Įkraunama...
Įkraunama...

POZITYVIŲ NELIGONIUKŲ PAVĖSINĖ - 7

QUOTE(Vitute* @ 2013 11 20, 13:50)
Šio metu pasinėriau į siuvinėjimą. Nuo pavasario jau kelis paveikslus padovanojau. Va, fotikas sugedo. Kai atgausiu - galėsiu parodyti nuotraukas.
Deganti, Šaunuolė, kad mokaisi. thumbup.gif  Reiškia, viskas einasi gerai.  smile.gif

lauksim nuotraukyciu....as irgi noreciau dovanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsimenat ankstesnį temos pavadinimą "ir raudona spalva gydo"...
Vis pagalvoju, kaip Gabija, kitos merginos???
Kalėdos ne už kalnų...tikimės stebūklo
Aš kaip visi - tikiuosi
O kaip jūs?
Atsakyti
O aš tikiu... Ir stebuklais... ir svajonėmis... ir gerumu... ir tuo, kad mūsų mintys materializuojasi ax.gif Va koks žodis gražus blush2.gif Prieš kelias dienas prie lango stovėjau su vaikais ir kalbėjom apie žiemą - tikrą su sniegu... O už lango buvo ruduo unsure.gif Orų prognozėse - audros su sniegais... laukiam... ramu, tylu - ne vėjalio blush2.gif Atsikeliu ryte... Žiū pro langą, ogi kvepia žiema... Baltuoja visas kiemas... Užvakar visą vakarą laukėm žadėtos audros ir nesulaukėm, bet sniego pridrėbė tiek, kad jau nesuklysi – ateina Kalėdos thumbup.gif
Pirmas sniegas, gal ir vėlyvas, bet pirmas.... šlapias... ir lipnus... Ir vis dar sninga – tai dideliais vėjo šuorais sukasi snaigės, tai vėjui aprimus palengva dengia žemę... Pėdinom su mažėliu penktadienį į darželį, o tas burna gaudė snaiges... Visas pirštines numėtęs tirpino sniego gabaliukus rankose Ir nei jam šalta, nei šlapia, nei nepatogu... O ir aš – einu šalia, ir kaip keista nė kiek nepykstu, kad šaldosi rankas, kad iki "kelėnų" brenda į dar šlapią ir „negražų“ (mano standartais) sniegą... Lai... Kiek nedaug tereikia džiaugsmui ax.gif Pagalvoju, o jei nebūtų pasnigę? Kokios gi tada būtų Kalėdos? Be sniego? Be tos baltumos? O dabar va einu ir vis užuodžiu Kalėdas... Matau jas ir žmonių veiduose, jų šypsenose, laukime...
Ir aš tyliai tyliai, pasislėpusi po krintančiom snaigėm, supdamasi ant medžio šakų, užsiklojusi savo pačios svajonėmis laukiu... Kalėdų. Visuomet laukiu. Ne visada supuosi, ne visada slepiuosi, ne visada užsikloju... Bet laukiu visuomet bigsmile.gif
Atsakyti
Dieve, kokios Jus visos Grazios.... wub.gif 4u.gif
As vakar rasiau Jums, tryniau,...vel rasiau...
Zodziais neapsakyt visu tuu jausmu, kurie apima skaitant Jusu istorijas.... Jusu mintis...................................
...
...Telaimina Jus Visas Dievas...
...Teapdovanoja STEBUKLAIS...
...
Nuosirdziai, nuosirdziai...
Fantastika, kokios Jus stiprios...
SAUNUOLES!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tesuteikia Dievas dar daugiau stirpybes ir svarbiausia - sekmes... stebuklingos, visas kliutis savo kelyje sunaikinancios SEKMES!!!!
thumbup.gif

Atsakyti
Ir aš džiaugiuosi vaikais, kažkaip pas mane išvis namie nebeliko žodžio negalima, nedarysim, labai noriu būt būt ir būt su abiem, šiandien ryte mažėlį nulydėjau į draugės gimtadienį, jo - ne savo, o vakare su dičke išsiruošiau į SEL koncertą, dviese, sakė "žinok visi klasėj pavydi, kad mes abi va einam į koncertus, tu su mama eini? kaip tau faina - sako jau klasiokai, o man dar fainiau, o šiandien taip smagiai šalia sėdinti jauna pora, net atsisuko, kai ana į mane mama kreipėsi, oi sako, mislinom su Jūs abi draugės (p.s. salėje gi tamsu), o mes tai smagiai užsikvatojom ir tiek 4u.gif Ir nors šiuo metu tų darbų turiu marias, kažkaip nedrįstu pasakyt, gal vaikai rytoj, nes tas rytojus toks trapus, pastumiu į šalį savo rašliavas ir einam kartu žiūrėt filmo.
Atsakyti
...labai labai atsargiai ir rimtai baimindamasi del Jusu reakcijos....bet as turiu Jums pasakyti... ax.gif 4u.gif
Mokslininkai yra nustate, kad musu pasamone negirdi zodelio "ne"...
Todel kiekviena syki istartas "nerukysiu", "negersiu", "ne-ligonis".... pasamone pasiekia be neigiancios dalies "ne".... blink.gif
...ta prasme...
...kai kita karta kursite nauja tema, galbut butu gerai, kad i pavadinima ipintumete zodi, kuris aktualiaus? Pvz. sveikata.... t.y. "Pozityviu sveikstanciuju pavesine"... ar pan....
...
...
Atleiskit, jei as ne vietoj...bet sirdis sako, kad as turejau tai padaryti.
Telaimina Jus Dievas!!!!
Stiprybes Jums visoms!!!! Sveikatos!!!! Stebuklu!!!! ax.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Vvarliokas,2013 12 07, 18:34]

Tavo mintys ir žodžiai nuostabūs... Tiek daug poezijos, jaukumo ir šilumos... Galėtumei memuarus rašyti... rolleyes.gif

O, pas mane viskas gerai. Bent jau pati taip manau. Už lango balta ir šviesu. Taip ir jaučiuosi. smile.gif

Sveikatos ir gerų nuotaikų visoms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoda @ 2013 12 08, 04:12)
...labai labai atsargiai ir rimtai baimindamasi del Jusu reakcijos....bet as turiu Jums pasakyti... ax.gif  4u.gif
Mokslininkai yra nustate, kad musu pasamone negirdi zodelio "ne"...
Todel kiekviena syki istartas "nerukysiu", "negersiu", "ne-ligonis".... pasamone pasiekia be neigiancios dalies "ne".... blink.gif
...ta prasme...
...kai kita karta kursite nauja tema, galbut butu gerai, kad i pavadinima ipintumete zodi, kuris aktualiaus? Pvz. sveikata.... t.y. "Pozityviu sveikstanciuju pavesine"... ar pan....


Gali būti mirksiukas.gif
Sukursim ką nors, kas gydo thumbup.gif
Atsakyti
Pažiūrėkit thumbup.gif

http://bbh.cc/only-for-a-second/
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2013 12 19, 10:55)


thumbup.gif va čia tai pozityvas wub.gif

Mielosios,
sveikinu visas su artėjančiomis šventėmis, visas noriu stipriai apkabinti ir palinkėti neprarasti vilties ir tikėjimo, kad kiti metai mums bus palankesni nei praėjusieji...





Atsakyti


Su Naujais Metais mergaites
Linkiu visom Arkliskos Sveikatos. 4u.gif
wink_3.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais Metais visas!!!!

Linkiu visoms pačio svarbiausio dalyko - sveikatos. Būkit sveikos, stiprios ir laimingos santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 02 sausio 2014 - 00:07