Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Sandraxa @ 2013 09 13, 17:24)
kaip su rugpjucio 30d nupirktais carters?  rolleyes.gif ne saskaitu negaunu.... smile.gif

jus pasiuskit i meila i tapati meila kur nupirkta gavot, paziuresim

zuika jusu prekes issiustos na turi but bet ne sios sav o kitos-dezese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 13, 16:15)
:

Loxxy    as asmeniskai niekada nesuprasiu zmoniu, kurie sako, kad  nebepatraukli  kita sirdies pusele - nes ji priaugo svorio  schmoll.gif 


Aš irgi nesuprasiu schmoll.gif
Nepatrauklus žmogus tampa tikrai ne nuo priaugtų kilogramų. Bet būna gyvenime situacijų, kai artimas ir mylėtas žmogus, deja tampa nepatrauklus. O po to pradeda kliūti ir jo kilogramai cool.gif
Ir nors nelaikau savo vyro nepatraukliu, bet jo kūno masės virsmą pastebiu blush2.gif

O dar tikiu, kad ištekėti 18 ir 30 visai ne tas pats. 18 tu myli visus ir visokius. 30 žinai kaip gera ir patogu prie nieko nesiderinti mirksiukas.gif Nuo skirtingų startų pradėjus ir vertinimas skirtingas cool.gif
Atsakyti
Ingakalni , aš neseniai pas jus užklydau , bet tokio nuoširdumo temos wub.gif neteko dar skaityti wub.gif
Š iaip , tai matematika jums ir negali sektis mirksiukas.gif poetiška jūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ersketroze @ 2013 09 13, 15:56)
merginos, o kada siunta laivu atkeliaus gal jau matyt? smile.gif


dar negalime pasakyti kada laivas atkeliauja 4u.gif
QUOTE(Loxxy @ 2013 09 13, 17:28)

Nepatrauklus žmogus tampa tikrai ne nuo priaugtų kilogramų.  Bet būna gyvenime situacijų, kai artimas ir mylėtas žmogus, deja tampa nepatrauklus. O po to pradeda kliūti ir jo kilogramai  cool.gif
Ir nors nelaikau savo vyro nepatraukliu, bet jo kūno masės virsmą pastebiu  blush2.gif

O dar tikiu, kad ištekėti 18 ir 30 visai ne tas pats. 18 tu myli visus ir visokius.

3 - 30 žinai kaip gera ir patogu prie nieko nesiderinti  mirksiukas.gif Nuo skirtingų startų pradėjus ir vertinimas skirtingas  cool.gif

1. va nuo to reik pradeti kalbeti, kai atsitinka negeru dalyku,kai prikakoja dusion tada pradedi pielinti, viska matyti ir viskas nebepatinka.


18 myli visus? nzn ant kiek reik buti vaikystej nuskriaustam kad meile jaustum ( o gal jos ieksotum bet kurio glebyje?) bet kam kas nors kiek panasus i vyriska lyti lotuliukas.gif
prie manes 18likines neprieidavo tas kas man nepatinka, o patiko tada tik tam tikri, tikejau kad mano vyras bus aukstas, raumeningas, panaus i Roky bambooo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o netycia visai viskas pasikeite ir ne kiek nesigailiu kad mano vyras ne Rembo ar Rokis lotuliukas.gif

o del3io punkto, negaliu sakyt nes 30 man dar nera, bet man patinka prisiderinti - vienam prie kito, o ne vienam prie kazko trintis..
man patinka ieskoti kompromisu ir zinojau kad negyvensiu susimetus smutkiu nes jis pasiule, as sutikau - ne tode,l kad durna-jauna, - o todel kad tikejau - noriu buti sito zmogaus gyvenimo pakeleive, plaukti viena valtele susisegus vienu saugos dirzu ziurint i viena saule, o ne kiekvienas sau tik bendroj valty mirksiukas.gif
kol kas kiek matau klaidos nera, auga du vaikai, isbuvom ir dar manau isbusim ne viena 10meti kartu. tad startas ar ankstyvas ar velynas ne rodiklis.

Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 13, 18:27)
jus pasiuskit i meila  i tapati meila kur nupirkta gavot, paziuresim



parasiau i Jusu AZ smile.gif
Atsakyti


Sveiki biggrin.gif

Atsidarau tema, skaitau ir nesuprantu ar savojon pataikius busiu lotuliukas.gif


Su 13-ta diena Jus visus ir visas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2013 09 13, 17:31)
Ingakalni , aš neseniai pas jus užklydau , bet tokio nuoširdumo temos  wub.gif  neteko dar skaityti  wub.gif
Š iaip , tai matematika jums ir negali sektis  mirksiukas.gif poetiška jūs  wub.gif


smagu kad uzsukote, kvieciame jungtis, mes cia apie viska nuo vaiku kakuciu iki sirdies kerteliu ir planu gaudymui grozybiu, parfumerijos bei farmacijos itraukiant dietas tema biggrin.gif

perkam, plepam,sprendziam matematika blush2.gif ir t.t.

o i tema prekiu, zibute as jum i meiliuka pasiunciau, uzklausima ar nematete 4u.gif

QUOTE(Sandraxa @ 2013 09 13, 17:42)
parasiau i Jusu AZ smile.gif

as per az negaliu jusu uzsakymo patikrinti, prasau i ta meiliuka atrasykite na pastuku 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2013 09 13, 17:46)
Sveiki  biggrin.gif

Atsidarau tema, skaitau ir nesuprantu ar savojon pataikius busiu  lotuliukas.gif
Su 13-ta diena Jus visus ir visas  4u.gif

Liuks diena. Kase laimejom. Mano vaikui 2metai ir 9 men suejo lotuliukas.gif tik amerikonai nuolAidu pagailejo ir jcrew nepapilde lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2013 09 13, 17:51)
Liuks diena. Kase laimejom. Mano vaikui 2metai ir 9 men suejo lotuliukas.gif  tik amerikonai nuolAidu pagailejo ir jcrew nepapilde  lotuliukas.gif

o ka taip medziojate?
jus neapsikraukit, ka reik sudekit man as pagausiu, jcrew siandien cirkus dare ryte ateinu, prisiusta uzsakymu, masciau kad kazkas negerai.. o ziuriu- rimtai papildyta prekiu po nakties, supirkau, nebeliko ka temon nesti rodyti..

paskui papilde 11val vel.. o paskui jau oficialiai kas liko.

kas buvo sudeta man laukimui nuorodese viska sutvarkiau smile.gif

ne visom buvo bet kam buvo tam.

tureciau jusu pageidavima spalvu dyziu kaina bei su kokiu koduku tinka - jei butu preke buciau papirkus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ersketroze @ 2013 09 13, 15:56)
merginos, o kada siunta laivu atkeliaus gal jau matyt? smile.gif


siais metais, pranesim i emeilus 4u.gif

QUOTE(Loxxy @ 2013 09 13, 16:09)
Alus, čipsai, sofkė, teliko pultelis. Svarbu daug vaikščiot neleisti, karbonadus tiesiai prie teliko pristatyti  biggrin.gif
O jei rimtai, laikas daugeliu atveju prilipdo. Net ir pati greičiausia medžiagų apykaita su laiku lėtėja.

Aš matyt mažiau nei Ingakalnis savo vyrą myliu, nes jo priaugtus 30 matau  unsure.gif Ypač kai aš 50 kg netraukiu, o jis jau trečia 50 pradeda skaičiuoti  doh.gif Matyt gausiu vytis  cool.gif


jei su sveikata atsiranda problemu, taip nutinka. Bet buna tinginiuko liga, tai tie +kg nekviesti ateina biggrin.gif

Man grazu kai vyras "apvalus", o moteris liekna. 4u.gif

Atkeliaus dezutes, jei kas veluojate moketi, rasykite kuris bankas kad galeciau patikrinti. nes su zodeliu apmoekta as per 8 saskaitas negaliu ieskoti tuoj pat. ACIU 4u.gif



Inguko savaitgali nebus, ir as noreciau pailseti. Skubiu pirkimu nedarysim. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 13 rugsėjo 2013 - 16:58
Laureta, as jums laiska del laukiamos saskaitos parasiau, kai turesit laiko zvilgtelkit smile.gif
gal ryt ir daugiau skaiciuku sulauksim? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2013 09 13, 17:51)
Liuks diena. Kase laimejom. Mano vaikui 2metai ir 9 men suejo lotuliukas.gif  tik amerikonai nuolAidu pagailejo ir jcrew nepapilde  lotuliukas.gif


Kad daugiau tokiu 13-u dienu per metus 4u.gif

QUOTE(Evameda1 @ 2013 09 13, 17:55)
Laureta, as jums laiska del laukiamos saskaitos parasiau, kai turesit laiko zvilgtelkit smile.gif
gal ryt ir daugiau skaiciuku sulauksim? 4u.gif


dar ne visus laiskiukus atsakiau, butinai atsakysiu. Bus siandien skaiciuku 4u.gif
Atsakyti