Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(" voresta " @ 2013 09 17, 15:11)
kažkur Kaune  yra dar viena vaistinė, kur parduoda.

Viskas, kas geriausia - Kaune blink.gif Tyrimai, vaistines, homeopatijos gamyba... Viliute teliko Universitetine vaistine, kuri dar kazka gamina. Mazu jie tures.
Atsakyti
Reikia 2 proc stiprumo.
Galit pasitikrinti ar tikrai jos reikia :

QUOTE
but there is also a simple test you can perform at home. Take a tablespoon of apple cider vinegar or lemon juice when you are experiencing indigestion. If this eliminates your symptoms, then you may be deficient in stomach acid. If it makes your symptoms worse, you have an overproduction of stomach acid.
If the vinegar helps, you can take it with meals or you can take Hydrochloric acid (HCL) supplements.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 17 rugsėjo 2013 - 14:25
QUOTE(vassara @ 2013 09 17, 13:13)
jus 'Cecil' pirkot? kaina tai nereali gavosi vos 16,78 uz puslitri cool.gif


Aha, Cecil. Oho, kaip čia taip pigiai? Man gavosi 20lt su centais... g.gif


QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 09 17, 13:45)
Šiandien darbe tikras išbandymas, svečių proga pilni stalai bandelių, kepinių iš kepyklėlės, vaisių ir t.t. O kavos kvapas doh.gif  wub.gif  wub.gif


šiandien mano gimtadienis.. blush2.gif Kookias kančias kenčiu... doh.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 17 rugsėjo 2013 - 14:26
QUOTE(vassara @ 2013 09 17, 12:13)
jus 'Cecil' pirkot? kaina tai nereali gavosi vos 16,78 uz puslitri cool.gif


QUOTE(rytorasa @ 2013 09 17, 14:24)
Aha, Cecil.  Oho, kaip čia taip pigiai? Man gavosi 20lt su centais...  g.gif


kazkas ne taip, nes as irgi 20 su ct mokejau g.gif biggrin.gif

Rytorasa, su gimtadieniu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 17, 15:11)
O koks jusu miestas?
Ooooo, mano nagai banguoti, dauguma simptomu tinka anytai. Kur gauti tos druskos rugsties?  ax.gif
Papildyta:

Pasidalink, prasau:) As viena akimi dirbu, kita - cia skaitau smile.gif



Druskos rūgštį kapsulėmis iš Iherb'o siunčiausi. O Lietuvoje ją gamina visos universitetinės vaistinės, ne tik Kaune. Tik jiems reikia nurodyti koncentraciją ir jie pagamins.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 17, 15:24)
šiandien mano gimtadienis..  blush2.gif Kookias kančias kenčiu...  doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif

Su tuo ir sveikinam bigsmile.gif Aš tai bjauri, per savo gimtadienį, kaip ir per visokias kitokias šventes, gaminu tai, ką pati galiu valgyti biggrin.gif Tiesa, aplinkai dar darau kokį paleo saldumyną, bet pati kol kas nevalgau biggrin.gif Visi svečiai pas mus turi apsieiti be duonų ir kitokių man nevalgomų reikalų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 09 17, 15:56)
Visi svečiai pas mus turi apsieiti be duonų ir kitokių man nevalgomų reikalų  biggrin.gif

ir nepasiunta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 17, 16:00)
ir nepasiunta  lotuliukas.gif

Dažniausiai net nepastebi biggrin.gif
Atsakyti
tai man dar ir anaerobiniai disbalanas matyt?... g.gif


Nidulia http://www.homosanit..._druskos_rugsti
Papildyta:
QUOTE(JolkitaS @ 2013 09 17, 14:50)
Druskos rūgštį kapsulėmis iš Iherb'o siunčiausi. O Lietuvoje ją gamina visos universitetinės vaistinės, ne tik Kaune. Tik jiems reikia nurodyti koncentraciją ir jie pagamins.



O iherbe kazi kokia koncentracija?
blem, galeciau ir susileist.. bet .....biski neramu savigydymu uzsiimt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 17 rugsėjo 2013 - 15:05

QUOTE(rytorasa @ 2013 09 17, 15:24)
šiandien mano gimtadienis..  blush2.gif Kookias kančias kenčiu...  doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif


Su gimimoooo dienaaaaaaaa 4u.gif Skaniu lasiniu, gardziu darzoviu ir visu gerumu smile.gif
QUOTE(JolkitaS @ 2013 09 17, 15:50)
Druskos rūgštį kapsulėmis iš Iherb'o siunčiausi. O Lietuvoje ją gamina visos universitetinės vaistinės, ne tik Kaune. Tik jiems reikia nurodyti koncentraciją ir jie pagamins.

Aciuks. Dar reikia issiaiskinti, ar jos truksta.
Voresta, metabol tyrimas atsakytu I si klausima?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 17, 14:24)
Aha, Cecil.  Oho, kaip čia taip pigiai? Man gavosi 20lt su centais...  g.gif
šiandien mano gimtadienis..  blush2.gif Kookias kančias kenčiu...  doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif



sveikinu!
as jau antrsu metus mastai dingti is darbo per savo gimtadieni. siais metais tikrai dingsiu!
Papildyta:
snd snekejau su drauge, kuriai skauda galva pastoviai, pasidomejo mano mityba, ka valgau. ir pasake, kad negaletu gyvent be bulkuciu, nes kasryta pusryciauja jom... ir liudna ir graudu.

o snd kazkokius imantrius saldumynus ede mano kolegos. ne taip kad tiesiog susirenka, bet perka, kviecia visa skyriu(jei neini tai esi liaudies preisas(na as tokia balta varna ir esu)). tai jos ede, as ziurejau.
negaliu paskatyt kad labai ju norejau... vat vakar buvo snikersu home made tortas, tai net silpna pasidare kai pamaciau doh.gif
Papildyta:
atsiprasau silpnu skrandziu(nervu) seimininkes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 17, 14:21)
Reikia 2 proc stiprumo.
Galit pasitikrinti ar tikrai jos reikia :



bet jei dabar tu sutrikimu neber?
ty paleo maitiniesi ir gerai?
cia toks simptomas - kurs ne pastoviai yra. juk nebuna taip kad pastoviai kazko nevirskini. cia gal reik istaikyt toki tveji kai tau nevirskins ir pabandyt?

mano tik nyksciai banguoti. o siaip naagai , stiprus , geri, ilgi, auga laaaaaabai greitai. tad nesiskundziu
Papildyta:
uzsikabinau, skaitau viska is eiles HS biggrin.gif
bet reik dirbt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 17 rugsėjo 2013 - 15:19
"Skaitytojau,

perskaitęs šį straipsnį, nepulk ieškoti galimybės įsigyti druskos rūgšties ir pradėti aklai eksperimentuoti, nes norint papildomai pradėti ją vartoti tikslingai, reikia žinoti savo organizmo elektrinį laidumą. Jei jis yra per didelis, druskos rūgšties vartojimas gali pasibaigti infarktu ar insultu, širdies darbo sutrikimais. Susirgimai visada turi vieną iš dviejų pradžių – arba padidėjusį kūno laidumą, arba sumažėjusį. Tiems, kuriems laidumas yra padidėjęs, druskos rūgštis yra tabu, tiems, kuriems laidumas sumažėjęs, druskos rūgštis – gyvybės eliksyras.
Kur kas protingiau bus, jei skatinsi simpatinę VNS dalį, maitinsiesi ir elgsies taip, kad neišbalansuoti VNS, ir druskos rūgštį tau organizmas gamins pats tiek, kiek reikia jo reikmėms."


Buvau bebėganti ieškoti tos rūgšties, ale labai patiko paskutinė pastraipa biggrin.gif Geriau daugiau judėsiu smile.gif
Atsakyti