Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip uždirbti pinigų, neišeinant iš namų?

QUOTE(Monteverte @ 2018 07 23, 11:09)
Tai būtent, kad baikit bajerius. Nei iš to neuždirbsi, nei iš to, ką jūs taip uoliai reklamuojate. Jei jūs kažką ir uždirbate, tai būtent iš šios savo reklamos, o ne "investavimo". Jūs gal ir gausite kelis grašius, bet kiti tai tikrai negaus biggrin.gif

negaus nei tu keliu centu. Kiek jau moterys rase, kad renka kazkur virtualius pinigus, truksta dar kazkokios sumos, kad galetu pervest i saskaita ir... puslapio veikla stabdoma ar pan.

QUOTE(Ciccio @ 2018 07 23, 22:53)
Didžiausia bajeristė sako "baikit bajerius".

na, tai gal ta bejeriste jau pati pasimoke ir pamate, kad neimanoma nieko uzdirbt realiai nieko nedirbant. Vat dabar ir kitiem bando akis atvert.
Atsakyti
cia gal ne pinigai, bet vis į namus. reikia atsakineti į apklausas, rinkti taškus, o už taškus gaut gali maximos kuponą arba forum cinemas bilietą, arba pigu.lt kuponą, kolkas maximos kuponai man priimtiniausi

https://www.tnsforum...d745cae29a67d36

spaudžiat nuorodą, užsiregistruojate, atsakinėjate į apklausas ir kaupiat taškus, prikaupus išsikeičiat į kuponus, dar galima kviesti draugus, taip irgi gaunant taškų, šiuo metų apklausoms lb reikalingi vyresnio amžiaus žmonės, vyrai bei mažesnių gyvenviečių gyventojai. tad kas turite laiko, tikrai galite paskirt apklausoms, beje adresą nurodykite teisingą, nes kuponų kitaip neatsiųs.
Atsakyti

http://yourlifestyle...lp/?dkey=299197

Atsakyti
Per FB. ax.gif
Atsakyti