Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Milagra @ 2014 03 25, 16:58)
lotuliukas.gif

Aš 32 dabar. Jau ranką padavė  biggrin.gif

lotuliukas.gif rankos ilgai didele reikšmę tures bigsmile.gif Tai vadinasi, kad FAtmagule už Kuzia greitesne bigsmile.gif nes 73 serijoje jau ir apsizenyt spes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 25, 10:05)
lotuliukas.gif rankos ilgai didele reikšmę tures bigsmile.gif Tai vadinasi, kad FAtmagule už Kuzia greitesne bigsmile.gif nes 73 serijoje jau ir apsizenyt spes bigsmile.gif

Kas čia dabar per geltoninimai! doh.gif lotuliukas.gif vėl akis gadint man reikės per mano tinginį? lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif

Joooo... Daug greitesnė atrodo.... O Keremo kantrybė išvis neapsakoma.... lotuliukas.gif tai ir tau Milagra, kantrybės, kantrybės, Keremas ne taip kenčia lotuliukas.gif

O aš per savo skubėjimą rašyt tiek klaidų pridarau, kad paskui lendu taisyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 25 kovo 2014 - 17:21
QUOTE(Mockava @ 2014 03 25, 17:18)
Joooo... Daug greitesnė atrodo.... O Keremo kantrybė išvis neapsakoma....  lotuliukas.gif tai ir tau Milagra, kantrybės, kantrybės, Keremas ne taip kenčia  :lotuliu

Jo jam prizą už ta kantrybe reikėjo duot biggrin.gif lotuliukas.gif tai neveltui i bariuka kelis kartus ir buvo uzsukes, nes kantrybe nebelaike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 25, 10:26)
Jo jam prizą už ta kantrybe reikėjo duot biggrin.gif  lotuliukas.gif tai neveltui i bariuka kelis kartus ir buvo uzsukes, nes kantrybe nebelaike biggrin.gif

Aš jo vietoj seniai alkoholikė būčiau lotuliukas.gif na, bet štai kokia ta tikroji meilė....
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 25, 16:29)
Aš jo vietoj seniai alkoholikė būčiau  lotuliukas.gif na, bet štai kokia ta tikroji meilė....

laugh.gif
Aš dar nepriėjau iki bariukų biggrin.gif

Jei net Savašas į bariuką užsukęs buvo, tai net neabejoju, kad ir Keremas užsuko. Bet Kuziejų vargiai ar kas nors aplenks šiuo klausimu biggrin.gif Ai, nebent šitas Gumuš vyras, pamiršau kaip jis ten vadinosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 25, 17:58)
O jetus, irgi iki 73 serijos reiks laukt? swoon.gif biggrin.gif Bet čia bent jau priežastis suprantama. O Kuzia tai  doh.gif

Aš 32 dabar. Jau ranką padavė  biggrin.gif

man rodos persilauzimas ivyko kai jie kartu dainavo tam baliuke. o siaip tai jo, kalejime kai sedejo, ji meiles laiskus jam rase
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 03 25, 19:15)
man rodos persilauzimas ivyko kai jie kartu dainavo tam baliuke. o siaip tai jo, kalejime kai sedejo, ji meiles laiskus jam rase

Dėl persilaužimo tai gal jus ir teisi biggrin.gif Bet ji dar pati juk neprisipažino ilgokai net sau, kad gal ir nieko tas Kerimcikas biggrin.gif
Atsakyti
As ziuriu dabar 17 serija Fatmangul, tai jei apie Kerema tesiant kalba,man labai nepatinka jo eisena, eina kaip orangutangas siubuodamas i sonus. Nors is veido tai laaabai grazus,nors ilgaplaukiai ir nepatinka. Vai kaip man ten daug kas neaisku, ir minciu visokiu turiu,bet irgi per daug nenoriu klausinet bigsmile.gif , na, pavyzdziui man kilo itarimas ar tikrai yen Rahmio vaikas? kazin ar ji ne is reikalo uz jo tekejo,gal savo pilva norejo paslepti?
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 03 25, 19:55)
As ziuriu dabar 17 serija Fatmangul, tai jei apie Kerema tesiant kalba,man labai nepatinka jo eisena, eina kaip orangutangas siubuodamas i sonus. Nors is veido tai laaabai grazus,nors ilgaplaukiai ir nepatinka. Vai kaip man ten daug kas neaisku, ir minciu visokiu turiu,bet irgi per daug nenoriu klausinet bigsmile.gif , na, pavyzdziui man kilo itarimas ar tikrai yen Rahmio vaikas? kazin ar ji ne is reikalo uz jo tekejo,gal savo pilva norejo paslepti?

Eisena jo jau tokia keistoka, apskritai,aš kai pirma serija ziurejau, man jis toks ilgas istyselis buvo, su ilgomis galunem bigsmile.gif Bet man iškart patiko geros akys ir šypsena, bei balsas man jo labai gražus,.Veliau jo herojų pamilau, tai nebekreipiau dėmesio i tuos minusus: eisena, susikuprinima...Dabar Enginas mano nr. 1 tarp turkų, kad ir kiek jis minusu turetu mirksiukas.gif Beje, taip ir nesupratau jums atsakyti apie Mukades ar ne? blush2.gif Gal ši faktą ateičiai palikt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 25, 20:42)
Dėl persilaužimo tai gal jus ir teisi biggrin.gif Bet ji dar pati juk neprisipažino ilgokai net sau, kad gal ir nieko tas Kerimcikas biggrin.gif


aha. man galima tu
QUOTE(radera @ 2014 03 25, 20:55)
As ziuriu dabar 17 serija Fatmangul, tai jei apie Kerema tesiant kalba,man labai nepatinka jo eisena, eina kaip orangutangas siubuodamas i sonus. Nors is veido tai laaabai grazus,nors ilgaplaukiai ir nepatinka. Vai kaip man ten daug kas neaisku, ir minciu visokiu turiu,bet irgi per daug nenoriu klausinet bigsmile.gif , na, pavyzdziui man kilo itarimas ar tikrai yen Rahmio vaikas? kazin ar ji ne is reikalo uz jo tekejo,gal savo pilva norejo paslepti?

nu taip ir buvo
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 03 25, 18:55)
As ziuriu dabar 17 serija Fatmangul, tai jei apie Kerema tesiant kalba,man labai nepatinka jo eisena, eina kaip orangutangas siubuodamas i sonus. Nors is veido tai laaabai grazus,nors ilgaplaukiai ir nepatinka.

Man jis ir iš veido negražus. Apskritai negražus biggrin.gif Bet va tuose piniguose jis kitaip žiūrisi ir ten lyg visai nieko. O Fatmagiulėj tai doh.gif Na, bet galir aš vaidmenį įsimylėsiu biggrin.gif Nors nepanašu kolkas.

O tas "komisaras Šerefas" tai tikras šlykštynė doh.gif Tie kiti du tai matosi, kad gyvenimą susigadino, bloga jiems, negali ramiai gyventi, tiesiog įklimpę į tą patį š, tai ir vežime tam pačiam važiuoja, o tam tai viskas ok, sąžinė negraužia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 25 kovo 2014 - 22:04
QUOTE(Milagra @ 2014 03 25, 11:13)
Na, šįkart, panašu, įveiksiu aš tą Fatmangul biggrin.gif Bet labai jau ištempta viskas wacko.gif


Man neatrodė, kad ištempta.Gal norėta parodyti kaip palengva keitėsi pati Fatmagiul,atskleisti visas smulkmenas, kaip žingsnelis po žingsnelio , kantriai jos siekė Kerimas. Jei būtų viskas sukrauta keliose dešimtyse serijų, gal jų abiejų jausmai neatrodytų tikroviški. O dabar viskas taip lėtai, taip atsargiai, išgyvenau visus jausmus su jais. Ypač sujaudino pirmasis tikras bučinys, toks išlauktas, toks nesuvaidintas wub.gif

QUOTE(Mockava @ 2014 03 25, 13:24)
O dėl Fatmagul, irgi geri aktoriai parinkti, žinoma lenkiuosi Beren Saat talentui. Taip pat Mukades vaidmens atlikėjai, kartais tiesiog norėjos savom rankom ją pridusint, tačiau buvo momentų, kad nuoširdžiai pasijuokiau, o kartais ir jos gaila buvo... visi kiti aktoriai, ar teigiami ar neigiami veikėjai - visi puikiai atliko savo vaidmenis. Ką gi, turkai kaip visada savo lygyje!

drinks_cheers.gif
Atsakyti