Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuves, ebay.com

Ingute, Landsend dar su -30% imat?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 09 25, 17:48)
o kokius perkat? turiu dukrai pora, tai sakyciau.... srednej porshivosti ax.gif

valyt tuos pigius ir ima ale kai 5-7 usd - 30% kaina atitinka kokybe kasdienai gerai
HM kaip moteriski pasiemiau suknele gipiurine M neilisiu ane blush2.gif
labai gerom kainom rubai imciau sau daugiau bet kaaaip dydziai g.gif

Jolaida sveikute, truksta taves cia, uzsidirbus jauciu 4u.gif landsend -30% viskam
Factory jei nori irgi - 30% viskam sale nieko doro bet siaip kainos nuleistos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 25, 17:44)

elizieja golfiuku daug imu landsend


o man reik merino vilnos golfuku iki 100 lt o geriausiai pigiau biggrin.gif ,kur gaut? g.gif
Landsend maciau kelis megztukus bet kaina arti 140 lt. neverti tiek ,J.Crew gal ,bet nematau rolleyes.gif
Atsakyti
Palaukit su TH, begu pasidairyt 4u.gif
Atsakyti
KASMYRO salikai po 17 dol,kaip jums verti demesio ? smile.gif
http://www.zulily.co...p;tab=new-today
noreciau MB ,sau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 25 rugsėjo 2013 - 17:00
QUOTE(Jolanteleee @ 2013 09 25, 17:57)
Palaukit su TH, begu pasidairyt 4u.gif


TH laukiam galima jungtis - 40%
QUOTE(evvva @ 2013 09 25, 18:00)
KASMYRO  salikai po 17 dol,kaip jums verti demesio ?  smile.gif
http://www.zulily.co...p;tab=new-today
noreciau MB ,sau  rolleyes.gif

hm... gal ir man paimt vyras neturi.. nors ir sau radau
jamam mirksiukas.gif
Papildyta:
Va gilt pirkom ideeli yra 29 usd +1usd shipas raudonas rinkinys gal norit kuri
http://www.ideeli.co...st_view/3344418 tax nera
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 25, 16:51)
Jolaida sveikute,  truksta taves cia, uzsidirbus jauciu 4u.gif  landsend  -30% viskam
Factory jei nori irgi  - 30% viskam  sale nieko doro bet siaip kainos nuleistos  drinks_cheers.gif


Buvau uzsidirbus, o dabar uzsibileteninus biggrin.gif Maziuke mano kosti naktim kaip suniukas doh.gif temperaturos ner, tik sloga ir kosulys, tai pasedesim namie biski verysad.gif
Del HM sukneliu, tai turiu tris (bent jau tiek spintoj atkapstyt pavyko). Visos su elastanu, iliemenuotos, siauros. Viena L dydzio su rankovem - teko siaurint per visur. Viena M dydzio be rankoviu - teko siaurint nuo pazastu kazkur iki placiausios sedimosios vietos. Trecia M dydzio - tiko idealiai. Manau loterija ten su tom ju suknelem, bet mano mama biski siuveja, tai kai kazko labai uzsimanau - perku. Beja, as su visais paturbinimais 94-75-96 biggrin.gif
Factory wishlistas uzkrautas pas mane. Daug grozybiu ten siandien radau, bet dydziai n visai mano. Ryt pamedziosiu jei iseis. Gal dar turesit -30% koduka?
Del Landsend klausiu, nes pamenu, kad kazkuri grazuole per jusu susitikima visus vyrus nukove su raudona suknele biggrin.gif Atkapsciau as ta suknele. Apie puse desimtos vakaro papildo dydziu ir spalvu. Dabar tik reikia, kad ta grazuole prisipazintu su kpkias ismatavimais ir koki dydi turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 09 25, 18:07)
Buvau uzsidirbus, o dabar uzsibileteninus biggrin.gif Maziuke mano kosti naktim kaip suniukas doh.gif temperaturos ner, tik sloga ir kosulys, tai pasedesim namie biski verysad.gif
Del HM sukneliu, tai turiu tris (bent jau tiek spintoj atkapstyt pavyko). Visos su elastanu, iliemenuotos, siauros. Viena L dydzio su rankovem - teko siaurint per visur. Viena M dydzio be rankoviu - teko siaurint nuo pazastu kazkur iki placiausios sedimosios vietos. Trecia M dydzio - tiko idealiai. Manau loterija ten su tom ju suknelem, bet mano mama biski siuveja, tai kai kazko labai uzsimanau - perku. Beja, as su visais paturbinimais 94-75-96  biggrin.gif
Factory wishlistas uzkrautas pas mane. Daug grozybiu ten siandien radau, bet dydziai n visai mano. Ryt pamedziosiu jei iseis. Gal dar turesit -30% koduka?
Del Landsend klausiu, nes pamenu, kad kazkuri grazuole per jusu susitikima visus vyrus nukove su raudona suknele biggrin.gif Atkapsciau as ta suknele. Apie puse desimtos vakaro papildo dydziu ir spalvu. Dabar tik reikia, kad ta grazuole prisipazintu su kpkias ismatavimais ir koki dydi turi biggrin.gif

oj tai sveikit 4u.gif

landsend ta suknute nereali ant evutes S buvo as imciau sau XS su paturbinimais irgi 99- per udziausia talija 79/80 rura 99 (nors siandien matavausi net 97 pasirode ale netikiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Jolaida o tau patiko HM kokybe pirkus per UK pardes nu man ten slamstukas-nepatiko..iskyrus vaiku drabuzelius....galima sakyt viskas plyso -net ir batai... doh.gif
nerandu timberland kurie su minus 30 amazon g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 25 rugsėjo 2013 - 17:12
Ingakalni, primink, ką ten reik parsisiųsti, kad galėčiau į TH įeiti, gal pavyks g.gif blush2.gif
Atsakyti
zeneta as kai paziuriu kiek kartu uzsidejau sukneles max po 2 tai nesudrapalinsiu daug.. nors reiktu jauciu mesti viska ... ir ramu butu tuscia spinta nesiociau rubus o ne dulkes rinktu laugh.gif


kam batuuu smile.gif
http://www.ruelala.com/event/78240
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 09 25, 18:07)
Del Landsend klausiu, nes pamenu, kad kazkuri grazuole per jusu susitikima visus vyrus nukove su raudona suknele biggrin.gif Atkapsciau as ta suknele. Apie puse desimtos vakaro papildo dydziu ir spalvu. Dabar tik reikia, kad ta grazuole prisipazintu su kpkias ismatavimais ir koki dydi turi biggrin.gif

Visos kalba apie tą suknelę - noriu ir aš ją pamatyti blush2.gif
Gal galite nuorodą 4u.gif
Atsakyti