Įkraunama...
Įkraunama...

Monster High lėlės

QUOTE(__snowflake @ 2014 03 24, 12:48)
Labas, kas man pasakys, kuri lėlė miaukia? Žinau, kad ji rudos spalvos oda. HELP smile.gif


Si lele Toralei Alive

http://www.amazon.co...s=TORALEI ALIVE
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 18, 13:48)
sveikos.

is tikruju baisiai brangios lelytes.

galvoju si karta apsidraust (dar yra laiko iki gimtadienio) ir 2 lelytes parsisiust. is kur jus siunciates? niekada neteko dar to daryti (tik rubus, bet ne kitus daiktus).
Papildyta:
kaip supratau perkate is amazon.com? o per kuria tarpininke (nes labai daug temu prekinames JAV parduotuvese) - nesvarbu..?

As uzsakyneju per sia wink.gif
http://www.supermama...howtopic=966039
Atsakyti
Aš turiu Lagoona Blue, Howleen Wolf, Clawdeen Wolf, Venus McFlytrap, Draculaura, Cleo de nile, Frankie Stein. Geros lėlės, man patinka, Frenkė šviečia, o kitos paprastos clap.gif.
Atsakyti
Mano dukterėčia dukra pamišusi dėl monstrių. Per keletą metų pripirkau jai lėlių: Venus McFlytrap, Rochelle Goyle, Spectra Vondergeist, Catrine DeMew, Catty Noir, Frankie Stein, Draculaura, Cleo, Operetta, Abbey Bominable. Gaila, gal apie pusę tų lėlių ji sulaužė.
Man asmeniškai gražiausia - Viperine Gorgon, bet jos dar nenupirkau, dar svarstau...
user posted image
Atsakyti
na po 9 ar 10 dolcu neteko matyti.
bet uz 13 ir 15 pirktu niekas nenori perpirkti.
apskritai sm sunku kazka parduoti doh.gif
visi ziuri i kaina, bet neivertina, kad uz svori parsisiunciant mes irgi mokame smile.gif


p.s. paziurejau maximoj i ju kainas, tai doh.gif
bankrotas butu, jei dukra tureciau rolleyes.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 25 liepos 2014 - 14:46

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje draudžiami, tam yra skirta "Skelbimų lenta".
Atsakyti
sveikos, gimtadieniui dukrytei nupirkau abey(ebe), o gal kas turi patarimu kaip reikia priziureti plaukus kad jie nesusiveltu g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.mano septynmete taipogi nori is kaledu senio leles.bet parduotuvese tokia skirtinga ju gausa.gal yra kur konkreciai ir glaustai aprasyta ka kokia lele daro ir kurios nieko nedaro?
Atsakyti
QUOTE(Smilpa @ 2014 08 18, 15:01)
Sveikos mamytes.mano septynmete taipogi nori is kaledu senio leles.bet parduotuvese tokia skirtinga ju gausa.gal yra kur konkreciai ir glaustai aprasyta ka kokia lele daro ir kurios nieko nedaro?


mums su dukryte labiausiai patinka tos leles, kurios nieko nedaro, jos kokybiskesnes, turim riaumojancia, tai retai su ja zaidzia, jos kojos linksta per kelius, todel nesizaviu kazka daranciom, aisku ju ir kaina didesne.
Atsakyti
QUOTE(EditaRugile @ 2014 08 14, 12:12)
sveikos, gimtadieniui dukrytei nupirkau abey(ebe), o gal kas turi patarimu kaip reikia priziureti plaukus kad jie nesusiveltu  g.gif

NIEKAIP... jei pirkote lietuvoje jie veliasi kaip pašėlę. Nežinau kodėl schmoll.gif Mes Ebę turime tokią
user posted image
pirmoke skuduryne ir... nieko plaukai tik surišti net nesupinti ir jie absoliučiai nesivelia.. o štai Lietuvėlėje pirkta Drakulaura kelia neviltį... tuoi liks plika- plaukų nešukuojam nes net šukuojant su kūdikio šukomis plaukai tiesiog byra... sad.gif
Atsakyti
Sveikos,mano mazgei praėjo monstrių manija,bet kartais dar pažaidžia biggrin.gif smile.gif Turim Ebę, Clawdeen Wolf, Draculaura ir Frenkę smile.gif Plaukai nekrenta,jei pasivelia papurškiu truputį savo nenuplaunamo balzamo ir puikiai išsišukuoja thumbup.gif
Atsakyti
Musu leliu plaukai saikingai pasivelia, kai ilgiau nesukuojami, ir puikiai issisukuoja, tik pastebejau kai kuriu leliu, kurios turi labai storus plaukus jie tokie riebaluoti pasidaro g.gif
Atsakyti