Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę (4)

QUOTE(Ajste @ 2013 09 16, 02:12)
O aš dar pasiguosiu...


console.gif Varškele....
Nors darbas žmogų puošia, bet va duoną reik su meile kept biggrin.gif

QUOTE(viola78 @ 2013 09 16, 10:24)
turbūt kažkur užsimetė mano postas praeitoj temoj ax.gif tad kartojuosi smile.gif
galutinis virtuvės projektas


Bnadykit pasibraižyt su horizontaliom ax.gif
Dėl tekstūros, tai jaučiu nelabai kaip ten atrodys.... Durelės siauros, tekstūra gražiai nesueis g.gif
O kokia plokštė bendrai bus?
Dėl kaitlentės, tai aš be nuomonės...

QUOTE(Juodai @ 2013 09 16, 11:02)
Mes irgi buvom Ikea šeštadienį - man patiko  thumbup.gif

vis noriu aš jos kampą užpildyt  lotuliukas.gif


Oooo gražus stalas ir kėdės bigsmile.gif Tik ko taip mažai karališkos?
hihihi.gif Juokauju... Gražu 4u.gif
Ta karuselė 88cm, tai jaučiu spintelės minimus reikia 90cm, tai durelės po 30cm g.gif Netelpa biggrin.gif
Viskas, pamirštam tą mano kampą irnesakyk.gif Bus tuščias ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2013 09 16, 11:04)

Tai vat, tokie linksmumai ir pas mus. Pamažinsiu nuotraukytes, įdėsiu kliurkų iliustracijas smile.gif.


Jo, labai norisi pamatyt bigsmile.gif

Kas liečia stalviršio storį, tai kažkaip įsivaizdavau, kad "storina" tik patį priekį g.gif
Baldus automatiškai tada reikia daryt 2cm aukštesnius g.gif

Čia kažkaip parodyta lyg....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2013 09 16, 08:42)
komentuota tik apie orkaitę buvo su garų funkcija unsure.gif lyg ir unsure.gif sekiau temą mirksiukas.gif

O postas nr 568 netinka? Ten ne tik apie orkaitę ax.gif

QUOTE(Mindija @ 2013 09 16, 10:01)
console.gif Varškele....
Nors darbas žmogų puošia, bet va duoną reik su meile kept biggrin.gif
Kas liečia stalviršio storį, tai kažkaip įsivaizdavau, kad "storina" tik patį priekį g.gif
Baldus automatiškai tada reikia daryt 2cm aukštesnius g.gif

Čia kažkaip parodyta lyg....

Pati varškiausia lotuliukas.gif Nu bet gi reikia pasidalint info, tai pas likimo drauges ir atpėdinau, kad kitom taip nepridarytų (čia apsimetu, kad kitų labui info skleidžiu, o ne pabumbėjimo tikslais)... Dar ateisiu pasipasakot apie dažų skirtumus, tik rik pabaigt spintelių vidus ir lentynas nusidažyt, kad būtų teisingai suformuota nuomonė-palyginimas (dažų skirtų virtuvinėms spintelėms ir paprastų medžio dažų). Kai pagalvoju tiek įvairovės mūsų virtuvikėj, kad galiu blogus rašyt ligindama aibę smulkmenų bigsmile.gif

Reik su meile ir su protu, nes įsijautus kvietinį raugą užmaišiau su ruginiais miltais proporciju nepatikrinus, tai ilgai kilo duonelė mano doh.gif

Dėl stalviršio, tai aš įsivaizdavau, kad akmenį klijuoja (ar kitaip pritaiso) prie laminato ir kraštą užgražina kaip tuose paveiksliukuose, kad nesimatytų sudūrimų jei tokie yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 09 16, 12:37)
Pati varškiausia  lotuliukas.gif  Nu bet gi reikia pasidalint info, tai pas likimo drauges ir atpėdinau, kad kitom taip nepridarytų (čia apsimetu, kad kitų labui info skleidžiu, o ne pabumbėjimo tikslais)... Dar ateisiu pasipasakot apie dažų skirtumus, tik rik pabaigt spintelių vidus ir lentynas nusidažyt, kad būtų teisingai suformuota nuomonė-palyginimas (dažų skirtų virtuvinėms spintelėms ir paprastų medžio dažų). Kai pagalvoju tiek įvairovės mūsų virtuvikėj, kad galiu blogus rašyt ligindama aibę smulkmenų  bigsmile.gif

Reik su meile ir su protu, nes įsijautus kvietinį raugą užmaišiau su ruginiais miltais proporciju nepatikrinus, tai ilgai kilo duonelė mano  doh.gif

Dėl stalviršio, tai aš įsivaizdavau, kad akmenį klijuoja (ar kitaip pritaiso) prie laminato ir kraštą užgražina kaip tuose paveiksliukuose, kad nesimatytų sudūrimų jei tokie yra  g.gif


lotuliukas.gif Daba ne bjauri boba būsi, o varškė burbeklė biggrin.gif
Tai laukiam laukiam tų foto..... ax.gif Kiek galima laukt? Metus, du....bet ne šitiek unsure.gif

Net užuodžiu kaip kvepia ta duona... Jetau, kada ir aš vėl pradėsiu kept doh.gif

Bent ten iš kur aš turėjau imt granitą, tai sakė tikrai niekur jo neklijuoja. Užtai užsakėm 3cm storio g.gif Baldus irgi būtų darę 83cm+ palikę 3cm stalviršiui.
O vat tą akmens masę, tai klijuos, nes ten ta plonesnė kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 09 16, 12:01)
Kas liečia stalviršio storį, tai kažkaip įsivaizdavau, kad "storina" tik patį priekį g.gif
Čia kažkaip parodyta lyg....

jep, tik priekį storina, gal kaip netiksliai aprašiau doh.gif . Mano panašu kad Bevel Double - 1 pavyzdys, arba Round Double - paskutinis. O aš įsivaizdvau, kad storins kažkaip tai taip
user posted image

arba taip
user posted image

Viens akmenosius sakė, kad taip storina kvarcą...
Papildyta:
Vat dabar prikrausiu fotkių - nepykit blush2.gif ax.gif

Virtuvė su granito stalviršiu:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 16 rugsėjo 2013 - 12:31
QUOTE(Juodai @ 2013 09 16, 13:24)
jep, tik priekį storina, gal kaip netiksliai aprašiau doh.gif .


Jetau, aš išvis supratau, kad sujungė per vidurį viršaus stalviršio doh.gif

Nieko, tikrai tas sujungimas vazdo negadina mirksiukas.gif

TOBULA virtuvė wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 09 16, 13:35)
TOBULA virtuvė wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Oi, ačiū, Mindija 4u.gif. Fotkėse taip, viskas lyg gerai atrodo, ale kai matai visokius netikėtus dalykus, kad ir nematai, bet žinai, kad jie yra - bišk nervas ima doh.gif. Ale neilgai, tikiuosi, kol priprasiu ax.gif .
Va tie velnio sujungimai iš arčiau:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 09 16, 13:46)
Oi, ačiū, Mindija 4u.gif. Fotkėse taip, viskas lyg gerai atrodo, ale kai matai visokius netikėtus dalykus, kad ir nematai, bet žinai, kad jie yra - bišk nervas ima  doh.gif. Ale neilgai, tikiuosi, kol priprasiu  ax.gif .
Va tie velnio sujungimai iš arčiau:



Nieko baisaus, tik pamanyk keli netobulumai.... dėl to vaikų bus irnesakyk.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Nu negaliu, kaip gražu wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mindija: 16 rugsėjo 2013 - 12:55
O va ir stalas su viena kėde, nespėjom dar visų surinkti:
user posted image

user posted image

user posted image

Ne karališkas, ne hihihi.gif . Aš ten svaigau su tais karališkais, bet net vizualizacijoj buvau susikrovus panašias kėdes, ir stalą dar kiek kuklesnį. Bet ir šis visai padorus, nors turėjom abejoniu dėl jo. Bet sakom, jei dabar, atvažiavę su transportu, nenusipirksim stalo, tai kada paskui g.gif . O stalo verkiant reikėjo, nepatogu prie salos valgyti, kai neturi baro kėdžių. Reikėjo arba stalą, aba baro kėdes būtinai nusipirkt. Kadangi kėdžių nebuvo, tai pagrobėm šitą. Gerumas jo tame, kad jis pasididina iki 8-viečio - išsitraukia vienoj pusės kojos ir prisideda galas stalviršio. Tų pasididinančių stalų oi kaip nenorėjom, vis gąsdino ta per vidurį esanti stalvišių sujungimo linija. O šitas didinas kitokiu principu, dėl to linijos/trupinių kaupyklos nėra. Ilgai diskutavę su vyru, priėjom išvados, kad nesusimažinančio 8-viečio stalo mums nereikia - gaila užimamos erdvės dėl tų papildomų 2 vietų. Tad dabar turim aukso viduriuką - 6-vietį stalą, su galimybe padidinti iki 8-viečio, be sujungimo linijos, sutaupytą ervę bigsmile.gif
Papildyta:
Mindija, 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aišku, kad tie netobulumai tik iš pradžių - o paskui irnesakyk.gif - buvo-nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
O jei dar vietoj tų kotedžų jūra banguotų... wub.gif ... ups.... apie ką aš čia daba.... a..... labai geras tas stalas thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2013 09 16, 14:07)


Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 09 16, 12:01)
Bnadykit pasibraižyt su horizontaliom ax.gif
Dėl tekstūros, tai jaučiu nelabai kaip ten atrodys.... Durelės siauros, tekstūra gražiai nesueis g.gif
O kokia plokštė bendrai bus?

fasadinės plokštė bus Cleaf: kaip čia tik stalviršis ne tokios intensyvios struktūros ir fasadinės plokštės tekstūra bus orientuota ne horizontaliai, bet vertikaliai. mūsų stalviršis
user posted image

QUOTE(Ajste @ 2013 09 16, 12:37)
O postas nr 568 netinka? Ten ne tik apie orkaitę  ax.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif tai turbūt vienintelės žinutės ir neperskaičiau doh.gif po savaitgalio SM mane metė į vėlesnes žinutes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 09 13, 12:44)
Tai gal ne blogai, o negražiai? mirksiukas.gif Visgi galima optiškai sužaisti ir sumažinti viršų. Galiausiai ar turite pakankamai erdvės atsitraukti tokiu atstumu nuo tų spintelių, kad matytumėte tas visas prporcijas, dydžius ir t.t.? Čia kaip ir Juodai sako apie sulygiavimus - labiausiai matosi brėžiny, realybėj didžioji dauguma virtuvių yra per mažos, kad matyt visą vaizdą iš šono ir stebėti sulygiavimus. Dabar jau galiu iš patirties pasakyti, nes pas mane lygiuojasi gal dvi spinteles (viršus su apačia), tiek žinau, bet pamatyt reikėtų paspoksot į jas kurį laiką  doh.gif Kitaip tariant, planuodama stengiausi lygiuoti, o yra kaip yra ir nė kiek nekliūna  tongue.gif
Spintelių tikrai neskaldyčiau į dalis. Retai naudojami daiktai viršutinėse lentynose ir taip neklius už akių, nes jie per aukštai.
Jei nenorit plokščių su tekstūra į skirtingas puses, gal rinkitės vieną be tekstūros, pvz viršutines? Apačioj vertikalė, viršuj vientisa spalva ir optiškai nesipjauna.

erdvės tikrai ne kaip erdviame name, pas mane standartinis 1986m statybos butas, tad šiek tiek erdvės atsirado išgriovus dalį sienos, bet tas nesimetriškumas su apatinėmis nesimatytų manau, tuo labiau, kad kita lygiagreti siena nuo virtuvinio viso labo 2,2m, tai manau ir optinis žaismas čia ne visai aktualus g.gif optinei apgaulei galėčiau viršutinėms dėti horizontalią tekstūrą, bet kadangi ji šiek tiek iškili, bijau, kad nepasidaryčiau sau meškos paslaugos dėl valymo unsure.gif o skelti viršutines galima irgi tik vizualiai, realiai būtų ištisinės durys, bet baldininkai padarytų ala griovelį, lyg tai būtų dvi atskiros spintelės g.gif variantų yra, bet kai nemačius realiai, man sunku apsispręsti doh.gif
dar norėjau paklausti koks min turėtų durelių plotis kampinei spintelei? užtektų 25cm? realiai tai apie 35cm anga tik gautųsi ax.gif
Atsakyti
Juodai, man tai jusu virtuvej labiausiai patinka tas langas tarp spinteliu thumbup.gif
Ta stala irgi apziurejom, ir ciupinejom. Fainas wub.gif
Mes pirksim sviesaus medzio imitacijos, irgi labai noriu didinamo, nes didele seimyna, o dar kai suvaziuoja tevai drinks_cheers.gif
Atsakyti