Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai siuvančioms

Gal kuri pagelbèsit nesuprantu kodél man vis taip darosi user posted image ? Mašina janome
Atsakyti
Man taip irgi kartais nutinka... Padeda pravalymas ir sutepimas. visko apacioje - kur salmelis ir rite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2014 02 05, 22:02)
Man taip irgi kartais nutinka... Padeda pravalymas ir sutepimas. visko apacioje - kur salmelis ir rite smile.gif

Aga dèkui viska jau pravalius,o pasirodo itempima pareguliuot reikèjo wink.gif dabar jau miela malonu kaip per sviesta tfu tfu tfu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bombibom @ 2014 01 31, 06:27)
Tai zodziu yra audiniai ir yra trikotazas? smile.gif
Kai plona medziaga tai istempus matosi oro tarpeliai, tai suprantu ten trikotazas, bet jeu medziaga storesne tai sunku suprasti kas yra trikotazas, kas yra audinys man smile.gif

va dar toks lengvas paaiškinimas šovė galvon - trikotažas taip, jis megztas , "apatinis " plonyčiais siūliukais , storesnis - dvigubais , trigubais, penkiagubais...., o audinys - " supintas" kaip krepšelių vytelės tik viena prie vienos prigludusios gijos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal pasidalintumet kaip apdorojat saules sijono apacia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Popsi: 04 kovo 2014 - 16:34
QUOTE(Popsi @ 2014 03 04, 17:34)
Sveikos, gal pasidalintumet kaip apdorojat saules sijono apacia?  g.gif


Rusiškai skaitote? čia yra aprašas apačioje http://fashionstylis...yu-yubku-solnce

o čia paveiksliukas gal kiek pagelbės: http://navse-100.ru/...1540_kopiya.jpg

Aš savamokslė, tai man paaiškint tiesiog trūksta žodžių doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus_laike: 04 kovo 2014 - 20:59
Ieskosiu vertejo ax.gif smile.gif aciu
Atsakyti
Sveikos, atleiskite jei ne į temą, bet gal galėtų kas patarti, gal žinote, kokiais klijais geriausia klijuoti medžiagą prie metalo, noriu pasisiūti ale delninukę ir galvoju kokiais klijais priklijuoti prie metalinės rankenos smile.gif?
Atsakyti
Sveikos, kaip apykaklę reikia siūti, kad ji nesiraitotų?
Atsakyti
KAD APYKAKLE NESIRAITOTU,APATINE DALI REIKIA CIUT MAZESNE ISIKIRPT,KAD ISVERTUS,TEMPIMAS BUTU I APATINE DALI,VIRSUTINE TARSI APGLEBIA APATINE,JEI SUPRASI APIE KA KALBA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edwinake @ 2014 04 09, 08:00)
KAD APYKAKLE NESIRAITOTU,APATINE DALI REIKIA CIUT MAZESNE ISIKIRPT,KAD ISVERTUS,TEMPIMAS BUTU I APATINE DALI,VIRSUTINE TARSI APGLEBIA APATINE,JEI SUPRASI APIE KA KALBA 4u.gif

Ačiū, Supratau 4u.gif aš buvau tą pačią medžiagą lenkus, dėl to ir raukėsi. Nepagalvojau, kad atskirai reikia uždengti doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas is siuvanciu trikotaza galetu patarti?
Noriu pasiuti trikotazine suknute tokio principo kaip nuotraukoj:

user posted image

Kai siuvu is paprasto audinio viskas ok, persiunu sijono virsu pora siuliu su dideliu dygsniu ir suraukiu tolygiai, o tada jau tvirtinu prie virsaus.

O ka daryti su trikotazu?
Juk nuo persiuvimo paprastu dygsniu ta siule praras elastinguma ir tampruma. O be to kaip, kad neissitemptu juosmuo nuo sijono platumo? gal turit koki patarima ar pamastyma kaip darytumet? 4u.gif
Atsakyti