Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ar sieroje kainos jau galutines ar dar 35 proc,minus blush2.gif ,nepirkusi iš čia,norečiau šiu batukų sūnui,jo koja 24,5cm,tai reiketų 7dydį imt g.gif ?Ir gal kas gali pakomentuoti ar nesunkūs ?
http://www.sierratra...-youth~p~4502a/
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2013 09 15, 20:41)
eik kakot   4u.gif  lotuliukas.gif  doh.gif 
kaip tik atejau uzsakymo siust  biggrin.gif 
tokia vejuota,salta diena buvo...galvojau uzsidegsiu zvakiu-ziuriu nelabai kas like...  unsure.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliu ♥ @ 2013 09 15, 19:31)
laba diena,
Noriu paklausti kokia galutine kaina butu ? per kiek laiko ateitu?
Donima parsiuntimas i Klaipeda

Reikia rasyti ne i AZ , bet i el.pasta nurodyta pirmame puslapyje, ten ir kainos skaiciavimas parasytas. As viska daugimu mazdaug is 4. Tada apytiksle kaina gaunasi.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

gal parinktumėt iš MAC? ir Clinique... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2013 09 15, 20:17)
Labas vakaras  4u.gif

gal parinktumėt iš MAC? ir Clinique... ax.gif


As nusiunciau Mac, junkites... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pademonstuoju neseniai gautą keptuvę iš Williams-Sonona bigsmile.gif Čia mano antras bandymas. Pirmą kartą gailėjausi, kam pinigus į balą išmečiau ir nesigauna man tos pončkutės, bet paskaitinėjau internete, pažiūrėjau video ir antru bandymu jau labiau patenkinta bigsmile.gif Vaišinu thumbup.gif Skanios, kvepiančios vanilinu rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruša: 15 rugsėjo 2013 - 20:33
Sveiki, 4u.gif
O kada planuojat 6pm pirkti?
Pergivenu kad mano batu nebeliks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamoc @ 2013 09 15, 20:23)
As nusiunciau Mac, junkites... mirksiukas.gif


bigsmile.gif jungiuos ir aš

Atsakyti
QUOTE(Aruša @ 2013 09 15, 20:31)
Pademonstuoju neseniai gautą keptuvę iš Williams-Sonona bigsmile.gif  Čia mano antras bandymas. Pirmą kartą gailėjausi, kam pinigus į balą išmečiau ir nesigauna man tos pončkutės, bet paskaitinėjau internete, pažiūrėjau video ir antru bandymu jau labiau patenkinta bigsmile.gif Vaišinu thumbup.gif Skanios, kvepiančios vanilinu  rolleyes.gif
user posted image

Oi, kaip skaniai atrodo. bigsmile.gif Cia mielines? Gal galima receptuka, nes maniske keptuve kazkur giliai spintelej. biggrin.gif Neradau tinkamo recepto, kazkaip nesigauna apvalios. blush2.gif
Atsakyti
Jungiuos ir as prie Mac, jau jopsikmat nesikeikus, kada bus gana doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2013 09 15, 20:39)
Oi, kaip skaniai atrodo. bigsmile.gif  Cia mielines? Gal galima receptuka, nes maniske keptuve kazkur giliai spintelej.  biggrin.gif Neradau tinkamo recepto, kazkaip nesigauna apvalios. blush2.gif

Mielinių dar nebandžiau. Pirmą kartą bandžiau pagal receptą iš video. O šiandien pagal receptą nuo keptuvės, tai skanesnės man jos gavosi thumbup.gif Čia tas pats receptas išverstas į lietuvių kalbą. Tik aš dar įlašinau vanilės kvapų 4u.gif
Atsakyti
O MAC papildoma nuolaida yra?
Ir nuo kiek nemokamas shipas. as dar noriu luktelt siek tiek su uzsakymu ir issiklausineti mergaiciu, kuri pudra yra gera... 4u.gif
Atsakyti