QUOTE(Vilienė @ 2013 10 07, 21:47)
Mano projektinis debitas tik 180m3/h ir atrodytu 200-250m3/h irenginio turetu uztekti. Bet buna dienu ir ypac naktu, kai 500tinis rekupas nustatomas 80-85% galia ir negaliu labai dziugauti, kad to pakanka. 100% nenaudota del tikrai apciyopiamo garso, ne is difuzoriu bet is pacio irenginio. Ka daryciau jei vietoj jo butu tik 250tas - nezinau.
Jus palaikau del svedisku 0,5 pasikeitimo per valanda normu, to tikrai uztenka rudeni-ziema-pavasari. Bet vasaros naktimis tenka stipriau vedintis norint atsivesinti.
Todel patarciau pasilikti atsarga vasarai.
Papildyta:
Vesinimas - taip. Bet tada reikia gudriau sprest, ir reikia minimum 1.5-2 pasikeitimo per valanda
QUOTE(Vilienė @ 2013 10 07, 21:47)
Sudejau, berods 2x 200lt sklende ir pavara. Noras zonuoti aukstais, pirmam gyvenam antram miegam. Kol kas vis dar nevaldomos, bet kada nors bus.
Papildyta:
http://www.e-senukai...is-twg-1_2.html
Papildyta:
QUOTE(Vilienė @ 2013 10 08, 14:49)
Idomu butu pamatyti perdavimo mechanizma. Viena pavara keturioms sklendems - va cia tai nomier
4 sklendes sodinamos ant vienos asies. Priesh tai pasukus jas i reikiamas pozicijas. Ashys perkama atskirai. Ten paprastas strypas.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2013 10 08, 08:47)
Mano supratimu, vyrauja dvi vėdinimo sistemų išvedžiojimo koncepcijos, viena, kai ir oro padavimas ir paėmimas vykdomas tose pačiose patalpose, kita, kai paduodamas gyvenamose, o ištraukiamas pagalbinėse. Abu būdai turi ir privalumų ir trūkumų. Pirmosios koncepcijos privalumą matau tame, kad patalpas galima pilnai izoliuoti, nereikia palikinėti plyšių oro pratekėjimui iš vienų patalpų į kitas, mano supratimu, taip galima labiausiai sumažinti garso sklidimą tarp patalpų, bet tokia schema turi trūkumą, reikalauja didesnio našumo rekuperatoriaus, bei didesnio vamzdyno, kas turėtų stipriai išbranginti sistemos diegimą, bei branginti eksploataciją.
Kitas variantas pigiau diegiamas ir pigiau eksploatuojamas, bet turi minusus ten kur pirmoji sistema turi privalumus.
Papildomai - pirmas variantas daromas is brangiu plastikiniu ortakiu, ir daroma kolektorine sistema, antras is pigiu metaliniu. Bet pirma galima paciam sudet labai paprastai.