QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 05, 00:50)
gyvenu bute, isklotame kilimine sviesia danga.
turiu 3 kates ir maza vaika(2.5 m).
kuo daugiau ieskau informacijos, tuo labiau painiuojuosi.
manau, kad geriausia yra miele(pagal pirkeju vertinimus).
Taigi - du siurbliai-
pirmas ir
antras - tai kuri ir kodel? dekui is anksto.
Kiek supratau norite su maišeliais. Be abejo antras variantas, skirtumas didelis. Bet tik kaina...
Analogiškas "Bush BU-202" Lietuvoje surasite už 110 Lt t.y. 10 kartų pigiau. Ir variklis, ir visi parametrai bus vienodi.
Papildyta:
Neparašiau kodėl.
1) Be turbo šepeties efektyviai kilimų neišsiurbsite. Turbo šepetys varomas oro srautu(pirmas variantas) suvartoja milžinišką dalį variklio galios, gal apie 1000W, sukasi ir siurbia ne labai, visą energija paverčia šiluma ir triukšmu. Turbo šepetys varomas elektros varikliu (antras variantas) suvartoja labai mažai energijos, gal apie 10W, bet sukasi žymiai stipriau, o siurbimo ne tik ne stabdo, bet atvirkščiai gerokai padidina. Net ir sustojus pagrindiniam varikliui jis ne taip ir blogai siurbia, beveik nevartojant energijos

.
2) Nereikia kiekviena diena surinkinėti ir išrinkinėti, jis visada paruoštas darbui.
3) Nereikia tempti už žarna ir pastoviai atsigręžti kad neužkabinti sienų ir baldų, jis važioja prieš savęs, todėl galima dirbti gerokai dinamiškiau, reiškia greičiau pabaigti darbą.
4) Jis gerokai platesnis, dėl to galima greičiau išsiurbti.
5) Pagal specialia technologija pagaminta žarna ilgesnė, labai elastinga ir lanksti, ilgiau tarnauja. Su tokia lengviau išsiurbti po lova, automobilyje ar pan.
Papildyta:
QUOTE(Gerai bus @ 2014 03 04, 15:55)
Dar kilo mintis, o tie dabartiniai siurbliai labai lepūs, gali bent pusvalandį be pertraukos veikt ir nepasmirst? Juk tie Elektrolux ir Philips tylieji siurbliai kažkaip užtildyti, gal po kokiais vailokais variklis, nekaista dėl to labiau?
Norint ilgai siurbti reikia rinkti didesnio korpuso, mažesnios galios siurblius. Pvz. BUSH Nr1747 už 160 Lt turi net 20 litrų talpą ir 1250 W variklį. Siurbia ir pučia, gali siurbti vandenį ar purvą. Siurbia jis ne blogiau nei 2000W variklio siurbliai. Čia pusiau pramoninis variantas. Darbo laikas nedeklaruotas, bet jis didesnis nei paprastų siurblių. Norint dar ilgiau siurbti reikia dairytis pramoninių siurblių, kai kurie iš jų skirti nepertraukiamam darbui.