Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XV

Apklausa: Kiek km per savaitę nubėgate? (75 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sveiki bėgikai,

vis paskaitinėju šią temą - pati taip pat bėgioju, tik gal ne taip stipriai kaip ne kurie iš jūsų smile.gif šiais metais jau užsiregistravau dalyvauti Kauno maratone - 10 km distancijoje ax.gif noriu nusipirkti asics kedus - gal pasakytumėt kur galima būtų Kaune ar Vilniuje rasti pasimatuoti? noriu išsirinkti tinkamus ir siųstis iš užsienio. ar kas isuntėtės? iš kokių parduotuvių - per kokius tarpininkus? neblogas kainas radau 6pm ir foot locker parduotuvėse. Labai lauksiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 01 05, 17:31)
Tai puikiai thumbup.gif  Užsikabinai ant varžybų smile.gif  Kokie toliau planai? Teoriškai galėtum maratoną per 2.5X val. bėgt.


Cha smile.gif man labiau praktiskai patiktu, bet siai dienai nerealu nes per daug megejiskas mano begimas. Bet as turiu PLANA biggrin.gif . Siemet man bus 35 metai na kaip ir perspektyvos begti vis greiciau ir greiciau nekokios, bet kadangi begioti pradejau neseniai tai bandysiu 1-2 metu begyje isspausti is saves maximum kiek ten to talento kazkada buvo (jeigu buvo) lotuliukas.gif ir ikabinti maratona 2:50 laikui (kazkaip 3 pasirode per menkas issukis doh.gif ). Bet yra kita medalio puse, kad begti maratona tokiam laikui tai 10km reiketu isbegti ~36:30 . Taip sako gudrios formules kurios skaiciuoja ne tiesiogiai 1+1=2, bet vertina distancijos ilgi ir pagal tai pakoreguoja pace. Jos man ka tik paskaiciavo, kad su dabartiniu laiku maratonas butu 2:59:47, liko tik nedidele smulkmena, Nubegti smile.gif
O jeigu rimciau smile.gif tai oras siandien tiesiog puikus isbegus is namu 5.30 lijo visa kelia, o griztant namo kirtau neapsviesta keliuka ir viena paskui kita kojos iki auliuku issimaude baloje. Dar 2 km namo grizau zliugsedamas.

Batus siuo metu ziurineju cia gal kas turite atsiliepimu?

http://www.sportsshoes.com/
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2014 01 05, 00:30)
Siandien pavyko Kėdainiuose sudalyvauti pirmosiose siais metais ir antrose savo varzybose.
Visai neblogai dar 7s pagerinau savo 10km PB iki 38min. 23s.
Nauji metai, nauji batai smile.gif Oras slykstus pasitaike, lijo ir vėjas, o ir 1/2 trasos driekesi laukais. Bet gera nuotaika ir smagi begiku kompanija visada pakelia nuotaika, net tokia niuria ziemos diena smile.gif

Sunku net patikėti, kad visai neseniai pradėjote bėgioti. Tokie laikai. Arba Jūs maksimalistas visose srityse. Į prezidentus Jus tada smile.gif Arba Jūsų protėviai iš Kenijos smile.gif Tikrai labai geri rezultatai. Sveikiniu. Tikuosi ir man kada pavyks pasivyti Jus. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(vyty @ 2014 01 06, 23:33)
Sunku net patikėti, kad visai neseniai pradėjote bėgioti. Tokie laikai. Arba Jūs maksimalistas visose srityse. Į prezidentus Jus tada smile.gif Arba Jūsų protėviai iš Kenijos smile.gif Tikrai labai geri rezultatai. Sveikiniu. Tikuosi ir man kada pavyks pasivyti Jus. Sėkmės.


man paciam keista nes vaikysteje turejau bjauria liga ir buvau spec.parengimo grupeje, t.y. atleistas nuo fizinio lavinimo. aisku 10-12 klasese jau nekreipiau i tai demesio ir laimejau 3 metus is eiles mokyklos 3 km begimus, aisku kaip ir visi dalyvavusieji begome visiskai nesitrenirave smile.gif. Pas mus mokykla buvo pamisusi del stalo teniso, o vsa kita dzin.. smile.gif
Planas siai dienai 10km 37:30, jeigu orai bus panasus smile.gif ir nesukliudys traumos bandysiu tai pasiekti vasario 02 dienos begimui Jovavoje ar atsilus orui jeigu ziema dar parodys nagus. Nes ant sniego ir ledo kokybisku greitu treniruociu nepavyks padaryti. O vasara bandysiu islipti is 37min. Ilgi begimai mano megstamiausi ir vienas juokas todel dirbsiu ant greicio ir kt. nes dabar buvo vien letesnis ar greitesnis vidutines ar ilgos distancijos begimas. Pirmas oficialus maratonas nebet rudeni, o iki to laiko arti, arti ir dar karta arti greiciui, juk arklio metai smile.gif
Visa beda , jog laikantis treniruotes rezimo reikia gudresnio preitaiso nes neisivaizduoju kaip begti 1 min. 3:45 greiciu paskui viena minute lengvu tempu ir taip 6 kartus. Ir pan.
Anksciau zierejau garmin 910Xt, o dabar naujieji 620 atrodo gerokai modernesni:
http://www.sportreli...runner-620.html
tik turiu beda nes labai nemegstu issiskirti su pinigais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 07 sausio 2014 - 15:22
QUOTE(Vyckaju @ 2014 01 06, 12:24)
Cha smile.gif man labiau praktiskai patiktu, bet siai dienai nerealu nes per daug megejiskas mano begimas. Bet as turiu PLANA  biggrin.gif . Siemet man bus 35 metai na kaip ir perspektyvos begti vis greiciau ir greiciau nekokios, bet kadangi begioti pradejau neseniai tai bandysiu 1-2 metu begyje isspausti is saves maximum kiek ten to talento kazkada buvo (jeigu buvo) lotuliukas.gif  ir ikabinti maratona 2:50 laikui (kazkaip 3 pasirode per menkas issukis  doh.gif ). Bet yra kita medalio puse, kad begti maratona tokiam laikui tai 10km reiketu isbegti ~36:30 . Taip sako gudrios formules kurios skaiciuoja ne tiesiogiai 1+1=2, bet vertina distancijos ilgi ir pagal tai pakoreguoja pace. Jos man ka tik paskaiciavo, kad su dabartiniu laiku maratonas butu 2:59:47, liko tik nedidele smulkmena, Nubegti smile.gif
O jeigu rimciau smile.gif  tai oras siandien tiesiog puikus isbegus is namu 5.30 lijo visa kelia, o griztant namo kirtau neapsviesta keliuka ir viena paskui kita kojos iki auliuku issimaude baloje. Dar 2 km namo grizau zliugsedamas.

Batus siuo metu ziurineju cia gal kas turite atsiliepimu?

http://www.sportsshoes.com/

Tai, kad maratonas kaip tik vyresnių sportas. Diana Lobačevskė irgi tą patį sako, čia branda reikalinga. Man 32 metai, bėgioju nuo balandžio (prieš 10 metų bėgiodavau, bet palyginus su šiandiena, - nieko rimto ten nebuvo). Labai gerai jaučiuosi, yra noras, dėl ištvermės išvis save nustebinau. Tiesa, greitai nebėgu, bet aš po truputį smile.gif

Batus reikia rinktis pagal pėdos padėtį, man iš asics tinka tik trys modeliai, nes aukšta keltis.

Dėl širdies matuoklio, tai Polar šimtuko POLAR RS100 man pilnai pakanka, o skaičiuoju visa kita su telefonu - ten ir muzika, ir Endomondo.
Papildyta:
Ai čia treniruotėms? biggrin.gif

Atsiprašau, nesupratau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo.: 07 sausio 2014 - 16:30
QUOTE(Abo. @ 2014 01 07, 17:22)
Tai, kad maratonas kaip tik vyresnių sportas. Diana Lobačevskė irgi tą patį sako, čia branda reikalinga. Man 32 metai, bėgioju nuo balandžio (prieš 10 metų  bėgiodavau, bet palyginus su šiandiena, - nieko rimto ten nebuvo). Labai gerai jaučiuosi, yra noras, dėl ištvermės išvis save nustebinau. Tiesa, greitai nebėgu, bet aš po truputį smile.gif

Batus reikia rinktis pagal pėdos padėtį, man iš asics tinka tik trys modeliai, nes aukšta keltis.

Dėl širdies matuoklio, tai Polar šimtukas man pilnai visas f-jas atlieka, o skaičiuoju visa kita su telefonu, nes be muzikos nebėgioju.


Maratono geresniam rezultatui be greicio treniruociu niekaip, o siaip per treniruote esu nubeges tai kaip ir pliusa turiu smile.gif.
Mano keltis normali arba zemesne biski ir begu siek tiek daugiau atsispirdamas vidine pedos dalimi, bet irgi neryskiai. Dabartiniai batai skirti aukstam pedos skliautui tai kaip ir nelabai tinka, bet nera tragiska nes nesu ploksciapedis, sudrosiu ir mesiu lauk. Gyveni ir mokaisi nes pirma karta tai perki begimo batus pagal kaina isvaizda, ir tik paskui suzinai, kad yra pasirinkimas pagal pedos forma ir panasius burtazodzius smile.gif

paieskojau atsiliepimu apie internetines parduotuves:
nerealus yra cia, ir siaip matosi, kad profesionaliai dirba(net ir Lietuvoje kazkas rekomendavo) :
http://www.trustpilo...ww.wiggle.co.uk
Spordirectas ziauriai prasti atsiliepimai, 2,8 is 10 balu...: http://www.trustpilo...portsdirect.com
mano sporstshoes irgi ne stebuklas nors kainos ju geriausios tai ir galvoju moketi 100 Lt daugiau ar rizikuoti smile.gif: http://www.trustpilo...sportsshoes.com
gal kas turite patikrintu variantu pirkimui internetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 07 sausio 2014 - 16:41
QUOTE(Vyckaju @ 2014 01 07, 16:39)
Maratono geresniam rezultatui be greicio treniruociu niekaip, o siaip per treniruote esu nubeges tai kaip ir pliusa turiu smile.gif.
Mano keltis normali arba zemesne biski ir begu siek tiek daugiau atsispirdamas vidine pedos dalimi, bet irgi neryskiai. Dabartiniai batai skirti aukstam pedos skliautui tai kaip ir nelabai tinka, bet nera tragiska nes nesu ploksciapedis, sudrosiu ir mesiu lauk. Gyveni ir mokaisi nes pirma karta tai perki begimo batus pagal kaina isvaizda, ir tik paskui suzinai, kad yra pasirinkimas pagal pedos forma ir panasius burtazodzius smile.gif

paieskojau atsiliepimu apie internetines parduotuves:
nerealus yra cia, ir siaip matosi, kad profesionaliai dirba(net ir Lietuvoje kazkas rekomendavo) :
http://www.trustpilo...ww.wiggle.co.uk
Spordirectas ziauriai prasti atsiliepimai, 2,8 is 10 balu...: http://www.trustpilo...portsdirect.com
mano sporstshoes irgi ne stebuklas nors kainos ju geriausios tai ir galvoju moketi 100 Lt daugiau ar rizikuoti smile.gif: http://www.trustpilo...sportsshoes.com
gal kas turite patikrintu variantu pirkimui internetu?


O aš labai jautri batams, sportiniams juolabiau. Bet jei nesijaučia, kodėl gi ne. Patarti negaliu, gal kas galės smile.gif

Aš truputį nesuprantų parduotuovių atsiliepimų, juk tos parduotuvės tiesiog perparduoda - adidas, asics, puma etc g.gif Ar čia apie aptarnavimą, kainas ir pan.? Aptarnavimo lygis sportsdirecto super, gyvenime nesu niekuo nusivylus, o perku n metų (nebent keliom prekėm, kaip - adidas batais papigiai ir kažkokiom ten kojinėm, bet šiaip viskas super, tikrai turiu daug ką). Ir dabar laukiu striukės, pirštinių, krepšio smile.gif ) Į Lietuvą siunčia ir nebrangiai, lietuviškom kortelėm ima. Neturiu priekaištų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo.: 07 sausio 2014 - 17:03
QUOTE(Vyckaju @ 2014 01 07, 16:39)
gal kas turite patikrintu variantu pirkimui internetu?


Esu kartą pirkus įvairių prekių bėgimui iš sweatshop.co.uk, viskas gerai, tik siuntimas berods 10 svarų.
Asics'us siunčiausi iš javari.de - siuntimas nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2014 01 07, 18:01)
Aš truputį nesuprantų parduotuovių atsiliepimų, juk tos parduotuvės tiesiog perparduoda -  adidas, asics, puma etc  g.gif   Ar čia apie aptarnavimą, kainas ir pan.? Aptarnavimo lygis sportsdirecto super, gyvenime nesu niekuo nusivylus, o perku n metų (nebent keliom prekėm, kaip - adidas batais papigiai ir kažkokiom ten kojinėm, bet šiaip viskas super, tikrai turiu daug ką). Ir dabar laukiu striukės, pirštinių, krepšio smile.gif ) Į Lietuvą siunčia ir nebrangiai, lietuviškom kortelėm ima. Neturiu priekaištų.


Ten pagrinde apie aptarnavimo kultura ir rupesti klientu, man ir keista del sportsdirecto. Pats pas juos sportiniu drabuziu pigiau nei kitur nerandu, juo labiau begimo batu, tik ju tradicines firmos kurioms kada beuzeitum 80 proc. nuolaida. kazkaip neitikina....


Siandien ryte pabandziau begti intervalus stadione. padariau 3x1 km su 60s pertraukomis lengvai prasieinant. tempas 3:36-3:45/km. Iskaitant atstuma iki stadiono ir atgal su intervalais vistiek gavosi 9,29 km. Reiks trumpinti kelią jei pavyks kita savaite pradeti programa. Panasu, kad bus ka veikti nes programoje bus intervalai 6x1km su 60s pertraukomis, ir 5x2 km intervalai su 90s pertraukomis kuriuos reikes begti panasiu tempu.
dar klausimas ar jums buna, kad po auksto tempo net rugstu buna. man taip buvo gal karta ar 2 tik pradejus begioti, o siuo metu niekaip to nepasiekiu, tai arba nepereinu i anaerobine treniruote arba joje bunu per trumpai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 08 sausio 2014 - 11:08
Kad kažin, ar dabar iš besilankančių forume kas nors bėgioja rimtesnes tempines treniruotes ax.gif
O kam stadionas tokiems ilgiems intervalams? Manyčiau, kad stadione tikslinga bėgiot 100-400m atkarpas g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti