Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 21 tema

QUOTE(cibulis @ 2013 12 17, 00:08)


Žodžiu, niekaip neapsisprendžiu dėl šildymo sistemos.

Zodziu pasistatyk kkg katila ir bus garantuota g.gif .ir tai gali koks skivas nuluzti,uzsikirsti ,nu gal dar dujos garantuotai duos teigiamus lukescius smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2013 12 16, 22:18)
Zodziu pasistatyk kkg katila ir bus garantuota  g.gif .ir tai gali koks skivas nuluzti,uzsikirsti ,nu gal dar dujos garantuotai duos teigiamus lukescius smile.gif  blush2.gif

Tu ne krūtas. Tu super krūtas. Tavęs žmogiškai klausiu, o tu pi----si smegenis. Palengvėjo išsivėmus. Visą forumą terši savo mėšlinais batais.
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2013 12 16, 21:27)
As prisiklauses + - neberadau jokiu kalkinio pliusu apart kainos. Dar pliusas gipsinio jog jis maisuose. Mano atveju i antra a suejo beveik 80 maisu po 30kg, tiekpat reikia pirmam aukstui. Isivaizduoju toki kieki nesiot kibirais per duris ir dar maisyt rankomis su cementu..


Aš antrą namą tinkuočiau kalkiniu. Dabartiniame name ištinkuota knauf gipsiniu, o vonios bei tambūras kalkiniu. Jei meistrai ne kreivarankiai, tai ir kalkinį gražiai pritrina. Gipsinis paviršius tikrai lygesnis, bet žyyymiai labiau pažeidžiamas smūgiams. Silpnas stuketelėjimas ir gipsiniam tinke bus skyle (savo kailiu patyriau), o kalkiam jau rimtesnio stuketelėjimo reikia, kad duobė liktų tinke. O glaistyt reikia tiek tą tiek tą. Visumoj tinkavimo + glaistymo kaina gaunasi ta pati tiek kalkinio tiek gipsinio, nes kalkiniui sueis daugiau glaisto.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 12 16, 23:55)
10kW aš net nepradėsiu blush2.gif  nebepilsiu daugiau druskos biggrin.gif



Gal ne per žš, bet per Paul ar kitą Feisto "pateptą" kontorą, už kokius tai kuklius 10-15tLt doh.gif

Na gal del tu 10kW netaip ir jau ir baisu .Investicija nera didele ,isnaudos naktine energija ir manau visks bus puiku .

Suprantu del patepimo ,bet kaip naturoje prie aukstesniu kaip 0 l.C. isgauti tokius deklaruojamus n.k.,kam pudrina zmonem smegenis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2013 12 17, 00:30)
Tavęs žmogiškai klausiu, o tu pi----si smegenis.

Taigi tie klausimai simtus kartu isdiskutuoti forume o tu vis klausi ir klausi kaip kodelciukas doh.gif 4u.gif juk sprendima daryti reikia tau o ne mums drinks_cheers.gif
Suprasciau jei tai klaustu naujokas ,bet kai sitiek metu skaitai foruma ir .ai....
sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 16 gruodžio 2013 - 22:53
QUOTE(korida @ 2013 12 16, 23:46)
Na gal del tu 10kW netaip ir jau ir baisu .Investicija nera didele ,isnaudos naktine energija ir manau visks bus puiku .
 
Suprantu del patepimo ,bet kaip naturoje prie aukstesniu kaip 0 l.C. isgauti tokius deklaruojamus n.k.,kam pudrina zmonem smegenis  doh.gif
Papildyta:

Taigi tie klausimai simtus kartu isdiskutuoti forume o tu vis klausi ir klausi kaip kodelciukas  doh.gif  4u.gif juk sprendima daryti reikia tau o ne mums  drinks_cheers.gif  sekmes

Esme ne 10kW, su kuriais tragedijos nera. Esme supratime, kad tikrai sandarus ir siltas namas reikalauja labai mazai kwh. As zinojau, kad kol kiekvienas pats nepabandys - nepatikes. Va Mintas jau praregejo smile.gif kas sekantis? smile.gif

Manau protingesnis kelias investuoti i pigu ŠS ir truputi sutaupyti namo nuostoliu minimizavimui, neimt i galva keleto papildomu kWh/m2a kuriu isvengti yra pakankamai brangu, bet instaliuoti ne brangu siurbli. Paties atvejis manau tik patvirtina mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 12 17, 00:48)
Manau protingesnis kelias investuoti i pigu ŠS ir truputi sutaupyti namo nuostoliu minimizavimui, neimt i galva keleto papildomu kWh/m2a kuriu isvengti yra pakankamai brangu, bet instaliuoti ne brangu siurbli. Paties atvejis manau tik patvirtina mano nuomone.

Sita logika ir vadovavausi renkantis sildymo buda .
O siaip mano tikslas pasiektas biggrin.gif gal kiti besiblaskantys tame tarpe ir cibulis atsibus, pakratys smegenis ir ras tiesos tavo zodziuose ir sildymo pasirinkimo sprendime .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 16 gruodžio 2013 - 23:31
QUOTE(Vilienė @ 2013 12 16, 21:55)
"Protingas mokosi iš svetimų klaidų..." biggrin.gif


Genijai mokos iš svetimų, didžioji dauguma iš savų, taip kad aš prie standartinių smile.gif

QUOTE
apie 10kW aš net nepradėsiu blush2.gif  nebepilsiu daugiau druskos biggrin.gif


O ką, vandenį juk reikės šildyti biggrin.gif . Pas mane namas dar nebaigtas šiltinti hihihi.gif Nespėjau iki šalčių verysad.gif

QUOTE
O dar gręsia vasaris: už lango -15C, saulė spigina ir namų šildyt nichera nereikia biggrin.gif  kaip tau perspektyvos?


Čia tiems, pas ką saulės kolektoriai. Mano GNP saulės tik pusę įleis.

QUOTE
Už tai net verta bus ir  drinks_cheers.gif


Tikėkimės drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2013 12 16, 21:55)
nupirkto ir atsisiusto Galan uz 1T.  smile.gif su normalia valdymo sistema.


O kuo paprasti tenai už 100-200 Lt prastesni blink.gif ?
Dizainas prastesnis?
Automatiką tai bet kokią galima pajungti.

Papildyta:
QUOTE(Vilienė @ 2013 12 16, 22:06)
Tie Galan ir pan. joniniai man kvepia dar vienu lochatronu doh.gif Kaip ŠS iš 1kWh išspaudžia 2-6kWh šilumos paaiškinaKarnoto ciklas. Bet kaip joninis iš 1kWh pagamina 1,3kWh šilumos aš nesuprantu blink.gif  latviai gamina ir tipo visai europai pardavinėja, mačiau sertifikatą, kur angliškai išaiškintas COP ~1,27 ar kažkas panašaus. Dar vienas dyvas ala rubisoliaus stebūklingos imfra red panelės???


Na dėl infros, aš dar randu pagrindo tikėti, bet dėl joninių g.gif Nu nei pro kur iš jų ekonomijos nematau. Nu tipo standartinių elektrinių katilų atveju, ten kalkės ant tenų šilumos nepraleidžia, bet iš kur tiek kalkių uždaroje sistemoje g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(budvykis @ 2013 12 16, 22:33)
Aš antrą namą tinkuočiau kalkiniu. Dabartiniame name ištinkuota knauf gipsiniu, o vonios bei tambūras kalkiniu. Jei meistrai ne kreivarankiai, tai ir kalkinį gražiai pritrina. Gipsinis paviršius tikrai lygesnis, bet žyyymiai labiau pažeidžiamas smūgiams. Silpnas stuketelėjimas ir gipsiniam tinke bus skyle (savo kailiu patyriau), o kalkiam jau rimtesnio stuketelėjimo reikia, kad duobė liktų tinke. O glaistyt reikia tiek tą tiek tą. Visumoj tinkavimo + glaistymo kaina gaunasi ta pati tiek kalkinio tiek gipsinio, nes kalkiniui sueis daugiau glaisto.


Pabandymui techninę patalpą patys paglaistėm. Glaistėm pirmą kartą gyvenime, o mano akimis pakankamai lygiai gavosi. Tikrai glaistysiu ir likusias sienas. Kai sienos lygiai kalkiniu tinku ištinkuotos, tai ir glaistyt daug nereikia. Kas ten sakė, kad gipsinį tinką mažiau glaistyti reikia?

Dėl kalkinio tvirtumo pritariu. Netyčia nukrito pertvarinis CW 5cm-3m profilis. Prakirto išdažytą ir nuglaistytą sieną iki tinko. Dažai ir gipsinis glaistas kaip per sviestą nurėžtas, o kalkinis tinkas atlaikė.

Dar vienas dalykas. Kai darbų vadovo klausiau, kokiu tinku tinkuoti, jis pažiūrėjo nesupratusiom akim į mane, tipo, kaip aš tokių dalykų galiu nežinoti, ir pasakė, "bet juk pas tave plytos, tau tik kalkiniu". Kodėl tik kalkiniu, jau neklausiau.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2013 12 17, 02:00)
Čia tiems, pas ką saulės kolektoriai. Mano GNP saulės tik pusę įleis.


Nesu tikras kad mano paketai daugiau nei pusę praleidžia, bet pietinių langų pagautas saulės kiekis yra keletą kartų didesnis nei kolektoriaus. Liūto dalis tenka langams, tai paaiškinama plotų skirtumu.
Atsakyti
Mano tinkuotojai tinkuoja su visais tinkais. Kalkiniu sako galima tinkuot irgi su masina tik jis turi buti maisuose ne is mazgo. Kalkinio trukumus ivardijo kad jo kietumas kartais ir minusas pvz su perfu pastrabuoji arba grezi su kalimu gali gabalas atsokt. Dziustant gali skilinet.

Del to kad uzkliusi tai jie sako gipsinis irgi yra kietas bent jau mp 75, uzkliuvus bus duobe kai kalkinis arba nieko arba isvis gabalas atsoks...



QUOTE(budvykis @ 2013 12 16, 22:33)
Aš antrą namą tinkuočiau kalkiniu. Dabartiniame name ištinkuota knauf gipsiniu, o vonios bei tambūras kalkiniu. Jei meistrai ne kreivarankiai, tai ir kalkinį gražiai pritrina. Gipsinis paviršius tikrai lygesnis, bet žyyymiai labiau pažeidžiamas smūgiams. Silpnas stuketelėjimas ir gipsiniam tinke bus skyle (savo kailiu patyriau), o kalkiam jau rimtesnio stuketelėjimo reikia, kad duobė liktų tinke. O glaistyt reikia tiek tą tiek tą. Visumoj tinkavimo + glaistymo kaina gaunasi ta pati tiek kalkinio tiek gipsinio, nes kalkiniui sueis daugiau glaisto.

Atsakyti
Gipsinio pliusa matau tik kad jis gaunamas lygesnis. Kalkini - min 3k. reikia glaistyt. Dar gal siltesnes sienos gipso.
Del atsokimo - tai tokiu atveju blogai uztinkuota (greit dziovinta ir pan).
Jei sienos lygios, visai gerai ir rotbandu "traukt", su ilga "reika" smile.gif Jei laidai netrukdo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti