Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(Nidulia @ 2014 04 22, 13:12)
radau it uz 50 pas toki jauna berniuka.
sitas mano uz 60 eur. Saite kaina usd
Apartment - Entire home/apt ·  Rue de l'Hirondelle, Paris, Ile-de-France 75006, France
https://www.airbnb.com/rooms/97760

Ačiū už nuorodą, tik realiai įskaitant airbnb mokesčius 68,50 Eur už parą gaunasi. ax.gif
Valiutą ir kalbą galima pakeisti puslapio apačioje.
Papildyta:
QUOTE(milaaa @ 2014 04 22, 13:39)
nidulia, o tau jau patvirtino? nes reitingas 67proc g.gif mes is pirmo karto rezervavom pas panasaus reitingo, bet idealioj vietoj, tai rezervacijos nepatvirtino, pinigus tinklapis rezervavo doh.gif kol atgavau paskui. skaiciau atsiliepimuose, kad buna, kad rezervacija atmeta kelios dienos pries kelione, nors buvo patvirtinta ir pinigai nuskaiciuoti blink.gif  unsure.gif
musu buvo pas jauna berniuka, bet reitingas 100proc biggrin.gif

Apie airbnb
1. Prieš užsakant rekomenduojama/būtina susisiekti su šeimininku. Jei gaunate iš jo patvirtinimą, kad gali/nori Jūs priimti, tada galite drąsiai užsakyti (bus nuskaičiuoti pinigai).
2. Po jūsų užsakymo, šeimininkas turi jį patvirtinti per 24 val. Jei nepatvirtina pinigai Jums grąžinami (jokių problemų ar užlaikymų nėra). Bet jūsų sąskaitoje gali rodyti, kad tie pinigai vis dar rezervuoti. Nežinau kaip kitose bankuose, pvz. SEB‘e reikia paskambinti ir paprašyti, kad nuimtu rezervaciją nuo sumos, nes standartiškai jas peržiūri tik kartą per savaitę (ar mėnesį), tiksliai neprisimenu.
3. Kartais šeimininkai nespėja patvirtinti per 24 val. ir tikrai ne iš blogos valios. Pvz. buvo išvažiavę, neturėjo galimybės patikrinti el. paštą ir pan.
4. Dėl Response Rate tai jau tikrai negąsdinkite. Tai tik parodo kaip buto šeimininkas atsako į žinutes. Žinoma gerai, kai 100%, tai dažniausiai parodo, kad šeimininkas labai kultūringas ir atsakingas žmogus, atsako į visas gautas žinutes, nepriklausomai nuo to ar sutiko, kad pas jį gyventumėte ar ne.
Kai Response Rate mažesnis, tai nebūtinai blogai, gali būti, kad šeimininkas yra išrankus. Ir jei jūsų anketoje nėra nuotraukos ar nieko apie jūs neparašyta arba šiaip jam nepatikote (jis priima jus gyventi į savo namus ir irgi turi teisę rinktis) gali ir neatsakyti.
Response Rate https://www.airbnb.c...lp/question/430
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 04 22, 13:46)
Kam rasyti laiska, del ro, kad atvyksiu 2 parom veliau? Seimininkei ar  tinklapiui del pinigu gtazinimo ir fakturos israsymo? Tinklapiui tasiau kelis laiskus del fakturos, tai jokio atsakymo. Gal ne en rasiau?

Atšaukti arba koreguoti savo užsakymą galite iš savo airbnb account‘o
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenzo26: 22 balandžio 2014 - 14:42
Kenzo, uzlaikymai tikrai yra, susiduriau sausio menesi, o ir su seb taippat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 04 22, 14:50)
Kenzo, uzlaikymai tikrai yra, susiduriau sausio menesi, o ir su seb taippat 4u.gif

Retai rašau apie dalykus taip smulkai, jei neturėjau tuo klausimu asmeninės patirties. Ir suprantu, kad tai visai ne į Paryžiaus temą, bet tikiuosi kam pravers.
Iš asmeninės patirties užsakant per airbnb
Sausio 2 d. 22:00 val. vakare padariau užsakymą (buvo rezervuoti pinigai sąskaitoje)
Po 24 valandų sausio 3 d. 22:15 gavau žinutę kad šeimininkai nepatvirtinto užsakymo. (pasirodo dėl švenčių ar pan. nepatikrino el. pašto, nors ir buvome prieš tai susirašė).
Sausio 3 d. 22:20, t.y. po 5 min. gavau airbnb žinutę kad nuimta pinigų rezervacija (blokavimas) mano sąskaitoje.

SEB el. bankininkystėje palikau žinutę, kad nuimtu sumos rezervaciją tik sausio 5d. ~ 14 val, jie tai atliko ~ po 2-3 val. ir maloniai nustebino, kad dirba ir sekmadienį.
~ 17 padariau airbnb užsakymą iš naujo.
Išvada. Problemų buvo daugiau su SEB banku (savaitgalis, reikia papildomai rašyti ar skambinti į banką, kad nuimtu rezervaciją) nei su airbnb, kurie nuėmė pinigų blokavimą sąskaitoje per 15 min.
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 04 22, 15:03)
negasdinu, dalinuosi patirtimi biggrin.gif mums neatmete. BET mes pati pirma buta laiska jau seniai reikejo rasyti, nes gi gali buti uzimta blink.gif seimininkui, nes pas ji tikrasis kalendorius 4u.gif
nelabai suprantu kokios fakturos jums reikia? tinklapis gi saskaita atsiunte, beto yra jusu profilyje g.gif
beje, kai kreipiausi del pinigu rezervacijos nuemimo, reagavo greitai, atsake i laiskus ir atsiunte reikalingus duomenis 4u.gif rasem angliskai

man niekas nebus uzimta. As uzsisakiusi nuo 8 iki 14 d o dabar vaziuosiu nuo 10 iki 14 d. Na atsiusnte saskaita mano pavarde o as mokejau firmos kotrele ir man reika, kad fitmai israsytu saskaita uz apgyvendinima.
Laiskus ir as jiems rasiau angliskai. Man neatsake del saskaitos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 22 balandžio 2014 - 17:46
QUOTE(Nidulia @ 2014 04 22, 17:41)
Na atsiusnte saskaita mano pavarde o as mokejau firmos kotrele ir man reika, kad fitmai israsytu saskaita uz apgyvendinima.

Jei savo airbnb account‘e atidarysite užsakymus, tai apačioje rasite
Billing Receipt
Invoices
Add a business address to receipt – šitas gal but ir yra tai ko Jums reikia. Tiksliai nežinau nes apie buhalteriją ir sąskaitas mažai ką suprantu.
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2014 04 22, 20:12)
Jei savo airbnb account‘e atidarysite užsakymus, tai apačioje rasite
Billing Receipt
Invoices
Add a business address to receipt – šitas gal but ir yra tai ko Jums reikia. Tiksliai nežinau nes apie buhalteriją ir sąskaitas mažai ką suprantu.



4u.gif 4u.gif 4u.gif
ko gero man sito ir reikejo, uzpildziau.
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2014 04 21, 19:08)
* Kaip pvz.: Appart'City Paris Clichy-Mairie tiesa, Jūsų pasirinktu laikotarpiu - 68 EUR.
** Dar nelabai supratau, kodėl taip išskyrėt 1-6 rajonus ? Kituose kodėl ne ?

*** Ai, dar tiesa žmonės praktikuoja patalpų nuomą iš gyventojų, ten pigiau, bet man kažkaip ...
https://www.airbnb.com


* blin, nesuprantu, kaip pasiziureti, kurioje jie vietoje yra doh.gif
** na, vadovaujuosi taisykle - Kuo mazesnis skaicius tuo arciau centro biggrin.gif
*** as, tiesa sakant, tik ten ir teziurejau ax.gif

QUOTE(Nidulia @ 2014 04 22, 10:17)
cooliuke,o jus norite rasti busta  uz 60 euru visai, 4 asmenu chebrai?

na, jei normalus butelis, centre tai ir 80 euru pamokeciau, bet kaip sakiau pradzia nuo 100 euru.


Siandien draugu draugai, gyvenantys Paryziuje, pasiule pasikeisti bilietus i rugpjucio men. ir gyventi ju bute. Dabar isvis nebezinau ka cia daryt....
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2014 04 23, 21:47)
* blin, nesuprantu, kaip pasiziureti, kurioje jie vietoje yra
https://plus.google....3...gl=lt&hl=lt
Googlas kažkodėl jį įvardina Appart'City Clichy-La-Garenne, kitur jis įvardintas Appart'City Paris Clichy-Mairie

QUOTE(cooliuke @ 2014 04 23, 21:47)
** na, vadovaujuosi taisykle - Kuo mazesnis skaicius tuo arciau centro biggrin.gif
Ir tuo didesnė kaina smile.gif

QUOTE(cooliuke @ 2014 04 23, 21:47)
Dabar isvis nebezinau ka cia daryt....
Ieškoti, bet greičiau. Laikas ne Jūsų sąjungininkas.

Bandant žiūrėti arčiau centro, gal toks ?
http://www.centrepar...4/fiche-17.html

Aš gi ieškočiau (taip ir ieškojau) pagal tokius prioritetus: kaina - patogumai/kvadratūra ir t.t. - atstumas iki metro stotelės - "saugumas".
Rajono numeriuko nežiūriu NIEKADA. Sužinau apie tai tik rinkdamas informaciją tarp kokių žmonių teks gyventi ir ant kiek ten saugu grįžti sutemus iš metro.

P.S. viena iš geresnių ankščiau gyventų vietų Paryžiuje buvo viešbutis Amhotel Italie, 13-ame rajone, Kiniečių kvartale. Viskas buvo super. O dar prieš tai du kartus gyvenau pačiame centre, su labai gražiais vaizdais pro langus, bet visa kita buvo - nieko gero, įskaitant atstumą iki metro stotelės. Patikėkit, vakare grįžtant į viešbutį, vos pavelkant kojas, tie keli šimtai metrų ar kilometrų patampa pačiu svarbiausiu kriterijumi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintaras.U: 24 balandžio 2014 - 07:29
QUOTE(Gintaras.U @ 2014 04 24, 07:23)
Patikėkit, vakare grįžtant į viešbutį, vos pavelkant kojas, tie keli šimtai metrų ar kilometrų patampa pačiu svarbiausiu kriterijumi smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Raso, kad is CDG 5 zona i centra 1 zona 9,75eu. Man neiaku, o vaziuojant toliau i 3 ar 5 zona reika damoket ar galioja biletas pirktas CDG.
Gal kas zino??
Atsakyti
QUOTE(Kostelis @ 2014 04 24, 12:33)
Raso, kad is CDG 5 zona i centra 1 zona 9,75eu. Man neiaku, o vaziuojant toliau i 3 ar 5 zona reika  damoket ar galioja biletas pirktas CDG.
Gal kas zino??


Galioja. smile.gif Kol neišeisit per "vartus".

Jei ką, čia detali info su vaizdine medžiaga smile.gif
http://parisbytrain....ris-terminal-1/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 24 balandžio 2014 - 13:39
aciu smile.gif
Atsakyti