujus namus  4u.gif
Norėjau klaust trečiokių, ar jūs patenkintos "Riešuto" ir "Pupos" pratybų sąsiuvinių kokybe? Mūsiškiai tai kažkas tragiško, visiškai persigeria. Nu jau toks prastas popierius, kaip pigiausių kiniškų sąsiuvinių..  doh.gif  Dabar galvoju, kaip čia civilizuotai pyktį išreiškus. Gal spaustuvė tiesiog apie tai nepagalvojo?..  g.gif

vaje, nieko nepastebėjau, ir vaikai nesiskundė-reiks rytoj pasidomėt g.gif

Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 09 04, 17:21)
ATSAKAU RITYTEI

Ačiū už atsakymą 4u.gif

Atsakyti
Sveikutės!Šiandien atėjo naujokas su negalia,jam rekomenduojama taikyti Bendrąsias programas,Mergaitės, jūs man paaiškinkit, pritaikyti ir individualizuoti - tai 2 skirtingi dalykai? Nes aš tai pati jau jaučiuosi adaptuota
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2013 09 05, 19:11)
Sveikutės!Šiandien atėjo naujokas su negalia,jam rekomenduojama taikyti Bendrąsias programas,Mergaitės, jūs man paaiškinkit, pritaikyti ir individualizuoti - tai 2 skirtingi dalykai? Nes aš tai pati jau jaučiuosi adaptuota
blush2.gif

Labutis. Jei gerai pamenu, tai pritaikyta - buvusi modifikuota, o individualizuota - adaptuota ax.gif . Jau seniai neturiu su programom vaikų, neteko šitų dar rašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2013 09 05, 18:11)
Sveikutės!Šiandien atėjo naujokas su negalia,jam rekomenduojama taikyti Bendrąsias programas,Mergaitės, jūs man paaiškinkit, pritaikyti ir individualizuoti - tai 2 skirtingi dalykai? Nes aš tai pati jau jaučiuosi adaptuota
blush2.gif

Pritaikyta-kai mokinys dirba su visa klase iš tų pačių vadovėlių, bet visos užduotys lengvinamos pagal jo gebėjimus. Individualizuota-kai mokinys mokosi pagal individualizuotą programą irvadovėliai jam parenkami pagal jo gebėjimus (dažniausiai imami spec. mokyklų vadovėliai).
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už atsakymus, nes aš irgi seniai neturėjau tokių vaikų , tai ir nesidomėjau, teks pavargti, kol pritaikysiu schmoll.gif
Atsakyti
Nežinau kaip jums, bet man labai sunku įsivažiuoti, namo grįžtu ir jau nieko nebematau. Tikiuosi greit atsigauti, juk ryt jau penktadienis smile.gif
Vis pamirštu nufotkinti savo klasės papuošimus, kiekvieną dieną vis žadu, o namuose prisimenu, kad pažado neįvykdžiau. Bet ryt būtinai tą padarysiu ir atsiųsiu į paštą su pasaka, kurią skaičiau vaikams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 05 rugsėjo 2013 - 19:48
Pas mus mokykloj išvis sudėtinga situacija. Švietimo skyrius liepė sujungti paralelines klases, tad dalijami mokytojams įspėjimo lapeliai dėl atleidimo iš darbo. Kažkoks košmaras... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukė @ 2013 09 05, 13:57)
Sveikutės  4u.gif
Dėkui Peliukui už naujus namus  4u.gif
Norėjau klaust trečiokių, ar jūs patenkintos "Riešuto" ir "Pupos" pratybų sąsiuvinių kokybe? Mūsiškiai tai kažkas tragiško, visiškai persigeria. Nu jau toks prastas popierius, kaip pigiausių kiniškų sąsiuvinių..  doh.gif  Dabar galvoju, kaip čia civilizuotai pyktį išreiškus. Gal spaustuvė tiesiog apie tai nepagalvojo?..  g.gif


Sveikos, mergaitės biggrin.gif
Peliuk, tu kaip visada - greita, visur spėjanti thumbup.gif Dėl pratybų sąsiuvinių kokybės pritariu ir aš, jei vaikas ilgiau palaiko parkerį prie lapo, tai jau ir rašalo blynas gaunasi. Kažkas baisaus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokiukė: 05 rugsėjo 2013 - 20:17

Pastebėjau ir aš sąsiuvinius, popierius tikrai tualetinis blush2.gif sakau, gal man tik taip atrodė g.gif bent jau pradinukams tikrai galėtų normalų popierių panaudot g.gif
Mergaitės, jau turbūt visos dirbat su elektroniniu dienynu bigsmile.gif man šįmet pirmi metai ax.gif nemoku blush2.gif sakykit, o jūs vistiek naudojat kokius dienoraščius ar šiaip sąsiuvinukus vietoj pasiekimų knygelių?
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2013 09 05, 21:29)
Pastebėjau ir aš sąsiuvinius, popierius tikrai tualetinis blush2.gif  sakau, gal man tik taip atrodė g.gif bent jau pradinukams tikrai galėtų normalų popierių panaudot g.gif
Mergaitės, jau turbūt visos dirbat su elektroniniu dienynu bigsmile.gif  man šįmet pirmi metai ax.gif nemoku blush2.gif  sakykit, o jūs vistiek naudojat kokius dienoraščius ar šiaip sąsiuvinukus vietoj pasiekimų knygelių?

Nea, mes nenaudojam nieko, tik el.dienyną. Jokių knygelių nebepildom - būtų dvigubas darbas...
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 09 05, 20:59)
Pas mus mokykloj išvis sudėtinga situacija. Švietimo skyrius liepė sujungti paralelines klases, tad dalijami mokytojams įspėjimo lapeliai dėl atleidimo iš darbo. Kažkoks košmaras... doh.gif

4u.gif O tai kokia jungimo priežastis, gal vaikų sumažėjo?
Atsakyti