Įkraunama...
Įkraunama...

Vytinta jautiena

Sveiki, noreciau paklaust gal kas zino kaip vytinti jautiena (tiksliau jautienos lazdeles)? Per miesto svente pardavinejo sprindzio ilgio ir mazojo pirsto plocio vytintos jautienos lazdeles. Nusipirkau 100g. Man ir visiem pazystamiem labai patiko. Ta firma i musu miesteli atvaziuoja tik per miesto svente. Tai noreciau paklausti ar kas zino kaip pasigaminti tokiu vytintu jautienos lazdeliu.
P.S. lazdelese jautiesi siek tiek riebumo ir jos buvo surios(bet ne labai daug). Ir ju galuose maciau skylutes tai reiskia kad jos buvo pakabintos ant kokios nors virvutes. Man svarbiausia suzinoti koks turi buti sudymo procesas (kad nesugestu ir turetu suru skoni) kiek laiko dziovinti as issiaiskinciau kas diena patikrinant.
Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mesa42 @ 2013 09 11, 17:10)
Sveiki, noreciau paklaust gal kas zino kaip vytinti jautiena (tiksliau jautienos lazdeles)? Per miesto svente pardavinejo sprindzio ilgio ir mazojo pirsto plocio vytintos jautienos lazdeles. Nusipirkau 100g. Man ir visiem pazystamiem labai patiko. Ta firma i musu miesteli atvaziuoja tik per miesto svente. Tai noreciau paklausti ar kas zino kaip pasigaminti tokiu vytintu jautienos lazdeliu.
P.S. lazdelese jautiesi siek tiek riebumo ir jos buvo surios(bet ne labai daug). Ir ju galuose maciau skylutes tai reiskia kad jos buvo pakabintos ant kokios nors virvutes. Man svarbiausia suzinoti koks turi buti sudymo procesas (kad nesugestu ir turetu suru skoni) kiek laiko dziovinti as issiaiskinciau kas diena patikrinant.
Aciu.  smile.gif

Supjaustyti jautiena atraizom isilgai. Pasudyti su druska, cesnaku, pipirais, bet druskos turi buti soooociai, t.y. ne kaip saslykams kad mesa marinuojama, bet druskos turi buti saujom. Apvoliojama tos jautienos atraizeles ir paliekamos parai kokiai. Po paros patikrinam galiuka koki prapjovus, ar druskos pakanka, ar ne. Jei nepakanka-dar palaikom puse dienos ar diena, jei pakanka, nuimam, nusluostom druska, veriam virvele per mesa arba su virvele ja papanciojam ir kabinam sausoje, vesioje, vedinamoje vietoje dviem savaitem ar net menesiui. drinks_cheers.gif Svarbu, kad nepelytu(rusys netiks), kad karsta nebutu(balkonas netiks).
Atsakyti