Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 4

Sveikos, gal kas turit PROFI COOK PC-KM 1025 kombainą, toks kompaktiškas atrodo, galingumas didelis, kaina maža 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madi @ 2013 09 11, 08:24)
Sveikos, gal kas turit PROFI COOK PC-KM 1025 kombainą, toks kompaktiškas atrodo, galingumas didelis,  kaina maža 4u.gif

Man atrodo toks visas plastmasinis ir pigena ax.gif Bet gal ir geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 09 10, 19:56)
prasčiausias 7625 pagal sudėtį. O ko Jums reikia iš kombaino? Ką su juo darysite?

tai noretusi ir to ir ano, uz dyka.. smile.gif na, kad nebutu plastmasinis vienkartinis, kad atliktu REALIAI tas funkcijas, kas yra aprasyme... Suprantu, kad kaina juokinga, bet galim moketi ir daugiau, tik protingai, o ne siaip pati brangiausia is pasiulymu...
Atsakyti
Na va, dabar jau aš lauksiu Bosch MUM54251 thumbup.gif Tik dar negreit jį turėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2013 09 11, 14:44)
tai noretusi ir to ir ano, uz dyka.. smile.gif  na, kad nebutu plastmasinis vienkartinis, kad atliktu REALIAI  tas funkcijas, kas yra aprasyme... Suprantu, kad kaina juokinga, bet galim moketi ir daugiau, tik protingai, o ne siaip pati brangiausia is pasiulymu...

man tai kaina visai nejuokinga, tiesiog už 200 Lt negausit kai kurių sudedamūjų dalių, tarkim nemaišys tešlos dubenyje, nebus mėsmalės ir pan. O jei Jums to ir nereikia tai neverta ir galvoti apie brangesnius. Svarbiausia ar daiktas Jums tarnaus ar tik spintelėje stovės, todėl ir klausiu ko būtent kombaine Jums reikia, nes kiekvienam vis kitaip.
Atsakyti
Labai reikia bulvių tarkavimo ir daržovių pjaustymo mechanizmo, gal geriau tokio atskirai ieškoti, ne kombaino?
Atsakyti
O šita gal turi pjaustyklę?
Atsakyti
QUOTE(Pakrantė @ 2013 09 11, 23:38)
Labai reikia bulvių tarkavimo ir daržovių pjaustymo mechanizmo, gal geriau tokio atskirai ieškoti, ne kombaino?


yra mažas kombainiukas Philips HR7605 arba didesnis HR7628, tuose tikrai galima bulves tarkuoti, turbūt yra ir daugiau
Atsakyti
Vakar Maximoje mačiau Philips HR7605, o šiandien pramoninėms prekėms (buitinė technika pagal sarašą įeina) turėtų taikyti 30 % bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu Philips HR 7775/00.Naudojuosi jau keturis metus ir esu labai patenkinta. Daug funkcijų, turi net bulvių tarkavimo peilius, tad galima dažnai gaminti cepelinus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cynthia. @ 2013 09 13, 13:58)
Turiu Philips HR 7775/00.Naudojuosi jau keturis metus ir esu labai patenkinta. Daug funkcijų, turi net bulvių tarkavimo peilius, tad galima dažnai gaminti cepelinus biggrin.gif


Kaip smagu tokius komentarus skaityti smile.gif

Dažnai naudojate? Ar teko kietesnes (koldūnų, ežiukų, picos) tešlas minkyti su plastikiniu priedu?

Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 09 13, 14:25)
Kaip smagu tokius komentarus skaityti  smile.gif

Dažnai naudojate? Ar teko kietesnes (koldūnų, ežiukų, picos) tešlas minkyti su plastikiniu priedu?

nupirktas vakar hr 7770. Ieskau informacijos apie kainas Lietuvoj, nu ner...Lenkijoj palikau 299 zl, manau, puse velnio..
Atsakyti