Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai.IV tema

Perpratau storoo zguto nerimo principa. Bet kazkas ne taip.Ziurint atrodo kad karoliukai vienas ant kito ziurint i virsu.O turetu buti tarp dvieu vienas. kaip plytos tarkim.Vel ardysiu. doh.gif
Papildyta:
O gal gerai. Bet rastas kazko netoks doh.gif
Atsakyti
user posted image

Neriu pagal sita rasta. Ar schemoj klaida ar as kazka netaip darau. Rastas nesidelioja,kaip turetu buti.
Atsakyti
Naujas komplektukas Juoda-balta. Balta ir juoda drauge reiškia kilnumą, tyrumą, rimtumą bei iškilmingumą. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2015 05 07, 17:41)
Neriu pagal sita rasta. Ar schemoj klaida ar as kazka netaip darau. Rastas nesidelioja,kaip turetu buti.

Schema be klaidų, raštas užima 29 eilutes. Gal rinkdama karoliukus suklydote? Arba įvėlėte klaidą nerdama- paskaičiuokite kiek karoliukų Jūsų gaminyje sudaro vieną ratą/eilutę (turėtų būti 12).
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2015 05 07, 17:41)
Neriu pagal sita rasta. Ar schemoj klaida ar as kazka netaip darau. Rastas nesidelioja,kaip turetu buti.

Na, dar vienas variantas... Gal susivėrėt kaip nors ne iš tos pusės... Man pirmą žgutą neriant taip buvo nutikę blush2.gif

Alacka, labai gražu. Klasika thumbup.gif

Noriu ir aš patarimo paprašyt. Darau siurprizą, su būsma šeimininke nenoriu tartis smile.gif Žinau, kad jai patis, nes čia jos mėgstamiausios spalvos. Kurį variantą viduriuko pasirinkt? Patarkit kaip jums atrodo.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 07 gegužės 2015 - 19:04
QUOTE(libaja @ 2015 05 07, 20:03)
Na, dar vienas variantas... Gal susivėrėt kaip nors ne iš tos pusės... Man pirmą žgutą neriant taip buvo nutikę  blush2.gif

Alacka, labai gražu. Klasika  thumbup.gif

Noriu ir aš patarimo paprašyt. Darau siurprizą, su būsma šeimininke nenoriu tartis smile.gif Žinau, kad jai patis, nes čia jos mėgstamiausios spalvos. Kurį variantą viduriuko pasirinkt? Patarkit kaip jums atrodo.



Aciu. Man antras. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2015 05 07, 15:42)
Perpratau storoo zguto nerimo principa. Bet kazkas ne taip.Ziurint atrodo kad karoliukai vienas ant kito ...


Vadinasi neteisingai išmokot. sad.gif Nufotografuokit, parodykit kas gaunasi.

QUOTE(libaja @ 2015 05 07, 20:03)
Kurį variantą viduriuko pasirinkt? Patarkit kaip jums atrodo.


Kiek metų naujajai savininkei?
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2015 05 07, 20:34)
Kiek metų naujajai savininkei?

Jei tai ką nors įtakos - 37
Atsakyti
Man labai gražus su žuvytėm, bet kadangi man 50 .... tai manau aš tokiam būčiau per sena sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2015 05 07, 20:50)
Man labai gražus su žuvytėm, bet kadangi man 50 .... tai manau aš tokiam būčiau per sena sad.gif

Na kažkodėl manau kad nebūna reiškinio "per sena" smile.gif Be to, sprendžiant iš Jūsų darbų esat labai jaunatviška.
Atsakyti
man 3 variantas
Atsakyti
Man 36 ir man patiktu 1 smile.gif
Atsakyti