Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai siuvančioms

Pagalba ir patarimai
Papildyta:
Laba diena,
Nerandu pagalbos temutės, o taip prireikė..... Prašau patarti, kaip yra siuvamos tokios kišenės:.
Tiesą sakant praverstų ir visos suknelės konstravimo patarimai. Jei teisingai suprantu tai yra reglano rankovytės, išvien kirptas paaukštintas kakliukas, audinys turbūt įstrižas, lengvai platėja į apačią...... Ar klystu?

My Webpage
Papildyta:
Beja, o koks turėtų būti audinys: trikotažas, vilna....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lian_a: 09 rugsėjo 2013 - 21:10
Sveika, gal iseis paaiskinti. Issikerpti apskritimus kisenems, po to issikerpi juostele kokiu 4 cm plocio (kad graziau laikytusi, pasiklijuok ja flizelinu), tada graziai prisiuni prie apskritimo ir ilenki i vidu, o prie tos prisiutos juosteles ( ji reikalinga, kad kisenes krastas butu grazesnis) gali siuti ikiseni koki nori - tokio pat audinio toj vietoj, kur matosi lauke, ir toliau jau deti pamusala.
Atsakyti


O aš įsivaizdavau kažkaip kitaip. Išsikerpi apskritimą. Tik koks galėtų būti skersmuo? Kad nebūtų per daug, bet ir rankai patogu būtų. Tada išsikerpi tokį ovalą. Jis daug didesnis už skylę. Tas ovalas kartu ir kišenės maišelis. Kraštus paklijuoji, apsiuvi, išverti. Tada aplygini kad viršuje būtų kokie 2-3 cm, o apačioje normali kišenė. Tada iškerpi tokį patį kitą gabalą, dedi ir apsiuvi, kad išeitų kišenė.
Tik va klausimas, koks turėtų būti suknelės audinys? Niekaip nesugalvoju....
Atsakyti
Sveikos, gal papatartumėte, kaip gražiai pasilenkti odinį sijoną? Man reikia jį patrumpinti šiek tiek. Pagal tai, kaip yra dabar, matau kad kraštas buvo nukirptas ir priklijuotas su klijais. Gal rekomenduosit kokius klijus geriausiai naudoti,kad gražiai priliptų ir neatsiklijuotų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*liu @ 2013 10 07, 18:26)
Sveikos, gal papatartumėte, kaip gražiai pasilenkti odinį sijoną? Man reikia jį patrumpinti šiek tiek. Pagal tai, kaip yra dabar, matau kad kraštas buvo nukirptas ir priklijuotas su klijais. Gal rekomenduosit kokius klijus geriausiai naudoti,kad gražiai priliptų ir neatsiklijuotų? 4u.gif

Sveika, dirbant su oda geriausi klijai- lipalas. Išbandyta nekart ax.gif
Atsakyti
Patarkit, kaip susiuti gražiai, yra iširusi striukės pažastis, nėra prairęs pamušalas, kaip susiuti su mašina, ką reikia ardyti.
Atsakyti
Sveikos merginos biggrin.gif
noriu pasiklaust kuo patartumėte pašiltinti žieminį vilnonį paltuką? g.gif Rusų forumuose skaičiau, akd yra kažkoks super mega geras vokiškas pašiltinima,s kuris primena sinteponą, bet ne taip pučiasi ir kokybe 100 kartų geresnis bei šiltesnis smile.gif mūsų kraštuose kažkas pan. yra? smile.gif o tiksliau ar Vilniuj yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2013 10 15, 13:37)
Patarkit, kaip susiuti gražiai, yra iširusi striukės pažastis, nėra prairęs pamušalas, kaip susiuti su mašina, ką reikia ardyti.

Reikės vistiek praardyti pamušalą rankovėje. Išverti striukę pamušalu į viršų ir susirandi tą vietą rankovės pamušale, kuri buvo palikta striukės išvertimui ir dabar užsiūta iš viršaus. Prasiardai,susirandi prairusią striukės pažasties siūlę, susiuvi su mašina, vėliau sutvarkai prasiardytą rankovės pamušalą.
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juramaria: 19 spalio 2013 - 11:30
Laba diena,
nežinau, kurioje temoje paklausti reikėtų, tad nusprendžiau klausti čia.

Kokio ilgio turi būti palto rankovės? Gal yra kažkokie standartai?
Ačiū.
Atsakyti
Aš ne profesionali siuvėja, bet nemanau, jog yra standartai. Aš, pav. mėgstu ilgesnes bet kokių drabužių rankoves, tai kai tik yra proga, su tokiomis stengiuosi siūtis/pirktis. Dėl to ir siuvimas patinka, kad pagal save galiu darytis. Kažkokioj siuvimo knygoj esu mačiusi rekomedaciją daryti iki to "nykščio išsišakojimo" (nežinau ar suprantamai surašiau blush2.gif ). Bet realybėj kiek esu su profesionaliom siuvėjoms kalbėjus ir pati darius - pagal nešiotojo norą viskas smile.gif Gal profesionalės kažką tiksliau pasakys blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos, norejau paklausti gal kuri mokate siuti skrybeles?gal galetumete paaiskinti nuo ko pradeti?kokias medziagas naudoti?labai noreciau ismokti jas siuti smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif Esu pradžiamokslė siūvėja biggrin.gif ir ieškau adatų siuvimo masinai. Modelis Brother NV 30. Gal zinote kokio modelio reikia ieskoti ir kur ju rasti smile.gif BUsiu dekinga uz atsakyma smile.gif ir siaip gal koki gera puslapi zinote kur ju detaliu rasti su siulais visokiais ir pan smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolantaMink: 14 lapkričio 2013 - 10:16