Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų šiltinimas, kiti šildymo būdai

Mes darėm Remkos siūlytą variantą( aš pati su vyru smile.gif ).Viską išsiaiškinom ir pasidarėm.Juokai rolleyes.gif Iš pradžių galvojom ,kad kambarys labai sumažės,bet negaliu pasakyt ,kad iš tikrųjų taip nutiko ,nes nėra jau taip pastebima.Jei nenorit dėt vatos,tai galit tiesiog klijuot gipso kartono plokštes prie sienos(yra spec.klijai kaip cementas),tada kambarys nesumažėja,bt ir nėra taip šilta.Mes vieną kambarį darėm taip ,o kitą jau normaliai šiltinom.Man labiau patinka ta karkasinė sistema,siena tikrai šilta,vadinasi,ir kambarys šiltesnis. biggrin.gif
Atsakyti
na nezinau, gal priklauso nuo kambario ploto, nes grubiai paskaiciavus jeitaip sildai dvi sienas (ka dazniausiai ir tenka daryti kampiniame bute) tuomet mazdaug 12 m2 kambario plotas sumazeja apytiksliai 0,5 m2. Mano akimis tai jau daug.
Atsakyti
as pasidariau dar paprastesni varianta, saltaja siena apklijavau putu polistirolu, o ant virsaus tapetais. aisku butu buve geriau nutinkuoti, bet cia jau darbelis ne mano 'nagingom' rankom. Polistirolo storis tik 2 cm., o silta net ranka pridejus, nesijaucia jokio kambario sumazejimo. Tik zinoma nuo vaiko siena reikia pasaugoti, nes ji minksta, bes piestuku ir skyle, siulau tinkuoti ir dazyti pav. irgi labai grazu..
Atsakyti
QUOTE (Foxenas @ 2004 09 15, 00:26)
na nezinau, gal priklauso nuo kambario ploto, nes grubiai paskaiciavus jeitaip sildai dvi sienas (ka dazniausiai ir tenka daryti kampiniame bute) tuomet mazdaug 12 m2 kambario plotas sumazeja apytiksliai 0,5 m2. Mano akimis tai jau daug.

Matai ,jei nenori ,kad erdvė sumažėtų yra vienintelis variantas-šiltinti sienas iš išores.Bet kai gyveni nemažam name ir laukinė siena tik kelių butų problema,ne visada tas variantas tinka.Taigi renkiesi arba šilumą,arba erdvę smile.gif
Atsakyti
.......nemanau,kad tie keli centimetrai labai sumazino kambari,bet silciau tai faktas! thumbup.gif
Atsakyti
Mes taip pat gyvenam kampiniam bute daugiabuty. Budavo ziauriai ziema salta...kaip saldytuve wink.gif Pro langus vejai pucia, tai dar teko plastikinius langus isidet.
Pasidarem lygiai taip pat, kaip remka isdeste. thumbup.gif

Efektas tikrai jauciasi! thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Ir mes Remkos varianta pasirinke. Priekaistu nera, erdves sumazejimas nepastebimas. Bet cia viename kalmaryje. O kitame tai atlikti neimanoma, man spinta yra nuo laukines sienos iki pat kambario duru, o jei sumazes, tai neatsidarys durys. Va ir salame... miegamajame laugh.gif
O su polistirolu nemanau, kad gerai. atsiremsi stipriau ir liks duobe...
Atsakyti
Jei iš bėdos kas nors sugalvotumėt naudoti putų politerolą šiltinimui iš vidaus doh.gif , reiktų kokiais nors chemikalais tą sieną paruošti, kad pelėsis nepradėtų tarp putų polisterojo ir sienos kauptis. Nes kai siena šalta ant jos linkusi iškristi kambario drėgmė, o priklijuotas putų polisterolas labai trukdo tai drėgmei nudžiūti. Ant nuolat drėgnos sienos labai pamėgsta veistis pelėsis.
Atsakyti
.....o kaip zinome - pelesiai labai kenkia sveikatai,gali prasidet visokios alergijos laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 16 rugsėjo 2004 - 11:40
nedreksta pas mane sienos tai ir problemu nekilo del pelesiu, del minkstumo taip, bet ta siena tokia neramstoma, nelieciama, nera reikalo apie ja daug trainiotis.
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 09 16, 11:41)
.....o kaip zinome - pelesiai labai kenkia sveikatai,gali prasidet visokios alergijos laugh.gif

nu dėl alergijų teiraukitės medikų, o dvokia tai bjauriai mad.gif
Teko viską lupti sad.gif
Atsakyti
Jau nusipirkom "Parok" ir gipso-kartono plokštes. Reiks mažint kambarėlį, nes šalti jau nebesinori.
Atsakyti