Įkraunama...
Įkraunama...

Klasės vadovės

QUOTE(Leticija @ 2013 10 14, 19:39)
Gal kas nors darete rengini "As jau penktokas"? Gal galetumete pasidalinti savo mintimis?



a duosiu vat kaip tik trečiadienį anketą apie adapticiją- kaip sekas penktoje klasėje, kokie dalykai sunkiausi, kas patinka, kas nepatinka ir pan....


o šiaip dar pries dekretą turėjome mokykloje įdomią tradiciją - penktokai meta baltą pirštinę dvyliktokams ir būna renginys, kurio metu dvyliktokai kovoja prieš penktokus.... pamenu tokią kovą rengėme vasario 16 d proga....
Atsakyti
laba
gal kas turit minciu kaip galima butu didele gele pasidaryti idomiau?
Atsakyti
Ziurint kam ta gele bus panaudota (rasymui, dekorui...) ir kokio didumo reikia
Atsakyti
merginos, jau tikriausiai visos parašę auklėjamojo darbo planus... ps mus labia ,,krūti" reikalavimai..... bet kad čia pačios mokytojos taip susigalvojo.... ašku pradžioje klasės charakteristik, tikslai, uždaviniai, paskui tokia lentelė kuroje nurodomas I bendrai individualsu darbas su klase, su tėvais, dirbančiais mokytojais... o pats veiklos planas tai ir ,,šustras": renginiai turi susisieti su papildomo ugydymo renginiais ir su mokyklos išsikeltais tikslais bei uždaviniais, paksui ėvl atskirai individualaus darbo grafos, darbas su tėvais ir su mokytojais, paskutinė veikla- bendri mokyklos renginiai.... na, man čia taip viskas painu ir ąk pvz gali rašyti, su kokiais ten tėvais ar mokytojais kalbėsiesi balandžio ar gegužės mėnesį,... ir dar.... susirinks lituanistė ir ištaisys mūsų stiliaus klaidas- vėl reikės pertaisyti... na, žodžiu, gal iki pabaigos mokslo metų ir parašysim : ) aš jau buvau parašius, tai pakeitė, kad popierinių dienynų atsisakom jau nuo lapkričio, o ne taip, kaip iš pradžių buvo planuota nuo sausio.... tai jau vien dėl to reikia keisti.... o kur dar visi kiti ,,susišaukimai" su renginiais, mokyklos tikslais, kuriuos direkė į mūsų metodinį posėdį atsinešė susirašiusi dar tik juodraštiniame variante ir vis dar neaišku, ar jie tikrai tokie bus, ar ne kitokie... na, žodžiu.... iš didelio rašto išeinam iš krašto doh.gif .... niekas dar tų planų taip ir neparašę, o jau spalis baigiasi doh.gif nes ale laukiam, kol direktorė oficialiai paskelbs mokyklos tikslus ir uždavinius doh.gif


o galiausiai nusprendėm, kad niekur nefiksuojam ir nerašom savo auklėjamosios veiklos, ta prasme nerašom į dienyną doh.gif nu tai man iš viso absurdas- toks vaizdas kad tokius ,,krūtus" planus pasirašę iš viso nieko neveiksim doh.gif

kaip kitur yra šiuo klausimu? kokius palnus rašote? ar fiksuojate klasės auklėtojo veiklą el dienynuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 20 spalio 2013 - 13:30
QUOTE(sidrulka @ 2013 10 20, 14:22)
ar fiksuojate  klasės auklėtojo veiklą el dienynuose?

Fiksuojam. Surašoma visa savaitės su klase veikla. Rašom kartą per savaitę pasirinktą dieną.
O planai kaip planai, nieko "krūto", ką išvardinote, juose nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2013 10 20, 15:11)
O planai kaip planai, nieko "krūto", ką išvardinote,  juose nėra smile.gif



Tikrai, gana įprasti. O aš kai rašiau ir reikėdavo metus į priekį sugalvoti su kuo apie ką kalbėsiu, tai rašydavau: metų pradžioj kokį mėnesį jei naujokų buvo- pokalbiai su naujokais ir tėvais apie jų adaptaciją naujoje mokykloje, prieš semestrų/trimestrų pabaigas, pokalbiai su mokiniais, mokinių tėvais, kuriems signaliniame neigiami pažymiai, kokį vieną mėnesiuką skirdavau tėvams, kurių mokiniai turi elgesio problemų, kitą tėvams, kurių vaikai sunkiau mokosi. Taip pat rašydavau ir bendravimą su mokytojais, kiekvienas mėnuo vis dėmesys kažkokiai sričiai: pokalbis su kalbininkais, dėl auklėtinių mokymosi, su matematikais, gamtininkais, menininkais, prieš baigiantis semestrui su tais, iš kurių auklėtiniams neigiami išeina. Taip visus metus ir prirašydavau.
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2013 10 20, 12:20)
Ziurint kam ta gele bus panaudota (rasymui, dekorui...) ir kokio didumo reikia

dalyvaujam tolerancijos dienoj mokykloje ir reikia kazka sugalvoti su gele. seip noriu didele gele pasidaryti tik nesugalvoju ka
Atsakyti
QUOTE(JuNeMi @ 2013 10 20, 19:02)
dalyvaujam tolerancijos dienoj mokykloje ir reikia kazka sugalvoti su gele. seip noriu didele gele pasidaryti tik nesugalvoju ka



pas mus vienais metais tolerancijos dienos proga buvo skėčiai ir ten ant jų suklijavo lašelius, o lašeliuose po žodį surašyta.... aš tais metais buvau dekrete.... bet toks skėtis stovi pas anglistę ant spintos...

tai Jūs galit darit daryti tokią gėlę su ištruakiamais lapeliais, kaip kad jauniesiems daro su pareigų pasiskirstymu smile.gif ta gėlė būna tokia kaip ramunė, tik kotuką reikia sugalvoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 20 spalio 2013 - 18:21
As ir pagalvojau apie ramune. Manau paprasciausiai yra ja padaryt.
Atsakyti
sveikutės,

visai nebeaktyvi ši temutė patapo verysad.gif

merginos, kokių minčių turite kalėdinei vakaronei su penktokais? bendri mokyklos karnavalai jau nebevyksta.... mergaitės nori keistis dovanomis, berniukai ne....... kažkokius spektaklius statyti nelabai turiu laiko........ kokią programėlę galėtumėte pasiūlyti? ketinu išsisukti su kokiomis nors kalėdinėmis užduotėlėmis, bet kaip visa tai apipavidalinti, kad tikria būtų įdomu ir nesigautų ,,balaganas"....... norisi ir vaišių stalo- aš planuoju su tėveliais, nors vaikai tėvų nelabai nori, bet manau būtų gražu, šventiška....... bet kaip visa tai įgyvendinti, kad būtų gražu, kuklu, smagu?

Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 11 24, 07:08)
sveikutės,

visai nebeaktyvi ši temutė patapo verysad.gif

merginos, kokių minčių turite kalėdinei vakaronei su penktokais? bendri  mokyklos karnavalai jau nebevyksta.... mergaitės nori keistis dovanomis, berniukai ne.......  kažkokius spektaklius statyti nelabai turiu laiko........ kokią programėlę galėtumėte pasiūlyti? ketinu išsisukti su kokiomis nors kalėdinėmis užduotėlėmis, bet kaip visa tai apipavidalinti, kad tikria būtų įdomu ir nesigautų ,,balaganas".......  norisi ir vaišių stalo- aš planuoju su tėveliais, nors vaikai tėvų nelabai nori, bet manau būtų gražu, šventiška....... bet kaip  visa tai įgyvendinti, kad būtų gražu, kuklu, smagu?

Gal reiktų kokia temą pasirinkti, o paskui aplink viską galvoti. Kad ir kokį teminį vakarėlį, o paskui pagal tą temą užduotėles dėliotis. Pvz. Pasakos, stiliai, šalys, adventas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2013 11 24, 11:48)
Gal reiktų kokia temą pasirinkti, o paskui aplink viską galvoti. Kad ir kokį teminį vakarėlį, o paskui pagal tą temą užduotėles dėliotis. Pvz. Pasakos, stiliai, šalys, adventas ir pan.



o gal kas jau turit kokį nors scenarijų, kuriuo naudojotės ansktesniais metais? blush2.gif
renkantis vakaronę klasėje- galvoju palikčiau aš jiems patiems laisvę- pasirinkti ir pasiruošti kokį nors prisistatymą norimą tema, o aš savo ruožtu kaip ,,antrą" dalį, paruoščiau jiems truputį kokių nors užduotėlių....

dar draugė davė idėją - suorganizuoti ekskursiją,- galvoju gal į kokį spektaklį ar savame mieste arba iki Kauno palėkėti... bet vėl gi galvoju, prieš Kalėdas tėvams ir taip daug tų išlaidų būna... g.gif Na, reiėks per klasės valandėlę trečiadenį dar labiua pagvildenti šį klausimą su konkretesniais pasiūlymais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 24 lapkričio 2013 - 11:08