Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

QUOTE(Rupee @ 2013 11 04, 12:15)
ISLAIKIAU!!  clap.gif  clap.gif
Merginos as ka tik iveikiau Regitra  yahoo.gif  yahoo.gif  Kol kas dar negaliu patiket  assa.gif  netikiu dar kad viskas baigta - jokiu mokyklu, papildomu ir M raides man jau nereikia . Lyg akmuo nuo sirdies .....  smoke.gif

Sveikinu! drinks_cheers.gif Na pagaliau ir tavo kancios baigesi 4u.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(Orange_blossom @ 2013 11 04, 16:11)
Bandau įkelti google maps nuorodą, kur per vėlai pastebėjau plytą. Čia yra Titnago g., gal kam pravers egzamine smile.gif
https://maps.google....103.45,,0,-2.65

Oo as sita marsruta siandien gavau, instruktorius daug pastangu idejo kad ismokciau ta sankryza atmintinai , sake lb lb daug kas neislaiko toj vietoj.. Tad nenusimink tikrai ne tu pirma ir ne paskutine

QUOTE(///...akyra.../// @ 2013 11 04, 17:19)
rupee S A U N U O L E  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Kaip faina,nu nerealiai faina biggrin.gif
h

Aciu blush2.gif tikrai jausmas neapsakomas kai jau suki atgal I regitra ir supranti kad pavyko thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 11 04, 17:31)
Sveikinu!  drinks_cheers.gif  Na pagaliau ir tavo kancios baigesi  4u.gif  vacation4.gif

Aciu.
Kiek laiko tau pazymejima gamino? Nekantrauju atsiimt ax.gif
Ar vazineji? Kazin kaip ten su draudimu ... Jei noresiu vazinet su vyru( ir be jo biggrin.gif ) kiek man kainuotu g.gif
Nedaug dar praejo laiko bet turbut truputi pasiilgsiu as mokyklos ir vazinejimu su instruktoriais.. blush2.gif buvo linksma
Atsakyti
Rupee, su palengvejimu tave! Saunuole =)
Atsakyti
QUOTE(Rupee @ 2013 11 04, 23:29)
Aciu.
Kiek laiko tau pazymejima gamino? Nekantrauju atsiimt ax.gif 
Ar vazineji? Kazin kaip ten su draudimu ... Jei noresiu vazinet su vyru( ir be jo biggrin.gif ) kiek man kainuotu  g.gif
Nedaug dar praejo laiko bet turbut truputi pasiilgsiu as mokyklos ir vazinejimu su instruktoriais.. blush2.gif buvo linksma

Man pazymejima gamino 8 dienas (iskaiciuojant ir savaitgali) 4u.gif As zinok jau iveikiau savo baime ir vazineju be problemu, vairavimas man tikras malonumas, tik zinoma pirmi kartai uz vairo ir dar vienai vairuoti buvo labai baisus, bet poto su kiekvienu kartu vis lengviau ir lengviau, tikiuosi ir tau vairavimas pataps malonumu 4u.gif o draudima butinai pasidaryk, man 3 men kaip be stazo vairuotojai kainavo 130 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupee @ 2013 11 04, 22:29)
Oo as sita marsruta siandien gavau, instruktorius daug pastangu idejo kad ismokciau ta sankryza atmintinai , sake lb lb daug kas neislaiko toj vietoj..  Tad nenusimink tikrai ne tu pirma ir ne paskutine


Mes su instruktorium dvi dienas pries egzamina irgi vaziavom siuo marsrutu, bet kazkaip jis neuzakcentavo sios vietos..ir pati prazioplinau smile.gif sakykit,merginos ar per egzamina vaziuojat nurodytu greiciu,ar pamazinat siek tiek? As stengiausi vaziuoti nurodytu greiciu ir ne leciau, dabar galvoju, gal reiktu siek tiek leciau kita karta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orange_blossom @ 2013 11 05, 15:07)
Mes su instruktorium dvi dienas pries egzamina irgi vaziavom siuo marsrutu, bet kazkaip jis neuzakcentavo sios vietos..ir pati prazioplinau smile.gif  sakykit,merginos ar per egzamina vaziuojat nurodytu greiciu,ar pamazinat siek tiek? As stengiausi vaziuoti nurodytu greiciu ir ne leciau, dabar galvoju, gal reiktu siek tiek leciau kita karta  g.gif

as leciau vaziavau ax.gif

man vaziavimas sutemus didele beda doh.gif kaip kitoms mergaitems g.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal čia yra besimokančių su šeimos nariais? kiek supratau, tą galima daryti tik išlaikius Regitroj teoriją, ne anksčiau? Ar vežiojatės santuokų, gimimų liudijimus? Ką daryt, jei su broliu važiuosiu, kuris gimimo liudijimą kažkur nukišęs?
Aš kol kas važinėjuos mokykloj, su instruktorium, kuris prigrasino su kaimynu nesimokyt ir kol mokyklos nebaigiau, bet aišku norisi pabandyt ir pačiai kažkur už miesto, be įtampos, kuri neišvengiama po Vilnių važiuojant...
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 11 05, 15:33)
man vaziavimas sutemus didele beda doh.gif kaip kitoms mergaitems g.gif

man kol kas tai tragedija doh.gif i akis zibina masinos is priespriesinio eismo, viskas blogiau matos, o jau kai pestieji juodai ar pilkai apsirenge ne per pereja staiga kerta gatve, tai isvis kosmaras doh.gif persitempus bunu sutemus doh.gif

QUOTE(zuikis5 @ 2013 11 06, 13:36)
Sveikos,
gal čia yra besimokančių su šeimos nariais? kiek supratau, tą galima daryti tik išlaikius Regitroj teoriją, ne anksčiau? Ar vežiojatės santuokų, gimimų liudijimus? Ką daryt, jei su broliu važiuosiu, kuris gimimo liudijimą kažkur nukišęs?
Aš kol kas važinėjuos mokykloj, su instruktorium, kuris prigrasino su kaimynu nesimokyt ir kol mokyklos nebaigiau, bet aišku norisi pabandyt ir pačiai kažkur už miesto, be įtampos, kuri neišvengiama po Vilnių važiuojant...

as nieko nesivezioju, kai su vyru vaziuoju g.gif jis asmens dokumenta ir vairavimo teises visad turi ax.gif girdejau, kad ir santuokos liudijima reiketu turet, bet kad man dazniausiai neplanuotai tenka uz vairo sest, tai nepasiimu ax.gif tarkim, pusiaukelej is Vilniaus i Alytu vyras pasiulo pavairuot i Alytu, tai as nesvarstydama sedu uz vairo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2013 11 06, 15:34)
man kol kas tai tragedija doh.gif i akis zibina masinos is priespriesinio eismo, viskas blogiau matos, o jau kai pestieji juodai ar pilkai apsirenge ne per pereja staiga kerta gatve, tai isvis kosmaras doh.gif persitempus bunu sutemus doh.gif
as nieko nesivezioju, kai su vyru vaziuoju g.gif jis asmens dokumenta ir vairavimo teises visad turi ax.gif girdejau, kad ir santuokos liudijima reiketu turet, bet kad man dazniausiai neplanuotai tenka uz vairo sest, tai nepasiimu ax.gif tarkim, pusiaukelej is Vilniaus i Alytu vyras pasiulo pavairuot i Alytu, tai as nesvarstydama sedu uz vairo biggrin.gif


hm g.gif o kaip su tuo M ženklu? nededat jo?
dėl vairavimo naktį - tai kol kas vengiu, bet teks aišku, tai baisu pagalvot... aš ir taip priežliba, o dar tamsoj doh.gif Mačiau, parduoda spec. akinius vairavimui tamsoj, nebandėt, ar yra koks efektas?
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 11 07, 09:55)
hm  g.gif  o kaip su tuo M ženklu? nededat jo?

dedam smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
kažkaip net į galvą neatėjo, kad sm galima ruoštis vairavimo egzaminams (nors žinau, kad sm yra absoliučiai visos temos apie visiškai viską biggrin.gif )

tai man Vilniaus Regitroi egzaminas jau rytoi, šitaip baisiai kinkos dreba. šiandien dar su savo instruktorium važinėjau tai barė ir barė mane, aikštelėj visiškai prasatai buvo, nors jau kaip ir pramokus buvau, o su vyru nemokamoi regitros aikštukėj praktikuojuos irgi jau normaliai sekasi, na negaliu sakyt gerai, nes juk teisių dar neturiu smile.gif

žinau tą keliuką kur nuoroda įkeltą su plyta, painoka ten.

labiausiai mane glumina mažasis lazdynų žiedas doh.gif kai jis toks maas aš nesuprantu kas ten jame vyksta niekaip doh.gif

na ką paskaitinėjau, dar paskaitysiu, pozityvo pasisemsiu iš išlaikiusių. Jūs šaunuolės!!! ir tikėsiuosi, kad rytoi nedrebės koja labai smarkiai ir kad dėdė nebus piktas ax.gif
Atsakyti
Man antras kartas nemelavo thumbup.gif
Atsakyti