Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Mockava @ 2014 01 04, 18:54)
Ar tai čia kalbat apie "Любовь и наказание" (2010) Турецкий сериал, jo 62 serijos ar ne? Jei visas įgarsintas gal reikės neužilgo ryžtis žiūrėt... Nors net nežinau, bijau vėl įklimpti... Dar pakentėsiu...

Aha, apie sita. Visas igarsintas ir salyginai trumpas, todel ir rizausi ziureti, nes jau titru tikrai nebenoriu zlibinti.

I Kuzey Guney man sis serialas panasus tuo, kad visi seniai uzmirso, ka reiskia bent jau sypsotis biggrin.gif
Atsakyti
merginos pradejau ziuret posledniaja nadezhda seriala ir nuo kazkurios serijos titrai prasidejo, gal yra kur nors visas igarsintas rusiskai ar ukrainietiskai smile.gif
Atsakyti
Na ka, pabaigiau Liubov i nakazanije ziuret. Kaipjau ir minejau, truputi istemptas, bet visumoj patiko. Gal man kiek per daug tos mafijos, klanu, jau ir vyras juokesi, kad ant "bojaviku" persimeciau biggrin.gif Bet kokia meile wub.gif Koooks vyras wub.gif biggrin.gif Realybej tokiu turbut su ziburiu neberasi biggrin.gif Ypac klanu galvu. O ir moteris neprasta. Chemija tarp ju uch wub.gif Zodziu, rekomenduoju. Ypac del to, kad igarsinimas yra.

Patiko man Muratas, reikia dar ka nors su juo paziuret. Gal Asi. Juolab kad ir ta Tuba labai gira kaip gera aktore.

Ir isvis is kur tie turkai tokiu aktoriu traukia. Atrodo, kad ne filma ziuretum, o sedetum kazkur kamputyje ir stebetum zmoniu gyvenima. Nors... aisku, vien jau Stambule yra is ko pasirinkti is 14 mln biggrin.gif O kur dar visa Turkija.

Mane veza ju kuno kalba, zvilgsniai, prisilietimai. O cia jau kultura, manau. Kadangi moterys visos suvyniotos, tik akys paliktos per amzius amzinuosius, tai labai zvilgsniu technika ivalde rolleyes.gif O kas belieka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 08 sausio 2014 - 18:48
QUOTE(Milagra @ 2014 01 08, 19:34)
Na ka, pabaigiau Liubov i nakazanije ziuret. Kaipjau ir minejau, truputi istemptas, bet visumoj patiko. Gal man kiek per daug tos mafijos, klanu, jau ir vyras juokesi, kad ant "bojaviku" persimeciau biggrin.gif Bet kokia meile  wub.gif Koooks vyras  wub.gif  biggrin.gif Realybej tokiu turbut su ziburiu neberasi biggrin.gif Ypac klanu galvu. O ir moteris neprasta. Chemija tarp ju uch  wub.gif  Zodziu, rekomenduoju. Ypac del to, kad igarsinimas yra.

Patiko man Muratas, reikia dar ka nors su juo paziuret. Gal Asi. Juolab kad ir ta Tuba labai gira kaip gera aktore.

Ir isvis is kur tie turkai tokiu aktoriu traukia. Atrodo, kad ne filma ziuretum, o sedetum kazkur kamputyje ir stebetum zmoniu gyvenima. Nors... aisku, vien jau Stambule yra is ko pasirinkti is 14 mln biggrin.gif O kur dar visa Turkija.

Mane veza ju kuno kalba, zvilgsniai, prisilietimai. O cia jau kultura, manau. Kadangi moterys visos suvyniotos, tik akys paliktos per amzius amzinuosius, tai labai zvilgsniu technika ivalde  rolleyes.gif O kas belieka biggrin.gif

O JO , MAN ŠITAS NERALUS SERIALAS. MURATAS IRGI. ASI AŠ NIEKUR NERADAU GEROS KOKYBĖS, IR VAIZDAS PRASTAS IR VERTIMAS ŽIAURUS. JEI RASI ĮMESK.
APIE SUVYNIOTAS MOTERIS LABAI JUOKINGAI PARASEI smile.gif TAIKLIAI
Atsakyti
QUOTE(fani20 @ 2014 01 02, 21:05)
sveikos jungiuos ir as katik baigiau ziuret turku seriala "asi" nu man labai wub.gif , ezel taip pat labai patiko tik pabaiga  schmoll.gif .

PER KUR ASI ZIUREJAI? N ERANDU GEROS KOKYBES
Atsakyti
QUOTE(fani20 @ 2014 01 02, 19:05)
sveikos jungiuos ir as katik baigiau ziuret turku seriala "asi" nu man labai wub.gif , ezel taip pat labai patiko tik pabaiga  schmoll.gif .

O man Ezelis ne pro kur schmoll.gif Jei Asi is tos serijos, tai man nepatiks vadinasi.

QUOTE(Zivilka @ 2014 01 08, 19:14)
O JO , MAN ŠITAS NERALUS SERIALAS. MURATAS IRGI. ASI AŠ NIEKUR NERADAU GEROS KOKYBĖS, IR VAIZDAS PRASTAS IR VERTIMAS ŽIAURUS. JEI RASI ĮMESK.
APIE SUVYNIOTAS MOTERIS LABAI JUOKINGAI PARASEI smile.gif TAIKLIAI

Jei ziuresiu tai per www.seasonvar.ru. Bet kiek uzmeciau aki (ausi) biggrin.gif, tai igarsintojas tas pats kaip Kuziejaus pabaigoj arba dar geresnis biggrin.gif O ir vaizdas neypatingas. Na, bet jei uzkabins, tai teks kankintis, o kur dingt? biggrin.gif Paskui tiesiai akulioru issirasyt lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos turkisku serialu maniakes 4u.gif Jungiuosi ir as i jusu buri blush2.gif
isgirdau is jusu nemazai rekomendaciju, tai reiks darytis kurio is jusu rekomenduotuju filmu bigsmile.gif bet gal kazkiek veliau... nes dabar uzsikabliavau ant 'Karadayi'. Suuuper filmas, vyksta pas mane naktiniai seansai tolka tak biggrin.gif tik va daziurejau iki 11 serijos ir kol kas nera nauju isverstu, laukiu... unsure.gif
Visoms rekomenduoju ax.gif

QUOTE(Mockava @ 2013 12 23, 23:27)
Čiauškutės aš nežiuriu... Ir man niekas netinka po Kuziejaus... Bus atrodo ilgokos atostogos nuo seralu  lotuliukas.gif


Tau Mockava taip pat smile.gif todel atostogu planus nuo turku serialu teks atidet biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šią savaitę sugebėjau pažiūrėti 2 serijas "Любовь и наказание" , kabina, žinau, kad žiūrėsiu, tik kad darbai užpuolė, tai reikės truputį pakentėt. Ačių už rekomendacijas!


Papildyta:
QUOTE(mamukas0425 @ 2014 01 10, 19:34)
......dabar uzsikabliavau ant 'Karadayi'. Suuuper filmas...

Tau Mockava taip pat  smile.gif  todel atostogu planus nuo turku serialu teks atidet  biggrin.gif  4u.gif

Oi smagu, kad daugiau gerų atrandat! Būtinai reikės žiūrėt kai laiko atsiras, tik bėda ta, kad aš kantrybės neturiu tų vertimų laukt, tai jei visas neišverstas, net neprasidedu... Bet reikeiės ī atminties stalčiuka pasidët šitą pavadinimą.
Atsakyti
as irgi tik isverstus ziuriu. ju beveik nebeliko. arba tik su titrais, arba jei ir isversti, su klaikiu igarsinimu ar vaizdu, kaip Asi.
dabar ziuriu Opasnaja liubov, bet jau septinta serija, kabina ne daugiau nei koks meksikietiskas. gal isivaziuos? nes nebeturiu ka ziureti
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 01 11, 03:58)
Šią savaitę sugebėjau pažiūrėti 2 serijas "Любовь и наказание" , kabina, žinau, kad žiūrėsiu, tik kad darbai užpuolė, tai reikės truputį pakentėt.  Ačių už rekomendacijas!

Super, kad patiko! Mane irgi nuo pat pradziu jis itrauke.

QUOTE(Zivilka @ 2014 01 11, 13:19)
as irgi tik isverstus ziuriu.  ju beveik nebeliko. arba tik su titrais, arba jei ir isversti, su klaikiu igarsinimu ar vaizdu, kaip Asi.
dabar ziuriu Opasnaja liubov, bet jau septinta serija, kabina ne daugiau nei koks meksikietiskas. gal isivaziuos? nes nebeturiu ka ziureti

Pradejau ziuret as ta Asi. Ir ka - nepasakyciau, kad patinka. Ziuriu 14 serija ir nejauciu jokio kablio. Neveza manes tas kaimas, Izaura ir kolukis schmoll.gif Ta isgirtoji Tuba niekuo neypatinga. Vien del Murato ziuriu ir laukiu gal vistik bus kaip su Kuziejum biggrin.gif

O dar prie viso to - kokybe apgailetina doh.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Zivilka,kreipiuos i tave,maciau ziurejai Ciauskute,as turiu nuoroda iki 13 serijos,gal zinai kur daugiau rasti? ir kiek is viso seriju yra???
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 01 12, 12:57)
Sveikos  mirksiukas.gif Zivilka,kreipiuos i tave,maciau ziurejai Ciauskute,as turiu nuoroda iki 13 serijos,gal zinai kur daugiau rasti? ir kiek is viso seriju yra???

Atsakau už Zivilką-kiek serijų -neaišku,nes filmas kūriamas ir kas savaitę įdedama po seriją.Turkų kalba yra jau 15 serijų.Luktelk ,įkels rusai ir kitas,juk švenčia vis dar Naujus metus biggrin.gif
Atsakyti