Įkraunama...
Įkraunama...

Work and Travel USA 2014

Keistos pas jus svajonės - "Amerikoje" indus plauti. Sėkmės siekiant svajonių, kol kiti kurs geresnę Lietuvą.
Atsakyti
Panvezys , nu tu ir nusisnekejai biggrin.gif cia yra puiki galimybe siek tiek padirbejus pamatyti visai kita kultura, zemyna ir kaip ten viskas vyksta... jei zmones nori pamatyti, pasigrozeti ta gamta ar nulekus i didmiescius pajusti ta pastatu didybe ir visa kita, tuos New Yorko surmulius, nemiegancias gatves ir t.t. tai negali sakyti, kad sezoniniai darbeliai yra nesamone...
O jei tau gyvenime niekas neidomu tik sedeti Lietuvoje, nu tai cia tavo reikalas smile.gif jei turi tiek pinigu, kad galetum ten nulekti pakeliauti, tai tau gerai... pinigu ir as turiu, nesiskundziu, bet tokiu metu vien tik nuskristi pakeliauti ir isleisti desimtis tukstanciu, tai kazkaip nesinori... zodziu, cia kiekvieno pasirinkimas ir ne tau kisti savo pesimistiska ir priestaringa nuomone...
Atsakyti
Sveiki! smile.gif ketinu siais metais vaziuot ir jau pradejau dokumentus tvarkytis, bet smarkiai pinigeliu truksta, o jau paskutine galimybe sia vasara isvaziuoti, todel mastau paskola imti. Gal kam yra teke su tuo susidurti? PLC siulo akademine kredito unija, kaip manot ar apsimoka? nekukiai paklausiu, bet gal galit placiau papasakot apie uzdarbi, ta prasme ar realiai butu galimybe grazinti paskola ir siek tiek pakeliauti ?smile.gif prasau padekit, nes nelabai turiu su kuo pasitarti.. blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nutelali @ 2013 11 04, 20:52)
Sveiki! smile.gif  ketinu siais metais vaziuot ir jau pradejau dokumentus tvarkytis, bet smarkiai pinigeliu truksta, o jau paskutine galimybe sia vasara isvaziuoti, todel mastau paskola imti. Gal kam yra teke su tuo susidurti? PLC siulo akademine kredito unija, kaip manot ar apsimoka? nekukiai paklausiu, bet gal galit placiau papasakot apie uzdarbi, ta prasme ar realiai butu galimybe grazinti paskola ir siek tiek pakeliauti ?smile.gif prasau padekit, nes nelabai turiu su kuo pasitarti.. blush2.gif  smile.gif


Paklausk FB grupėj (nuoroda pirmoj žinutėj), ten daugiau žmonių lankosi, gal kas galėsi padėt. Gali ir anų metų grupėj paklaust mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzdirbti, kad viskas atsipirktu ten yra lengva, o ir pakelavimu pinigu lieka, ka jau kalbet kad prisiperki ten budamas visokiu fotoaparatu, ivairios technikos, drabuziu smile.gif Mano atveju viskam uzteko ir dar liko.

Be to indus plauna vienetai, bet uz tai gauna kaip lietuviai ofisuose sededami. Viesbutyje, kuriame dirbau, indu plaunancio nei vieno studento (is 20 studentu) nebuvo ir housekeeperiai gal tik keltetas dirbo. Pagrindas buvo restoranu, kaviniu padavejai, padejejai, barmenai prie baseinu, apsaugos pareigunai, pokyliu padejejai ir panasiai. O vaziuoti plauti indu 3 menesius ir mainais gauti unikalia patirti, ko galbut gyvenime nebegausi, tikrai verta! Atsiveria po to labai daug duru ir pakeicia poziuri i daugely dalyku.

Kad ir dabar, kviecia tiek mane tiek broli grizti, darbo vietos garantuotos prabangiame viesbutyje ant vandenyno kranto, ko net eilinis amerikietis negali lengvai gauti, o galimybiu nebera, nes studentavimo laikai baigesi smile.gif

Kaip ir kazkas minejo, gali nepasisekti, bet tai nutinka vienam is daugelio, nes kiek teko bendrauti su keliavusiais per pastaruosius 3 metus, nei vieno nesutikau, kuris gailetusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantas887: 13 lapkričio 2013 - 13:49
Taip taip taip... Jei yra galimybe, tj ir isnaudokit ja!!! Nera cia ko daug mastyti wink.gif ir i gyvenima kitaip pradedi zvelgti ir save geriau pazisti ir visokiausiu malonumu patiri.. Nu tokia patirtis - neikainojama wink.gif ir kad ir nepasiseke man tais pirmais metais, bet kaip jau ir sakiau - viska nurasau tik i gera, nes pamatai, kad is tikruju gyvenimas nera tik rozem klotas ir turi su sunkumais kovoti taip kaip sugebi, o patikekit, kiek tas iduoda stiprybes smile.gif
Atsakyti
Posakis - geriau gailėtis to ką padarei, negu to, ko nepadarei, yra 100 procentų tiesa. Nevariau per PLC į Ameriką, nes tuo metu neturėjau tiek santaupų, o pas tėvus prašyti nedrįsau... O dabar jau per vėlu. Pažįstu kelis buvusius studentus, kurie pasinaudojo Work and travel USA, tai sakė - geriausias gyvenimo nuotykis. Žmonės prisipirko visko, pakeliavo ir dar parsivežė pinigų - daug išleido, bet vistiek išėjo į pliusą. Et... reik dar stot ką nors studijuot ir varyt į USA biggrin.gif

Beje, kalbant apie PLC - skaičiau, kad yra įvairių programų ir ne tik studentams kitose šalyse. Gal kas buvot išvarę/žadat varyt 2014 vasarą (ar ilgiau būt, ne tik iki rugsėjo) kur nors - į UK (žemės ūkyje), ar į pietų Europą? smile.gif
Atsakyti
Sveiki !
Esu visiškai žalia šitame reikale, tačiau tikrai žinau, jog šią vasarą pasinaudosiu šia galimybe. Jei yra tokių pat žmogelių pasimetusių vienišių, kurie vis dar ieško kur, kada ir kaip, tada labai lauksiu asmeninio pranešimo ! ax.gif
Atsakyti
o kas geriau rytine ar vakarine pakrante? na vakarine graziau atrodo su LA , ir visa kita vakarine lyg brangesne pragyvenimu? kaip ten nuomos kainos?Kiek skaiciau rytineje kai kur gamta kaip Lietuvoj, ar uzteks tos egzotikos kur bebutum? gal kas bendrai gali apibudinti rytus ir vakarus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linckutis: 02 sausio 2014 - 22:05
QUOTE(Linckutis @ 2014 01 02, 22:02)
o kas geriau rytine ar vakarine pakrante? na vakarine graziau atrodo su LA , ir visa kita vakarine lyg brangesne pragyvenimu? kaip ten nuomos kainos?Kiek skaiciau rytineje kai kur gamta kaip Lietuvoj, ar uzteks tos egzotikos kur bebutum?  gal kas bendrai gali apibudinti rytus ir vakarus smile.gif


Vakarinėj pakrantėj girdėjau, jog mokesčiai didesni, bet gamta nepalyginti gražesnė. Gamtovaizdžio taškai, kuriuos dauguma lanko, būtent vakarinėj išsidėstę. Aš ir svarstau kur geriau lėkti. Traukia arčiau NY dėl šurmulio, didingumo, o į vakarinę dėl nepaprastų vaizdų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linckutis @ 2014 01 02, 22:02)
o kas geriau rytine ar vakarine pakrante? na vakarine graziau atrodo su LA , ir visa kita vakarine lyg brangesne pragyvenimu? kaip ten nuomos kainos?Kiek skaiciau rytineje kai kur gamta kaip Lietuvoj, ar uzteks tos egzotikos kur bebutum?  gal kas bendrai gali apibudinti rytus ir vakarus smile.gif

vakarineje pakranteje maziau darbu bus, nes ten daug vietiniu yra darbams. o rytineje pakranteje prasideda vasaros sezonas . bet visur sansu yra susirasti darbus.
Atsakyti
Sveiki, nu aš pernai tai buvau rytinėj pakrantėje, net nebuvo minčių į vakarus važiuot, nes labai gi brangu ir skrist ir išgyvent. o rytuose ir daug lietuvių, ir NYC arti,nes dirbau valanda kelio nuo jo, tai ir per 1 laisvą buvau nuvarius, nes nu man kažkas tokio tas NYC smile.gif o po darbų ir į vakarus lėkt galima gamtos pažiūrėt smile.gif O per kokią agentūrą varot? smile.gif
Atsakyti