Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

QUOTE(mentas @ 2013 10 15, 12:18)
vat butent kad niekas,o ir iseit niekaip nesigauna vienai,nes dideliems vaikams toks demesio badas,kad tesiog visad imu nors viena,kad pabutu vienas su mama,ar tai sopintis einu,ar degali piltis ar pan  doh.gif
tavo berniukams kai nustatė diagnozė ar nepaskyrė auklę? ateinančia padėt mamai? nes dabar, nenoriu tik supainiot, ar UK ar Švedijoj, prie autizmo/dauno sindromo priskiriamos ateinančios auklės specialiai porai valandų 2-3 d. per sav., kad mama galėtu pailsėti, ar tai kur nueiti savo reikalų, ar į SPA, ar dar kur...duoda pailsėt mamai ir užsiimt savimi
Atsakyti
nataliuncik nieko mes visiskai negavom,man net reikia zmogaus kad pabutu su manim kai ateina musu samdoma logopede,nes vienas apaciuoj filmusus ziuri ir kad 5 min eina ko nors pas mane ,kol as su logopede su kitu dirbu doh.gif ka jau kalbeti apie kazka poilsiui...
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 10 15, 12:10)
nzn...as del visko pradedu kaltint vyra,nes visiskai nebando rast kalbos su vaikais

Nieko iš to nebus, žmonės nesikeičia, pagal mūsų poreikį, nebent pagal savo, ir tai sunkiai. Gali tik susitaikyt su tuo, kaip yra ir bandyt išlaikyt vaizdą prieš vaikus, kad judu sprendžiat kartu, nes tėvams nesuderinant reikalavimų, vaikai pradeda laikytis sau patogios tvarkos. Žodžiu, tėvų nenugalimumas tame, kad jie visada (nu, su labai labai labai retom išimtim blush2.gif ) palaiko vienas kitą prieš vaikus tongue.gif .
QUOTE(Ikulia @ 2013 10 15, 12:15)
drinks_cheers.gif as irgi kai gaunu grazos petaka, tai visad stengiuosi i taupykle imest  ax.gif

O aš negaunu petakų unsure.gif , nes dažniausiai atsiskaitinėju kortele verysad.gif , pas mus nėr mano banko bankomato cray.gif . Ai, tiek to irnesakyk.gif , aš ir iš sąskaitos sunkiai paleidžiu pinigėlius, vis kažkiek ant dugno pasilieka, iki vasaros ar švenčių ir susitaupo rolleyes.gif .
QUOTE(mentas @ 2013 10 15, 12:59)
ka jau kalbeti apie kazka poilsiui...

Atsimenu, rašei, kad auklės negalėjai nulaikyt ilgesniam laikui - pabėgdavo po dienos kitos. Bet nors vieną popietę per savaitę būtinai reikėtų turėt sau, ar, dar geriau, abiem su vyru praleist kartu, be vaikų.
Atsakyti
as taupau ir nieko nesutaupau g.gif reiks ir man pavyzdi is jusu imt 4u.gif
ka ten sutaupysi bernai paaugliai visko reikia jiems, valgyt ir megsta...pramogos minimalios , bet vistiek daug iseina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 15 spalio 2013 - 13:35
Labukas

Nataliuncik kiek kiaušinių pyragui reik paaukoti, atrodo neįžiūriu recepte blush2.gif

Įdomiai čia padiskutavote , patiko daugelis minčių, kievienas stengiamės pagal poreikius, išgales ir savo suvokimą apregti, išlavinti ir pralinksminti savo mylimiausius vaikučius smile.gif

Šis mano savitgalis buvo toks turtingas, iki begalybės su trupučiu sakyčiau, buvo ir mokamų ir nemokamų renginių bet tarp jų galiu dėti lygybės ženklą, nes emocijos visuose buvo pačios geriausios, o kiek dar smulkių džiugių akimirku gėrintis auksinias lapais važiuojant pro langą ir šiugždinant po kojomis, parke žvirbliukai lesė tiesiog iš mano delno, mat dalinomės bandele (gaila buvo pinigėlių pietauti kavinėje biggrin.gif ) Taip jau supuolė kad penktadienį vakarojom su grupiokais tavernoje, šeštadienį vykom į Rygos teatrą baletas Otelo su ekskursija po Rygą (žvirbliai drąsųs Rygos centre smile.gif ) Sekmadienį šventinom dukros su klasės draugais sukurtus paveikslus restauruojamoje bažnyčioje kur grojo nuostabūs jauni gitaristai, vėliau dukrytės choras ir solistė iš muzikinio teatro koncertavo kitoje bažnyčioje, o vakare dar Miltinio darmos teatro spektaklis su dainuojančiu Mantu...
Atsakyti
QUOTE(praavil @ 2013 10 15, 14:53)
Nataliuncik kiek kiaušinių pyragui reik paaukoti, atrodo neįžiūriu recepte  blush2.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi to paties norėjau paklausti, bet kažkaip nebepaklausiau. Nu nėr tame recepte parašyta kiek kiaušinių dėti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2013 10 15, 15:03)
drinks_cheers.gif Aš irgi to paties norėjau paklausti, bet kažkaip nebepaklausiau. Nu nėr tame recepte parašyta kiek kiaušinių dėti. biggrin.gif

O gal pyragas bekiaušis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 10 15, 00:08)
tamsi kazkokia, ruda lyg biggrin.gif

nešioju nešioju, bais šilta, pusvilnės.


QUOTE(Germinė @ 2013 10 15, 07:36)
Kuitynėlis  smile.gif Be jo tikrai būtų prapultis  4u.gif


aaačiū, aš ir neaplenkiu šitų, kai turiu kelis litus
QUOTE(_una_ @ 2013 10 15, 10:26)
Žinot, o aš jau baigiu pasent ir vis dar nežinau kas yra oru ir kas ne oru, kur baigiasi būtinybė ir prasideda prabanga g.gif . Ir nesu tikra, kurie mano vaikai gyvens laimingiau - ar tie, kurie rengėsi padėvėtais ir negaudavo pinigų net bandelei mokykloje, ar tie, kurie net nežino, kad gali negaut pinigų maistui. Ir į savo poreikius žiūrint, kartais tiek visko trūksta, o iš kitos pusės pažiūrėjus - grabas be kišenių, ar tikrai to viso reikia, ar be egzotinių kelionių aš jau ne žmogus, ar visos knygos, kurias perskaičiau, tikrai vertos to sugaišto laiko, ar bent kiek patobulėjau pabuvus vandens parke? Kiek iš tikrųjų žmogui reikia, kad jis būtų žmogumi?

gal turėt šalia mylintį žmogų?
QUOTE(nataliuncik @ 2013 10 15, 10:49)
greitas ir labai skanus bigsmile.gif

Papildyta:
nėra ir nebus
nes yra momentų, kai norisi pabūti vieniems, apmąstyt, atsipalaiduoti..., bet kartais ta vienatve slegia, reikia žmonių, tai kad niekada nebus vieno trafareto pagal kurį reikia gyvent, nes gyvenimas nestovi vietoj kaip ir mes, ir kažkokie dalykai yra svarbiau šiandien, nei buvo vakar ar prieš mėn./metus

kiek kiaušų??????
parsivežiau obuolių, kiaušinių, bulvių, morkų, kopūstų, na dar tą morkinės spalvos moliūgą, noriu pyrago
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryto@Rasa: 15 spalio 2013 - 14:41
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 10 15, 15:38)
noriu pyrago


aš prieš kelias dienas kepiau šitą. Patiko tai, kad nereikia grietinės ir sviesto biggrin.gif Nes man jų gaila į pyragus dėt. Aišku, tas aliejus šiek tiek jautėsi, bet susivalgė viskas lygiai per dieną. Kepiau iš dvigubos normos, gavosi lygiai standartinė orkaitės skarda.
Šiandien vėl reiks kept. Rytoj mažius į daržą turi nusinešt Rudenėlio šventei.
Atsakyti
QUOTE(praavil @ 2013 10 15, 14:53)
Labukas

Nataliuncik kiek kiaušinių pyragui reik paaukoti, atrodo neįžiūriu recepte  blush2.gif
3 kiaušinių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(enrikyte @ 2013 10 15, 09:55)
O mes pernai rudenį pradėjom į taupyklę mesti po 5lt. tai vasarą  už juos visi  pajūryje pailsėjom ir dar vaikus mokyklai iš tų pačių apipirkom.  thumbup.gif

ir mes pitakiukus metam;-)jeigu tik kuris gauna.tai ir metam...

QUOTE(nataliuncik @ 2013 10 15, 10:26)
Stikliuk, o tau Duphaston'o neišrašė? prie kraujavimų ji dažniausia išrašo ir susireguliuoja, aišku jei organizmas stiprus ir vaikelis ištvers

as ligoninej....kraujuoju...gaunu dopegyta.....tik neaislu is kur kraujas....echoskopuojant nieko nemato....tai va....sedziu kojas suglaudus....telefonu narsau...norisi su kazkuo pakalbet....skambino pusbrolis-mergytei ju auglys smegenyse :-( ir galvoju.....tiek asaru del vaiku-gimusiu ir dar negimusiu.....
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2013 10 15, 15:03)
drinks_cheers.gif Aš irgi to paties norėjau paklausti, bet kažkaip nebepaklausiau. Nu nėr tame recepte parašyta kiek kiaušinių dėti. biggrin.gif
jau yra ax.gif


QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 10 15, 15:56)
as ligoninej....kraujuoju...gaunu dopegyta.....tik neaislu is kur kraujas....echoskopuojant nieko nemato....tai va....sedziu kojas suglaudus....telefonu narsau...norisi su kazkuo pakalbet....skambino  pusbrolis-mergytei ju auglys smegenyse :-( ir galvoju.....tiek asaru del vaiku-gimusiu ir dar negimusiu.....
pas tave spaudimas pakilęs? pasistenk nusiramint ir gulėk, kojos aukščiau pakelk ir negalvok ne apie nieko blogo, nes tu nieko nepakeisi, o tau pačiai bus dar blogiau
aš pati kraujavau su trečių nėštumų, vieną vaiką išsaugojau, bet visą neštumą gulimas režimas, daug vaistų...
Atsakyti